X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami czytam , że do zagnieżdżenia może dojść nawet do 12-14dpo także naprawdę czasami późno może coś wyjść na tescie

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak pasuje na 12/14 dzień. Ciekawe. Wczoraj myślałam, że okres mi się rozkręca. Zobacze co będzie jutro i pojutrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały cień nadziei. Ryczałam cały weekend, ale nie mam objawów ciążowych.Pewnie dzień, dwa i dostane okres. Już łapie się wszystkiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Czyli jutro będziesz 10 dpo? Może już coś wyjść :) A ja nie wyjdzie, to spokojnie, nie wszystko stracone. Możesz wtedy np. poczekać jeszcze kilka dni i zrobić test w dniu spodziewanego okresu albo kolejną betę np. 2 dni po tej pierwszej.

    Pytanie co dla Ciebie jest gorsze - to, że beta mogłaby wyjść negatywna i by Cię to bardzo stresowało (wtedy lepiej poczekać i zrobić test/badanie trochę później), czy to, że już chcesz bardzo znać wynik i przez czekanie stresujesz się tak, że już nie możesz wytrzymać?

    Ja chciałam robić betę chyba 8 dpo, ale po perswazji dziewczyn z forum poczekałam do 11 dpo, chociaż 10 dpo już na teście miałam w sumie cień i wynik bety byłby już na bank ciążowy tego 10 dpo. A sikacze robiłam chyba od 8 dpo, bo już nie mogłam wytrzymać i inaczej bym zwariowała.

    Generalnie zrób tak, żebyś się czuła dobrze :)


    najgorsze dla mnie jest zobaczyć negatyw czy na tescie czy na becie. wole zobaczyć okres niz negatyw tak naprawde :(

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama tez wole okres niż negatyw zobaczyć więc rozumiem, w takim raxiecwstrzymaj się z badaniem do srody kochana

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzeba podejść spokojnie to nic nie da, wiem, bo to przechodziłam, nakręcanie się każdą rzeczą, to boli owszem, ale tym nie przyspieszy się ciąży, trzeba zadbać o komfort psychiczny, relaaaaks :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Dziewczyny miałam wczoraj plamienie w 28 dniu cyklu, dziś już prawie nic nie ma. Cykle mam 30/31 dniowe. Test negatywny. Czy test mógł się pomylić na tym etapie?Nie robiłam rano tylko po południu. Zuza pisała, że już wcześniej miała cień kreski.

    Dokładnie, jeśli to dopiero było zagnieżdżenie, co jest możliwe, test mógł nie wyjść. Ja miała zagnieżdżenie 6 dpo, a dopiero 10 dpo wyszedł bardzo blady cień drugiej kreski na teście, czyli 4 dni później. Poczekaj jeszcze chwilę :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    najgorsze dla mnie jest zobaczyć negatyw czy na tescie czy na becie. wole zobaczyć okres niz negatyw tak naprawde :(

    Kochana, no to masz już odpowiedź, poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki, wtedy będziesz mieć pewność.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytanie Was sprowadza mnie troszkę na ziemię, po tym jak się na maxa nakręciłam.. oczywiście wiem, że macie rację, tyle razy to przerabiałam, ale ten wykres daje mi taką nadzieję, że aż się boję rozczarowania... chyba wolę wiedzieć - bez względu na wynik...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Kochana, no to masz już odpowiedź, poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki, wtedy będziesz mieć pewność.
    generalnie to termin @ mam na jutro ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam coś miłego i zrobić prezent i oglądam bieliznę ładną dla mnie, ale powiem wam ze dużo jest wulgarnych :O

  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 20 marca 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    generalnie to termin @ mam na jutro ....

    Słoneczkowa ja też...przy cyklach 31 dni...dziś koło 21 zrobiłam test 25 i jest wyraźna kreska :) także życzę Tobie tego samego...

    Dla Ciebie i reszty staraczek nieśmiałe wiruski...oby zaraziły całe forum :) ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

    karola205 lubi tę wiadomość


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jooozefka wrote:
    Słoneczkowa ja też...przy cyklach 31 dni...dziś koło 21 zrobiłam test 25 i jest wyraźna kreska :) także życzę Tobie tego samego...

    Dla Ciebie i reszty staraczek nieśmiałe wiruski...oby zaraziły całe forum :) ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
    świetnie !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U mnie dziś spadek temperatury ale test zrobiłam.
    Jooozefka gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 05:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próba ekranowa :)

    https://naforum.zapodaj.net/40e18466a197.jpg.html czy tylko ja to widzę ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 05:55

    Gigi, Raven, wombi, karolinams, kaka470, Anulka0407, Nadia83, anusiak5 lubią tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Próba ekranowa :)

    https://naforum.zapodaj.net/40e18466a197.jpg.html czy tylko ja to widzę ???
    Jest druga kreseczka!!!

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że mam zwidy :)

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cichu gratuluję! Idziesz dzisiaj na betę?
    A mierzyłas tempke o innej godzinie? Bo masz puste kółeczko na wykresie. Może stąd ten spadek?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Myślałam że mam zwidy :)
    Czasami jak widziałam u innych dziewczyn to drugiej kreski naprawdw trzeba było się doszukiwać a u ciebie to od razu widać :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Po cichu gratuluję! Idziesz dzisiaj na betę?
    A mierzyłas tempke o innej godzinie? Bo masz puste kółeczko na wykresie. Może stąd ten spadek?
    Tak trochę wcześniej zmierzylam dzisiaj. Jak córa wstanie to jedziemy na bete .
    Może dlatego widoczna że czułość 10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 06:08

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ