X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 11 marca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Lady :) Może akurat się w ten sposób uda :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Jestem nowa no forum, proszę o dopisanie mnie do listy marcowego testowania :) testuję w piątek, 17 marca.
    O fasolkę staramy się od stycznia tego roku (w grudniu minęły 3 miesiące od odstawienia pigułek), jednak tak pełną parą dopiero od aktualnego cyklu ;)

    Na razie jestem 8 dpo, temperatura po ovu każdego dnia ogólnie wyższa niż w poprzednim cyklu, o ok. 0,2'C. Miałam spadek 6 dpo (może implantacja, chociaż wiem, że nie ma na to reguły). Od wczoraj tempka leci do góry.

    Oczywiście nie mogłam się już powstrzymać, więc rano zrobiłam w domu test o czułości 10mlU i wyszedł negatywny. Jestem już tak nakręcona na fasolkę, że chciałam iść dzisiaj na betę, ale puknęłam się w czoło, żeby się trochę uspokoić. Jutro znowu zatestuję, a na betę idę 12 dpo, w środę. Może coś już wyjdzie? Albo zrobię sobie nadzieję, albo pozbędę się złudzeń i spokojnie poczekam na @, prognozowaną na piątek, 14 dpo.

    Dziewczyny, zobaczycie na mój wykres? Wiem, że jeszcze wcześnie, ale będzie mi miło, jeśli powiecie, co sądzicie :)

    Trzymam mocno kciuki za Wasze zafasolkowanie! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 13:47

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    beta 40!!!!
    Unoszę się metr nad ziemią :D

    miśka1987 gratulacje <3 Ile dpo robiłaś betę? Ja chcę zrobić 12 dpo, mam nadzieję, że będzie w miarę wiarygodna... Ty chyba jakoś szybko po ovu robiłaś badanie krwi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 13:47

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Dziewczyny ja się żegnam, życzę wszystkim powodzenia, powodem odejścia jest fakt , że nie mamy czasu na seks, brak seksu, brak dziecka, pracując do 22-23 w sklepie, człowiek jest tak zmordowany o tej porze że śpi do 7-8 rano, a o 5 mój wstaje do roboty, dziś 16 dc a my co? Czas pozwolił na 1 bzyknięcie, :( w zeszłym miechu było 2 bzyknięcia na 38 dniowy cykl, porażka, nie oszukujmy się, z tego dzieci nie będzie, może podejdę do próby za rok jak otworzę swoją firmę, a na razie zostanie jak teraz, bzykanie bez zabezpieczeń 2-3 razy w ciągu cyklu, jak coś z tego wyjdzie (w co wątpie) to wrócę się pochwalić. POWODZENIA LASKI!!


    Lady mam nadzieję, że wrócisz szybciej z dobrymi nowinami niż zakładasz.
    Trzymaj się ciepło i odpoczynek od forum myślę, że też Ci wyjdzie na dobre :)
    Trzymam kciuki za szybki powrót :)
    Buziaki

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza udostępnij wykres bo nie da się wejść
    10dpo to za wcześnie. Ale rozumiem doskonale, że ciężko jest wytrzymać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 15:33

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba poczekać do 12 dpo żeby pewność mieć, a z wykresu też się nie wywróży chociaż zawsze jakaś nadzieja większa

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Zuza udostępnij wykres bo nie da się wejść
    10dpo to za wcześnie. Ale rozumiem doskonale, że ciężko jest wytrzymać ;)

    Wykres udostępniony! :)

    Gigi lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 dc ale jeszcze nic na teście owu się nie dzieje

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pozytywny owulacjny. Od kilku dni były blade kreski ale dzisiaj jest ciemniejsza niż kontrolna. Także owu pewnie jutro.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza 91 ja również testuje w ten sam dzień:) hmmm tzn dzisiaj byłam na becie 7-8 dni po owu ale to przy okazji progesteronu bo nie wytrzymałam :) wynik o 21:00:) wiem wiem dziewczyny, ze wcześnie ale trudno a nóż coś juz bedzie widać. Jeśli nie wyjdzie nic to spokojnie poczekam do testowania w terminie miesiączki :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Zuza 91 ja również testuje w ten sam dzień:) hmmm tzn dzisiaj byłam na becie 7-8 dni po owu ale to przy okazji progesteronu bo nie wytrzymałam :) wynik o 21:00:) wiem wiem dziewczyny, ze wcześnie ale trudno a nóż coś juz bedzie widać. Jeśli nie wyjdzie nic to spokojnie poczekam do testowania w terminie miesiączki :)

    Daj znać koniecznie, jak wyszła beta! :) Trzymam kciuki za nasze testowanie, może tym razem się udało❤

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 12 marca 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra, Zuza 91 miałyśmy testować razem ale moj cykl w tym miesiącu się wydłużył, dopiero przedwczoraj test owu pozytywny. Także powodzenia magicznego 17 (to moja szczęśliwa liczba).

    Doma90 przepisz mnie proszę na 27.03

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 12 marca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie 16dpo temperatura w górę :)Czekam nadal twardo.

    srebrzysta, aria40, Meginka, Anulka0407, kaka470 lubią tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 12 marca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Hej,
    U mnie 16dpo temperatura w górę :)Czekam nadal twardo.

    Super, trzymam kciuki, żeby było zielono!❤ U mnie dzisiaj też temperatura nieco wyższa niż wczoraj, ale nie poszła jakoś super w górę - liczę jednak, że może pojawi się teb trzeci poziom temperatur (chociaż wiem, że nie zawwsze tak to wygląda, nawet gdy się faktycznie zafasolkuje). No nic, poczekamy do jutra, zobaczymy :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 12 marca 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Super, trzymam kciuki, żeby było zielono!❤ U mnie dzisiaj też temperatura nieco wyższa niż wczoraj, ale nie poszła jakoś super w górę - liczę jednak, że może pojawi się teb trzeci poziom temperatur (chociaż wiem, że nie zawwsze tak to wygląda, nawet gdy się faktycznie zafasolkuje). No nic, poczekamy do jutra, zobaczymy :)
    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma trzymam mocno kciuki :)

    Ja w czwartek na wizytę do ginekologa idę. Będziemy opracowywać plan działania :)

  • Majblanca Ekspertka
    Postów: 147 98

    Wysłany: 12 marca 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim. Chyba moge sie zaczac cieszyc aczkolwiek jeszcze nie dociera do mnie ze wkoncu sie udało.
    https://zapodaj.net/ccb493e728b68.jpg.html
    W pon lece na bete.
    Sciskam mocno wszystkie i przesyłam pozytywne fluidy.

    aciulka, Nadia83, Jedna_z_Wielu, aria40, srebrzysta, Anulka0407, kate88:), Raven, kaka470 lubią tę wiadomość

    m3sxyx8ddvq77ovr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majblanca gratulacje :)

    Majblanca lubi tę wiadomość

  • Majblanca Ekspertka
    Postów: 147 98

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na pewno spotkany sie wkrotce na fioletowej stronie.

    m3sxyx8ddvq77ovr.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majblanca wrote:
    Dzien dobry wszystkim. Chyba moge sie zaczac cieszyc aczkolwiek jeszcze nie dociera do mnie ze wkoncu sie udało.
    https://zapodaj.net/ccb493e728b68.jpg.html
    W pon lece na bete.
    Sciskam mocno wszystkie i przesyłam pozytywne fluidy.
    No piękna kreseczka. Gratuluję. Ja też wybieram się jutro na betę ;-)

    Majblanca lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ