X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis w 29 dc negatywny wiec czekam na @ takie mnie nery bola i jajnik ze zaraz umre z bólu poki co @nie ma ale podejrzewam ze to kwestia kilku godzin

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Masz jakieś przeczucia???
    Sama nie wiem... Piersi są bardziej wrażliwe i bolące niz kiedyś ale żadnych innych specjalnych objawów nie mam.

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Wszystkim nowym mamusiom ogromne gratulacje❤

    Tym, którym się nie udało, życzę powodzenia w kolejnym cyklu :-)

    A za Te, które będą dopiero testować, bardzo mocno trzymam kciuki.

    Ja chyba w końcu muszę uwierzyć i zacząć się cieszyć, bo wygląda na to, że wszystko idzie ku dobremu.
    Beta z poniedziałku 341.03
    Beta ze środy 692.40
    No i z wczoraj 1542.48!

    wszamanka, karola205, kaka470, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka musisz się już cieszyć nie masz wyjścia :) bardzo się cieszę że beta taka ładna .

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera. niepotrzebnie powiedziałam mezowi o tym plamieniu wczorajszym. dzisiaj jest spokoj a mąż za mną chodzi a moze w ciazy jesteś, a może jesteś w ciazy.. no nie dość ze ja sobie sama zrobiłam nadzieje, bo przewertowałam internet to jeszcze on mnie nakreca... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cholera. niepotrzebnie powiedziałam mezowi o tym plamieniu wczorajszym. dzisiaj jest spokoj a mąż za mną chodzi a moze w ciazy jesteś, a może jesteś w ciazy.. no nie dość ze ja sobie sama zrobiłam nadzieje, bo przewertowałam internet to jeszcze on mnie nakreca... :(
    Ale 6dpo miałaś plamienie? Ja też miałam w cyklu gdzie zaszłam...także nie mów hop, ale poczekaj do 11-12 dpo na test. Jesli znikną te plamienia już to nadzieja jest

    sloneczkowa mama, aciulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale 6dpo miałaś plamienie? Ja też miałam w cyklu gdzie zaszłam...także nie mów hop, ale poczekaj do 11-12 dpo na test. Jesli znikną te plamienia już to nadzieja jest
    no wczoraj miałam 6 dpo i wczoraj jeden raz taki brazowy sluz taka kawa z mlekiem na papierze była. dzisiaj do tej pory spokój. tylko brzuch mnie boli. nie chce sobie robić nadziei wiesz jak jest. napewno nie bede szybko testować - no chyba ze jakieś dolegliwości mnie zaczną męczyć to wtedy się zastanowie

    SusanneDean ile u Ciebie trwało to plamienie?

    ja mialam juz takie plamienia ale były najwczesniej 11 dpo i trwały jeden dzien potem przerwa (jeden dzien) i dwa dni znów plamienia i potem okres. Miałam też tak ze dzien wczesniej miałam plamienie ale to zazwyczaj 12-13 dpo a nie 6 dpo. Chyba troche to za wczesie na @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 11:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no wczoraj miałam 6 dpo i wczoraj jeden raz taki brazowy sluz taka kawa z mlekiem na papierze była. dzisiaj do tej pory spokój. tylko brzuch mnie boli. nie chce sobie robić nadziei wiesz jak jest. napewno nie bede szybko testować - no chyba ze jakieś dolegliwości mnie zaczną męczyć to wtedy się zastanowie

    SusanneDean ile u Ciebie trwało to plamienie? ja mialam juz takie plamienia ale były najwczesniej 11 dpo i trwały jeden dzien potem przerwa i dwa dni o okres i zwiastowały miesiaczkę zawsze ale 6 dpo to troche za wczesnie na zwiastuny @
    No miałam 6 dpo jednorazowo, na wkładce została taka plamka kawa z mlekiem inna niż dotychczas zdarzało się, tez miewałam plamienia dopiero 11-12 dpo jak szła @, wcześniej miałam takie co było próbą zagnieżdżenia jestem pewna. I własnie miało miejsce 6dpo i nie bolało nic

    A mnie dziś lekko kłują cycki, a raczej sutki..hAHA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj SusanneDean rozbudzilas jeszcze bardziej we mnie nadzieję :)

    Matko klucie sutków? Oj nie miałam jeszcze. Ciekawe zjawisko :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Oj SusanneDean rozbudzilas jeszcze bardziej we mnie nadzieję :)

    Matko klucie sutków? Oj nie miałam jeszcze. Ciekawe zjawisko :D
    Na wkładce obserwuj, moze implantacja, bardzo bym chciała, aby ci się udało :) No i mnie :)

    Jakoś było takie kłucie a teraz power mam, muza na full i sprzątanie :D :D :D

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam spokojnie. Bedzie co ma byc. Ja w poprzednim cyklu mialam plamienie 5-6 dpo, skoki tempki dziwne i dalej nic. Jak zobacze dwie kreski tydzien po spodziewanej @ to moze uwierze :P No ale marne szanse, wiec luzuje sobie. Stres mnie zje :P
    W tym cyklu zero testow, mierzenia temperatury, sluzow itd. Jestem zmeczona.

    sloneczkowa mama, SusannaDean lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Oj tam spokojnie. Bedzie co ma byc. Ja w poprzednim cyklu mialam plamienie 5-6 dpo, skoki tempki dziwne i dalej nic. Jak zobacze dwie kreski tydzien po spodziewanej @ to moze uwierze :P No ale marne szanse, wiec luzuje sobie. Stres mnie zje :P
    W tym cyklu zero testow, mierzenia temperatury, sluzow itd. Jestem zmeczona.
    No także ja wolę się przygotować że nic nie wyszło. Będę zdrowsza. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No także ja wolę się przygotować że nic nie wyszło. Będę zdrowsza. :)
    Dobre podejście :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie zawsze mam niskie ciśnienie ale od czego są dzieci... moja córka właśnie pomalowała ściane w naszym pokoju ;/ kawa mi nie potrzebna teraz :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    ogólnie zawsze mam niskie ciśnienie ale od czego są dzieci... moja córka właśnie pomalowała ściane w naszym pokoju ;/ kawa mi nie potrzebna teraz :D
    Ojojo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ojojo :D
    no i to moim zakreślaczem :D dzięki Bogu mąż mój wyrozumiały. jeszcze nas nie zabił :D "pomaluje się przecież"- jego słowa... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 13:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no i to moim zakreślaczem :D dzięki Bogu mąż mój wyrozumiały. jeszcze nas nie zabił :D "pomaluje się przecież"- jego słowa... ;)
    Tak naprawdę nic się nie stało, dokładnie, pomaluje się :) Dziecko macie kreatywne, trzeba się cieszyć :D

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) weszłam właśnie na naszą pierwszą stronę a tam tak dużo wózeczków <3 pięknie <3 ja niby jestem na liście na dziś ale jutro rano zatestuję bo już się nie raz przejechałam na za wczesnywm testowaniu. Chciałabym dołączyć tam swój wózek :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka to trzymam kciuki :)
    też ostanio podglądałam listę na pierwszej stronie. ładnie to wyglada w marcu :)

    to prawda córka kreatywnością potrafi się popisać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 14:06

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no wczoraj miałam 6 dpo i wczoraj jeden raz taki brazowy sluz taka kawa z mlekiem na papierze była. dzisiaj do tej pory spokój. tylko brzuch mnie boli. nie chce sobie robić nadziei wiesz jak jest. napewno nie bede szybko testować - no chyba ze jakieś dolegliwości mnie zaczną męczyć to wtedy się zastanowie

    SusanneDean ile u Ciebie trwało to plamienie?

    ja mialam juz takie plamienia ale były najwczesniej 11 dpo i trwały jeden dzien potem przerwa (jeden dzien) i dwa dni znów plamienia i potem okres. Miałam też tak ze dzien wczesniej miałam plamienie ale to zazwyczaj 12-13 dpo a nie 6 dpo. Chyba troche to za wczesie na @...

    Ja miałam najpewniej implantację 6 dpo (jednodniowy spadek temperatury), więc u Ciebie też mogło tak być. Trzymam kciuki mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 15:09

    klz9hdgefsr87l0p.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ