X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie zaczęły sutki i piersi pokłuwać, 4 dpo dopiero

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też mnie zaczęły sutki i piersi pokłuwać, 4 dpo dopiero
    Przybijmy sobie piątkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany dziewczyny ale się znowu obzarlam.trzy wielkie kawałki pizzy bo mąż przywiózł. A wydelo mnie tak jakbym naprawdę w ciąży przynajmniej w 4 miesiącu. :) pamiętam ten brzuszek wtedy dokładnie i taki mam teraz po tej pizzy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam zapiekanki z serem wędzonym i żurawiną :D Też się czuję jak balon :P

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje @

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry ze dopiero dziś ale jak sie omyslacie @ przylazła w piątek,no i przyszło u mnie załamanie przeryczałam cały piatek pierwszy raz od 2 lat, coś pękło. Mam tylko małą nazieje ze te cienie na testach i bóle @ przez tydzień oznaczają że cos u mnie ruszyło. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was dalej

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i dodam jeszcze że jest wyjatkowo obfita ;/

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Melduje @
    :* Tulę

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana oby w nastepnym sie udalo bo po malu zaczynam watpic ze sie kiedys uda

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 20 marca 2017, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje @. Powodzenia wam życzę dziewczyny w Marcu i tule dziewczyny @ ☺

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, srebrzysta tule was mocno :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U mnie dzisiaj wzrost do 37,2. Nigdy temp takiej nie miałam. Najwięcej było Zawsze 37,0-37,1.

    Dzisiaj 9dpo. Niby zazwyczaj mam okres w okolicach 33 dni więc tak jakby jutro ale były i miesiące że miałam cykle 40 dni więc zobaczymy co będzie :)

    Jest 8:50 dziecko wstało już po 7. Zaczyna już powoli rozkręcać się z mowa. Jest 8:50 a ja już nie mam siły jej słuchać i potwierdzać że ,,tak córeczko brzydko jest dzisiaj nie pójdziemy na spacer". A buzia to już jej się nie zamyka. Gaduła moja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 08:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo jest tu kto?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem. Czytam co piszą dziewczyny. Niestety od wczoraj mam plamienie więc okres rozkręca się. Zachciało się starej babie dzieci :(Przeszłam przez weekend załamanie. Trzymam za Ciebie i za inne kobietki kciuki aby Wam się udało. Ja już rezygnuje ale będe do Was zaglądać i cieszyć się z każdej fasolki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Ja jestem. Czytam co piszą dziewczyny. Niestety od wczoraj mam plamienie więc okres rozkręca się. Zachciało się starej babie dzieci :(Przeszłam przez weekend załamanie. Trzymam za Ciebie i za inne kobietki kciuki aby Wam się udało. Ja już rezygnuje ale będe do Was zaglądać i cieszyć się z każdej fasolki :)
    No co ty? Co to za załamanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciłam nadzieję, że się uda mi zajść w ciążę. Przez cały rok co miesiąc negatyw. Poza tym choruje na cukrzycę i to może zmniejszać szanse. I oczywiście wiek 38 lat. Chciałam się jeszcze odmłodzić tym dzidziusiem. Mieć jakiś cel. Na pewno odżyłabym przez tę ciążę ale tam na górze uwzieli się na mnie. Boję się, że już jest to poza mną. I to mnie dołuje.ale Wam kibicuje. Czekam na wiadomości czy się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka nie mozesz tak mówić. Kobiety i po 40 rodzą. czemu nie chcesz spróbować? skoro to już rok to moze warto zrobić badania??? ok cukrzyca i wiek, ale nikt nie mówił ze bedzie latwo. ja mam 26 lat i co? i też pół roku się staram. wiek tu nie ma nic do rzeczy

  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama, Meginka, Motomi dziękuję dziewczyny!

    Jak powiedziałam tak zrobiłam, 10 dpo i rażąca biel, wiem że jeszcze wcześnie ale i tak jakoś mnie to przytłoczyło ;/

    Słoneczkowa mama, taki wzrost temperatury to dobry znak :)

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójde na badania. Zapisałam się do dobrej ginekolog ale dopiero na lipiec. Zobaczymy co powie. Do tego czasu chce też trochę zrzucić kilogramów.Dzięki dziewczyny.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra003 wrote:
    Słoneczkowa mama, Meginka, Motomi dziękuję dziewczyny!

    Jak powiedziałam tak zrobiłam, 10 dpo i rażąca biel, wiem że jeszcze wcześnie ale i tak jakoś mnie to przytłoczyło ;/

    Słoneczkowa mama, taki wzrost temperatury to dobry znak :)
    Może i tak, ale nie chce sobie robić niepotrzebnej nadziei. Może to głupie ale czym więcej mam objawów to tym bardziej się boję. Nie miałam zadnych wątpliwości czy dobrze się dzieje jak zaszłam w pierwszą ciązę, a teraz się autentycznie boje :/ nie wiem czemu ...

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ