X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra003 nie za wcześnie na test?Zawsze jest nadzieja dopóki nie ma okresu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Pójde na badania. Zapisałam się do dobrej ginekolog ale dopiero na lipiec. Zobaczymy co powie. Do tego czasu chce też trochę zrzucić kilogramów.Dzięki dziewczyny.
    Najwazniejsze ze masz plan :) trzymam kciuki, a moze takie odpuszczanie tez cos da :)

  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelka zapewne za wcześnie ale co zrobić jak korci :) okres mam mieć w czwartek więc zobaczymy. A Ty się nie poddawaj, konsultacje z dobrym diabetologiem i ginekologiem, pozytywne nastawienie, nie przejmowanie sie wiekiem!! i w końcu się uda.

    Słoneczkowa czemu się boisz? Masz już jedno maleństwo, a drugie z małą różnicą wieku będzie się lepiej chować :)

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra003 wrote:
    Kornelka zapewne za wcześnie ale co zrobić jak korci :) okres mam mieć w czwartek więc zobaczymy. A Ty się nie poddawaj, konsultacje z dobrym diabetologiem i ginekologiem, pozytywne nastawienie, nie przejmowanie sie wiekiem!! i w końcu się uda.

    Słoneczkowa czemu się boisz? Masz już jedno maleństwo, a drugie z małą różnicą wieku będzie się lepiej chować :)
    no tak, sama nie wiem czemu się boje... naprawde sama tego nie wiem...

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dzień dobry. U mnie dzisiaj wzrost do 37,2. Nigdy temp takiej nie miałam. Najwięcej było Zawsze 37,0-37,1.

    Dzisiaj 9dpo. Niby zazwyczaj mam okres w okolicach 33 dni więc tak jakby jutro ale były i miesiące że miałam cykle 40 dni więc zobaczymy co będzie :)
    kochana u mnie 7dpo i spadek temperatury drastyczny, ale ja mam zawsze niskie temp.
    Trzymam kciuki i nie bój się, ja jak zaszłam z drugim synem to bałam się, czy będę umiała go też tak kochać, czy dam radę wszystko ogarnąć.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    kochana u mnie 7dpo i spadek temperatury drastyczny, ale ja mam zawsze niskie temp.
    Trzymam kciuki i nie bój się, ja jak zaszłam z drugim synem to bałam się, czy będę umiała go też tak kochać, czy dam radę wszystko ogarnąć.
    no własnie chyba tego się boję. ale no przeciez trzeba dać radę. jeśli bede w ciazy to trzeba podołać. okaże się.
    jedna z dziewczyn namówiła mnie na bete jutro. sama nie wiem czy faktycznie jutro zrobić tą betę czy nie :/

    aciulka lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cie też bym tak bardzo chciała już wiedzieć czy się udało, w 10dpo już beta HCG już powinna wskazać . Jak masz możliwość to pewnie , że rób.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 11:21

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jutro pojadę jak się zbiorę w sobie :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no to jutro pojadę jak się zbiorę w sobie :)

    Nie bój się, dwoje dzieci = szczęścia dwa razy więcej :)

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra003 wrote:
    Nie bój się, dwoje dzieci = szczęścia dwa razy więcej :)
    :) jeszcze nie wiem czy się udało.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 11:37

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa, ja jestem zwolenniczką bet więc też Cię namawiam :) idź i będziesz wiedzieć co i jak:)


    Ja dzisiaj też złapałam jakiegoś doła. 20dc i owu nadal nie było, czuje że powinnam znaleźć jakiegoś sensownego lekarza który by się mną porządnie zajął, ale czekają nas duże wydatki bo trzeba tarasy ogród i ogrodzenie zrobić, i mnóstwo drobniejszych rzeczy w domu, bo niby już mieszkamy ale dużo w środku brakuje. No i tak narazie chodzę do gin na nfz, ale to takie trochę bez sensu chodzenie. I sobie pomyślałam że ja już stara jestem:( znajomi w moim wieku już mają po dwoje dzieci, a ja niewiadomo kiedy pierwsze będę mieć. Jak będę kiedyś chodzić na wywiadówki, to nie skumpluje się z innymi mamami, bo one będą wszystkie młode i piękne A ja taka stara :(

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok przekonałyście mnie pojadę jutro :)


    no to teraz pytanie:
    jakie badanie oprocz beta hcg zrobić jutro ??? progesteron ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 12:00

    aciulka lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    ok przekonałyście mnie pojadę jutro :)


    no to teraz pytanie:
    jakie badanie oprocz beta hcg zrobić jutro ??? progesteron ?
    SUPER czekam na wyniki :) , raju zaczynam się pozytywnie nakręcać. Ja po prygnelu muszę te 14 dni od zastrzyku wytrzymać z testowaniem bo wcześniej czytałam, że bez sensu.

    wszamanka wrote:
    Słoneczkowa, ja jestem zwolenniczką bet więc też Cię namawiam :) idź i będziesz wiedzieć co i jak:)


    Ja dzisiaj też złapałam jakiegoś doła. 20dc i owu nadal nie było, czuje że powinnam znaleźć jakiegoś sensownego lekarza który by się mną porządnie zajął, ale czekają nas duże wydatki bo trzeba tarasy ogród i ogrodzenie zrobić, i mnóstwo drobniejszych rzeczy w domu, bo niby już mieszkamy ale dużo w środku brakuje. No i tak narazie chodzę do gin na nfz, ale to takie trochę bez sensu chodzenie. I sobie pomyślałam że ja już stara jestem:( znajomi w moim wieku już mają po dwoje dzieci, a ja niewiadomo kiedy pierwsze będę mieć. Jak będę kiedyś chodzić na wywiadówki, to nie skumpluje się z innymi mamami, bo one będą wszystkie młode i piękne A ja taka stara :(
    Kochana ja też mam tak późno owulacje, ja mam w okolicy 20-22 dc.
    Ile masz lat, że piszesz, że stara jesteś?
    jakie długie masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 12:09

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zrobić progesteron, chociaż jeżeli wiesz że owu była, to ja bym poczekala z progesteron do drugiej bety gdyby pierwsza była pozytywna. Bo jeżeli nie jesteś w ciąży (tfu tfu, obyś była) to szkoda kasy na proga. A jak beta pozytywna to i tak za dwa dni będziesz powtarzać, to wtedy progesteron.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Możesz zrobić progesteron, chociaż jeżeli wiesz że owu była, to ja bym poczekala z progesteron do drugiej bety gdyby pierwsza była pozytywna. Bo jeżeli nie jesteś w ciąży (tfu tfu, obyś była) to szkoda kasy na proga. A jak beta pozytywna to i tak za dwa dni będziesz powtarzać, to wtedy progesteron.


    ok :)

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Kochana ja też mam tak późno owulacje, ja mam w okolicy 20-22 dc.
    Ile masz lat, że piszesz, że stara jesteś?
    jakie długie masz cykle?
    Ja owu to w ogóle mało kiedy mam :/ ale jak już to coś koło 20dc, tylko że teraz jestem po Clo, i miałam nadzieję że będzie szybciej. A teraz to już nie wiem czy w ogóle będzie, śluz płodny się skończył, nastała susza, a temp nie skoczyła, jajnik całkiem przestały być odczuwalne.
    Mam 32 lata, niby nie jakoś tragicznie, ale na pierwsze dziecko to już późno. Wiem że i po 40 rodzą pierwsze dzieci, ale mi się zawsze marzyło być młodą mamą :|

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Możesz zrobić progesteron, chociaż jeżeli wiesz że owu była, to ja bym poczekala z progesteron do drugiej bety gdyby pierwsza była pozytywna. Bo jeżeli nie jesteś w ciąży (tfu tfu, obyś była) to szkoda kasy na proga. A jak beta pozytywna to i tak za dwa dni będziesz powtarzać, to wtedy progesteron.
    Też to popieram
    W którym dniu po będziesz szła na betę?
    Zalecam minimum 11 dpo, ja szłam w 11 dpo i miałam betę 2,7 a 2 dni potem już 16, a ta 2,7 narobiła mi stresu jak mało co

    Co do mnie, dziś jestem po obiecującej rozmowie o pracę, się okaze, jeszcze II etap przede mną, jeśli mnie wybiorą :)

    Mam 5 dpo, zrobiłabym psikusa nowym pracodawcom ale mam zamiar do 12 tyg wtedy pracować, bo mam zamiar być na chodzie :) Ale to się okaże czy będę teraz czy w kolejnych miesiącach, dlatego stres mnie nie zjada aż tak bardzo, chciałabym ale mniejsze stresy jak za miesiąc, dwa bym była :) Chociaż wszystko na raz też może być :) Jak się nie uda to robię miesiąc bez wspomagaczy (tylko dupka) a na majowy cykl idę po clo i ruszam z działaniem znowu :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też to popieram
    W którym dniu po będziesz szła na betę?
    Zalecam minimum 11 dpo, ja szłam w 11 dpo i miałam betę 2,7 a 2 dni potem już 16, a ta 2,7 narobiła mi stresu jak mało co

    Co do mnie, dziś jestem po obiecującej rozmowie o pracę, się okaze, jeszcze II etap przede mną, jeśli mnie wybiorą :)

    Mam 5 dpo, zrobiłabym psikusa nowym pracodawcom ale mam zamiar do 12 tyg wtedy pracować, bo mam zamiar być na chodzie :) Ale to się okaże czy będę teraz czy w kolejnych miesiącach, dlatego stres mnie nie zjada aż tak bardzo, chciałabym ale mniejsze stresy jak za miesiąc, dwa bym była :) Chociaż wszystko na raz też może być :) Jak się nie uda to robię miesiąc bez wspomagaczy (tylko dupka) a na majowy cykl idę po clo i ruszam z działaniem znowu :)
    jutro bedzie około 10-11 dpo ale gdyby zagnieżdzenie było zwiazane z tym plamieniem to od piatku już by pewnie urosła

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja owu to w ogóle mało kiedy mam :/ ale jak już to coś koło 20dc, tylko że teraz jestem po Clo, i miałam nadzieję że będzie szybciej. A teraz to już nie wiem czy w ogóle będzie, śluz płodny się skończył, nastała susza, a temp nie skoczyła, jajnik całkiem przestały być odczuwalne.
    Mam 32 lata, niby nie jakoś tragicznie, ale na pierwsze dziecko to już późno. Wiem że i po 40 rodzą pierwsze dzieci, ale mi się zawsze marzyło być młodą mamą :|

    no tak 32 lata to na pierwsze dziecko czas najwyższy, po Clo podobno niektórzy nie reagują na niego :( trzymam kciuki by się szybko udało.

    sloneczkowa mama już jutro się wszystko będzie wiadomo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 12:42

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    no tak 32 lata to na pierwsze dziecko czas najwyższy, po Clo podobno niektórzy nie reagują na niego :( trzymam kciuki by się szybko udało.

    sloneczkowa mama już jutro się wszystko będzie wiadomo :)
    w środę dopiero. Jutro jak zrobie to wynik mam następnego dnia :(

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ