X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No-spa i magnez na bóle brzucha w ewentualnej ciąży, jak mocno boli to paracetamol, ibuprofenu nie można chyba

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam :) wzięłam już nospe :)

    Ok picasso zasnela więc idę do męża na przytulaska:) jakoś się bardziej czuły zrobił dzisiaj. Może dlatego że wie że mam niedługo termin @ i nie chce mnie wkurw... :)
    Czy u Was też tak wieje? U mnie to nawet dziś burza była :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 20:05

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas cały dzien wiało i na zmiane mocno szare chmury i słonce do tego pada cały dzień prawie

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas byla burza z gradem

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez pogoda lipa ale bylam na piwie i wszystko ok ;)))sloneczkowa lepiej sie nie nakrecac wien sama podsycilam to i mi glupio ale lepiej sie potem cieszyc niz plakac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat taki watek gdzie duzo dziewczyn stara sie od dawna stad chec nie nakrecania sie,wiem o co chodzi. Jednak trzeba miec dobre nastawienie i nie poddawac sie i bedzie dobrze!!! Nie teraz to za miesia. Nie za niesiac to za dwa! Musi sie udac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ovufriend wyznaczył mi owulacje trochę się spóźnił

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Ovufriend wyznaczył mi owulacje trochę się spóźnił
    Zmierzyłaś tylko kilka temperatur :) Ovf nie ma podstaw by tą owulację wyznaczyć gdzieś indziej i wcześniej :) To tylko algorytm. Do wyznaczenia owulki potrzebuje 3 wyższych temperatur, a że u Ciebie to praktycznie jedyne zaznaczone temperatury to tak sobie on to widzi. Co wcale nie znaczy, że owulka tam była. Mi już nie raz Ovf się pomylił i z 5 razy w trakcie cyklu zmieniał zdanie, także nie sugerujcie się aż tak tymi liniami, to tylko program :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Zmierzyłaś tylko kilka temperatur :) Ovf nie ma podstaw by tą owulację wyznaczyć gdzieś indziej i wcześniej :) To tylko algorytm. Do wyznaczenia owulki potrzebuje 3 wyższych temperatur, a że u Ciebie to praktycznie jedyne zaznaczone temperatury to tak sobie on to widzi. Co wcale nie znaczy, że owulka tam była. Mi już nie raz Ovf się pomylił i z 5 razy w trakcie cyklu zmieniał zdanie, także nie sugerujcie się aż tak tymi liniami, to tylko program :)
    No wiem wiem. Przestawił mi poprostu owulacyjna kreskę bo wcześniej była w dobrym miejscu. Teraz się biedactwo rozmyslilo i szczelilo kreskę abstrakcyjna :)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No wiem wiem. Przestawił mi poprostu owulacyjna kreskę bo wcześniej była w dobrym miejscu. Teraz się biedactwo rozmyslilo i szczelilo kreskę abstrakcyjna :)
    Bo wg tego co zaznaczyłaś też bym tą kreskę tam postawiła :D Tyle, że nie ma odniesienia do całego cyklu, więc jest to po prostu niemiarodajne :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Bo wg tego co zaznaczyłaś też bym tą kreskę tam postawiła :D Tyle, że nie ma odniesienia do całego cyklu, więc jest to po prostu niemiarodajne :)
    No tak. :) od razu się rano pośmiAłam i mam lepszy humor :)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 marca 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w końcu wyluzowałam. Mam etap "nie chce mi się", jeśli chodzi o ciążę. Nie chce mi się mierzyć tempki, robić obserwaji, ani iść jutro na badania hormonów. Nie chce mi się w ogóle o tym myśleć. I tak jak poprzednie cykle już czekałam na koniec @ żeby rozpocząć starania, tak teraz kompletnie jest mi to już obojętne. Może to dobrze, że faza ekscytacji tematem minęła i przestanę się tym tak emocjonować. :D

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma u mnie dziś juz oficjalnie możesz wpisać @. Za wszystkie trzymam mocno kciuki i żadnej z was nie chce widzieć na kwietniowkach jasne :D :*

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie negatyw aż razi w oczy bielą. A @ dalej nie ma. :(

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej. U mnie negatyw aż razi w oczy bielą. A @ dalej nie ma. :(
    Meginka może za wcześnie na test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Ja się w końcu wyluzowałam. Mam etap "nie chce mi się", jeśli chodzi o ciążę. Nie chce mi się mierzyć tempki, robić obserwaji, ani iść jutro na badania hormonów. Nie chce mi się w ogóle o tym myśleć. I tak jak poprzednie cykle już czekałam na koniec @ żeby rozpocząć starania, tak teraz kompletnie jest mi to już obojętne. Może to dobrze, że faza ekscytacji tematem minęła i przestanę się tym tak emocjonować. :D
    Doma90 ja tak mam w tym cyklu jeszcze dziecko miałam chore więc w ogóle wszystko mi było obojętne. Teraz trochę się poprawiłam z obserwacja ale nie nastawiam się naprawdę :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Meginka może za wcześnie na test?
    2 dni po terminie @ to już raczej nie pozostawia złudzeń. wiem że są przypadki że test wychodzi dopiero 2 tygodnie po terminie ale ja robiłam ten czuły 10 więc jakiś cień by był. to już 17 dpo

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Doma u mnie dziś juz oficjalnie możesz wpisać @. Za wszystkie trzymam mocno kciuki i żadnej z was nie chce widzieć na kwietniowkach jasne :D :*
    Kate88 tule :*

    kate88:) lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie znalazłam mój kalendarz z 2013 roku ;) trzymam go bo wtedy byłam w ciąży i zapisywałam ważne rzeczy. No i pierwszy pozytywny test mi wyszedł w 33 dc. I to z bardzo bladą kreską. Więc może faktycznie jestem takim przypadkiem gdzie późno wychodzi? Dziś jestem 31 dc. Nie to że się nakręcam, wcale nie, po prostu jeszcze mały kawałeczek nadziei się tli dopóki nie ma @. Poza tym mam cały czas wrażenie że za chwilę ją dostanę. Brzuch mnie boli już ponad tydzień i to mnie zastanawia. Za parę dni się wybiorę do gina jak sytuacja się nie wyjaśni.
    A no i test we wtorek powtórzę ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ