X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Taka kultura pracy, w sumie nie powiem gdzie bo nie chce kłopotów, znana firma, ale szkoda, powinny być takie strony gdzie ostrzegają przed takim czymś...na szczęście dużo sie w pl zmienia i ludzie zaczynają być świadomi swoich praw
    Wiesz nie musisz mówić. Ale to pewnie jakąś korpo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Wiesz nie musisz mówić. Ale to pewnie jakąś korpo :/
    Korpo shit :) Dokładnie
    Co mi z zarobków 3,5- 4,5 tys. na miesiąc? Jak mam takie gnojenie, że w pewnych chwilach wolałabym pracować w żabce na kasie za najniższą krajową :(

  • Buszmeneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    działa :)
    ok jak widac to widac :) dzieki dziewczynki

    a5db562a0b79b221d0198de08d9c7644.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Korpo shit :) Dokładnie
    Co mi z zarobków 3,5- 4,5 tys. na miesiąc? Jak mam takie gnojenie, że w pewnych chwilach wolałabym pracować w żabce na kasie za najniższą krajową :(
    Rozumiem doskonale.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Teraz lepiej, ale ostatnie kilka dni to było tylko płakanie, sikanie, smutek, ogromna senność i jednocześnie problemy ze snem. Ale nie narzekam, bo cieszę się bardzo z fasolki :) Czekam właśnie na wyniki trzeciej bety i już przebieram nogami. W piątek usg, liczę, że będzie widać pęcherzyk.

    A Tobie też wyszedł spadający progesteron i dlatego dostałaś luteinę? I jak Ty się czujesz? :)
    To super że lepiej zaczynasz się czuć.
    Ja mam zalecenie luteine trzy dni po owu zażywać 2 x1 tabl. więc jak mi kazano tak robię :)

    SusannaDean pewnie że lepiej być bezrobotną niż w takich warunkach pracować , słuszna decyzja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:58

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Paula :) Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. 3 lata temu tu byłam (udało się mam Leona), teraz powracam, bo niestety poroniłam w styczniu i ten miesiać to miesiąc starań. Jestem 8 dni po owulacji czy robiąc beta hcg wyjdzie mi czy jestem w ciąży?
    Pozdrawiam

    Hej. W czwartek byłam u lekarza (16tydzień), a on do Nas
    "to co dziś sprawdzamy płeć" więc byłam z mężem w szoku,że tak szybko. No i wyszło kto tam mieszka w brzuszku- chłopiec :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    To super że lepiej zaczynasz się czuć.
    Ja mam zalecenie luteine trzy dni po owu zażywać 2 x1 tabl. więc jak mi kazano tak robię :)

    SusannaDean pewnie że lepiej być bezrobotną niż w takich warunkach pracować , słuszna decyzja
    Dlatego 3 dni po owulacji, ze progesteron, czy to lutka czy dupek, mogą utrudniac zapłodnienie, zagęszczając śluz :)

    No dokładnie, teraz mam spokój, a jak trafię do dobrej pracy to tym bardziej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula :) wrote:
    Hej. 3 lata temu tu byłam (udało się mam Leona), teraz powracam, bo niestety poroniłam w styczniu i ten miesiać to miesiąc starań. Jestem 8 dni po owulacji czy robiąc beta hcg wyjdzie mi czy jestem w ciąży?
    Pozdrawiam
    Poczekaj dla pewnego wyniku co najmniej 11-12 dpo bo 8 dpo mogło nie dojść do zagnieżdżenia jeszcze i wydasz kasę na betę i najesz się stresu jak będzie negatywna

    Paula :) lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula :) wrote:
    Hej. 3 lata temu tu byłam (udało się mam Leona), teraz powracam, bo niestety poroniłam w styczniu i ten miesiać to miesiąc starań. Jestem 8 dni po owulacji czy robiąc beta hcg wyjdzie mi czy jestem w ciąży?
    Pozdrawiam

    Po 8 dniach może być za wcześnie - mogło nie dojść jeszcze do implantacji zarodka, a wtedy raczej nic nie wyjdzie. Może poczekaj do 10 dpo?

    Paula :) lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Poczekaj dla pewnego wyniku co najmniej 11-12 dpo bo 8 dpo mogło nie dojść do zagnieżdżenia jeszcze i wydasz kasę na betę i najesz się stresu jak będzie negatywna

    Widzę, że mnie ubiegłaś :) Czasem w 10 dpo coś już widać (u mnie np. wyszedł już nawet cień na teście domowym). Jednak faktycznie 11, 12 dpo wynik bety jest pewniejszy :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Korpo shit :) Dokładnie
    Co mi z zarobków 3,5- 4,5 tys. na miesiąc? Jak mam takie gnojenie, że w pewnych chwilach wolałabym pracować w żabce na kasie za najniższą krajową :(

    Mój mąż kilka lat przepracował w korpo, zarabiał super, ale w końcu zmienił pracę, bo to nie było tego warte... nadgodziny za darmo, ciągła presja i wyścig szczurów. Nie ma co sobie życia marnować.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Mój mąż kilka lat przepracował w korpo, zarabiał super, ale w końcu zmienił pracę, bo to nie było tego warte... nadgodziny za darmo, ciągła presja i wyścig szczurów. Nie ma co sobie życia marnować.
    No dokładnie znam to z autopsji, szkoda nerwów swoich i najbliższych. Załatwianie spraw służbowych podczas dnia wolnego, nadgodziny za darmo..d o k ł a d n i e

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Czy mogłabym się jeszcze dopisać na testowanie 24.03?
    Dopisałam :)

    Motomi7 lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Dopisałam :)


    Dziękuję, chociaż nie wiem, czy tak długo wytrzymam.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy jak plamienie było w piątek 6 dpo to jutro nie będę jeszcze za wcześnie na test z krwi? Cały czas się bije z myślami a jak nie wyjdzie jutro nic?

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziewczyny a czy jak plamienie było w piątek 6 dpo to jutro nie będę jeszcze za wcześnie na test z krwi? Cały czas się bije z myślami a jak nie wyjdzie jutro nic?



    Ja też się biję z myślami, najchętniej zrobiłabym test teraz... ja nie jestem na tym etapie dobrym doradcą, bo dzisiaj powiedziałabym - jasne, na początku cyklu jestem za to mega sceptyczna :)

    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziewczyny a czy jak plamienie było w piątek 6 dpo to jutro nie będę jeszcze za wcześnie na test z krwi? Cały czas się bije z myślami a jak nie wyjdzie jutro nic?

    Czyli jutro będziesz 10 dpo? Może już coś wyjść :) A ja nie wyjdzie, to spokojnie, nie wszystko stracone. Możesz wtedy np. poczekać jeszcze kilka dni i zrobić test w dniu spodziewanego okresu albo kolejną betę np. 2 dni po tej pierwszej.

    Pytanie co dla Ciebie jest gorsze - to, że beta mogłaby wyjść negatywna i by Cię to bardzo stresowało (wtedy lepiej poczekać i zrobić test/badanie trochę później), czy to, że już chcesz bardzo znać wynik i przez czekanie stresujesz się tak, że już nie możesz wytrzymać?

    Ja chciałam robić betę chyba 8 dpo, ale po perswazji dziewczyn z forum poczekałam do 11 dpo, chociaż 10 dpo już na teście miałam w sumie cień i wynik bety byłby już na bank ciążowy tego 10 dpo. A sikacze robiłam chyba od 8 dpo, bo już nie mogłam wytrzymać i inaczej bym zwariowała.

    Generalnie zrób tak, żebyś się czuła dobrze :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa z tego co widzę na wykresie to powinno już coś wyjść :)

    Ja w tym cyklu nie czuje już nic. Wiem, że po prostu się nie udało. Ale nie nastawialam się że względu na to podwyższone tsh. Od nowego cyklu porobię wszystkie badania i liczę, że tsh już ładnie spadnie

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam wczoraj plamienie w 28 dniu cyklu, dziś już prawie nic nie ma. Cykle mam 30/31 dniowe. Test negatywny. Czy test mógł się pomylić na tym etapie?Nie robiłam rano tylko po południu. Zuza pisała, że już wcześniej miała cień kreski.

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Dziewczyny miałam wczoraj plamienie w 28 dniu cyklu, dziś już prawie nic nie ma. Cykle mam 30/31 dniowe. Test negatywny. Czy test mógł się pomylić na tym etapie?Nie robiłam rano tylko po południu. Zuza pisała, że już wcześniej miała cień kreski.
    A może to dopiero zagnieżdżenie? W takim wypadku test jeszcze mógł nie wyjsc

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ