X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Właśnie 12 dzień po owulacji. Pewnie znowu nie udało się.
    Wiesz to jeszcze nic nie musi znaczyć. Powtórz jak @ nie przyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa mama Testowałaś już?Ja robie od 8 dnia po owulacji co drugi dzień i same negatywy. Mąż krzyczy, że szkoda kasy na testy. Ze trzeba robić dopiero jak nie będzie okresu, ale ja tak nie mogę się doczekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 wrote:
    Słoneczkowa mama Testowałaś już?Ja robie od 8 dnia po owulacji co drugi dzień i same negatywy. Mąż krzyczy, że szkoda kasy na testy. Ze trzeba robić dopiero jak nie będzie okresu, ale ja tak nie mogę się doczekać.
    Nie i nie zamierzam testować w tym cyklu. Znów pewnie nie wyszło. Ewentualnie gdyby coś to zatestuje za półtorej tyg napewno nie planuje wcześniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze robisz, ale będzie niespodzianka jak się uda. Ja się nakręcam co miesiąc i już mam dość jestem zmęczona. W kwietniu przerwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w tym cyklu. Właśnie zaczęłam plamic. Czyli standardowo w moim przypadku. Nie tym razem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Nie w tym cyklu. Właśnie zaczęłam plamic. Czyli standardowo w moim przypadku. Nie tym razem .
    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne nie ma co płakać. Jak już mówiłam. Wkradla się obojętność także luz. Na spokojnie to przyjmuje. Skoro się nie udawało przez dłuższy czas gdzie serduszkowanoe było co dwa dni to dlaczego miałoby się udać w cyklu gdzie serduchowanie było tylko teraz w dniach plodnych. Bez sensu by to było. Także luz.

  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki drugiej bety!

    15.03 (10/11 dpo) 7,86 mIU/ml
    17.03 (12/13 dpo) 37,81 mIU/ml

    Czyli przyrost x4 !!!!
    Więc chyba jest dobrze i mogę już zacząć się cieszyć :)

    sloneczkowa mama, kaka470, wszamanka, Nadia83, Raven lubią tę wiadomość

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Susanne nie ma co płakać. Jak już mówiłam. Wkradla się obojętność także luz. Na spokojnie to przyjmuje. Skoro się nie udawało przez dłuższy czas gdzie serduszkowanoe było co dwa dni to dlaczego miałoby się udać w cyklu gdzie serduchowanie było tylko teraz w dniach plodnych. Bez sensu by to było. Także luz.
    Sama nie wiem jaka jest rada na to, aby zajść. Tak samo się wszystkich sposobów trzymałam, ale już się odechciewa z miesiąca na miesiąc. Będzie co ma być. Niby wszystkie wyniki są w normie, a jakoś się nie da. Owszem, zaszłam, ale na chwilę... to też nie nastraja pozytywnie...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No możliwe i tak. Musisz czekać na rozwój sytuacji.

    Czy was dziewczyny też wysypuje na twarzy przed @? Ja mam tak dopiero drugi raz w życiu a do @ jeszcze 4 dni około :/
    Jejku ja już od tygodnia się czuję jak na @. Na brodzie pełno syfów i brzuch pobolewa. A mam termin na dziś lub jutro.

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Jejku ja już od tygodnia się czuję jak na @. Na brodzie pełno syfów i brzuch pobolewa. A mam termin na dziś lub jutro.
    Hm a ty testowałaś?
    Tydzień...długa męczarnia hehe

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No testowałam 13 dpo i oczywiście negatyw. Teraz dopiero w niedzielę zatestuję jak @ się nie pojawi. Ciągle mam kawałek nadziei <3

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka trzymam kciuki :)

    Wiesz susanneDean chyba nie ma złotego środka. Jedne zachodzą a nie chcą a drugie nie mogą zajść chociaż bardzo chcą ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Meginka trzymam kciuki :)

    Wiesz susanneDean chyba nie ma złotego środka. Jedne zachodzą a nie chcą a drugie nie mogą zajść chociaż bardzo chcą ....

    Ano, więc nasz stres tu nie pomoze :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No możliwe i tak. Musisz czekać na rozwój sytuacji.

    Czy was dziewczyny też wysypuje na twarzy przed @? Ja mam tak dopiero drugi raz w życiu a do @ jeszcze 4 dni około :/

    Mnie tak wysypało w tym cyklu i do tej pory mnie trzyma trądzik na twarzy.... Może i Tobie się udało? :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Mnie tak wysypało w tym cyklu i do tej pory mnie trzyma trądzik na twarzy.... Może i Tobie się udało? :)

    Nikłe szanse. Już mi się plamienie trochę pokazało takie brązowe delikatne latte więc nie tym razem.przynajmniej tak myślę chociaż plamienie 6 dni po owulacji? No nic. Okaże się . Naczytałam się w necie o takich plamieniach i zaczynam robić sobie nadzieję. Oj niedobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 07:24

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dalej, które tam dziś na liście, dawajcie jakieś pozytywne wieści!

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam testować 22,ale 20 w poniedziałek pojde na bete :)

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Miałam testować 22,ale 20 w poniedziałek pojde na bete :)
    Masz jakieś przeczucia???

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ