X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Ja bym bardzo chętnie posiedziała w domu jednak nie stać nas na to by nie pracowała. Dlatego ja zazdraszczam, mogłabym w spokoju zająć się domem i dziećmi, a tak trochę trzeba się nagimnastykować by wszystko ogarnąć, ale nie narzekam. Może kiedyś będę mogła posiedzieć spokojnie :)

    Wiem, że się stresujesz.. :)
    No to racja mam więcej czasu zeby ogarnąć studia, dziecko i dom to prawda :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym być już na twoim miejscu sloneczkowa mama , a tak jeszcze 8 dni wyczekiwaniu. Generalnie to niewiele wiem, ale pokładam ogromne nadzieję, że teraz dzięki lekom się udało :)
    Oczywiście mam ciążowe oznaki które są przez pregnyl wywołane ale chciałabym żeby już się utrzymały i nie znikły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:20

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie było mobbingu w pracy to nie narzekałam :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Chciałabym być już na twoim miejscu sloneczkowa mama , a tak jeszcze 8 dni wyczekiwaniu. Generalnie to niewiele wiem, ale pokładam ogromne nadzieję, że teraz dzięki lekom się udało :)
    Oczywiście mam ciążowe oznaki które są przez pregnyl wywołane ale chciałabym żeby już się utrzymały i nie znikły.
    u mnie tez z 7-8 dni :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak nie było mobbingu w pracy to nie narzekałam :O
    no mobbing to poważna sprawa ... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Chciałabym być już na twoim miejscu sloneczkowa mama , a tak jeszcze 8 dni wyczekiwaniu. Generalnie to niewiele wiem, ale pokładam ogromne nadzieję, że teraz dzięki lekom się udało :)
    Oczywiście mam ciążowe oznaki które są przez pregnyl wywołane ale chciałabym żeby już się utrzymały i nie znikły.
    wiem, że się dłuży. mnie się dłuży dzisiejszy dzień bardzo bardzo. :( a co dopiero kilka dni :(

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    wiem, że się dłuży. mnie się dłuży dzisiejszy dzień bardzo bardzo. :( a co dopiero kilka dni :(
    jakoś muszę dać radę , dlatego najjpierw będę czekać na ciebie i już dwa dni zlecą :)
    SusannaDean wrote:
    u mnie tez z 7-8 dni :P
    no to będziemy razem testować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:25

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    w środę dopiero. Jutro jak zrobie to wynik mam następnego dnia :(

    Trzymam kciuki za betę! <3 Ja przy pierwszej i drugiej becie zrobiłam też progesteron. Dzięki temu zauważyłam, że ma tendencję spadkową (mimo że nadal mieści się w normach) i ginekolog od razu przepisała mi duphaston i luteinę. Dobrze jest mieć rękę na pulsie :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Zuza91 dobrze radzi, ja mam przepisane cały czas luteine mam ją odstawić dopiero jak beta hcg wyjdzie negatywna.
    Zuza91 u ciebie super, gratuluję, jak się czujesz?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no mobbing to poważna sprawa ... :(
    No właśnie, wolałam być bezrobotna :)

  • Buszmeneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny wiem ze to nie na temat, ale nie bede tworzyc specjalnie nowego tematu, zeby zadac jedno pytanie a mianowicie - jak udostępnic wykres? albo ja jestem zbyt zielona albo poprostu nie moge? :))) dzieki za chociaz jedną odp

    a5db562a0b79b221d0198de08d9c7644.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No właśnie, wolałam być bezrobotna :)
    Nie dziwię Ci się w ogole.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    no to będziemy razem testować :)
    No i super ! :)

    Właśnie co do tej luteiny czy dupka, warto robić progesteron bo się wie na czym stoi od razu i nie zaszkodzi się ciąży. Ja mam niskiego proga w II fazie, wiec jem 2x1 już ok 3 dnia po owulacji, no ale to moje zalecenia takie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buszmeneczka wrote:
    hey dziewczyny wiem ze to nie na temat, ale nie bede tworzyc specjalnie nowego tematu, zeby zadac jedno pytanie a mianowicie - jak udostępnic wykres? albo ja jestem zbyt zielona albo poprostu nie moge? :))) dzieki za chociaz jedną odp
    Pod wykresem masz udostępnij wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze się idę jutro zapisać na teorię z prawka, wszystko idzie u mnie dobrze a wystarczy chcieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Nie dziwię Ci się w ogole.
    Taka kultura pracy, w sumie nie powiem gdzie bo nie chce kłopotów, znana firma, ale szkoda, powinny być takie strony gdzie ostrzegają przed takim czymś...na szczęście dużo sie w pl zmienia i ludzie zaczynają być świadomi swoich praw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 14:38

  • Buszmeneczka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Pod wykresem masz udostępnij wykres
    wlasnie tak robie i nic :) ma to moze wplyw ze mam wersje testowa i abonament premium na raz?

    a5db562a0b79b221d0198de08d9c7644.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    No właśnie Zuza91 dobrze radzi, ja mam przepisane cały czas luteine mam ją odstawić dopiero jak beta hcg wyjdzie negatywna.
    Zuza91 u ciebie super, gratuluję, jak się czujesz?

    Teraz lepiej, ale ostatnie kilka dni to było tylko płakanie, sikanie, smutek, ogromna senność i jednocześnie problemy ze snem. Ale nie narzekam, bo cieszę się bardzo z fasolki :) Czekam właśnie na wyniki trzeciej bety i już przebieram nogami. W piątek usg, liczę, że będzie widać pęcherzyk.

    A Tobie też wyszedł spadający progesteron i dlatego dostałaś luteinę? I jak Ty się czujesz? :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buszmeneczka wrote:
    wlasnie tak robie i nic :) ma to moze wplyw ze mam wersje testowa i abonament premium na raz?
    Widać twój wykres :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buszmeneczka wrote:
    wlasnie tak robie i nic :) ma to moze wplyw ze mam wersje testowa i abonament premium na raz?
    działa :)

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ