Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1111 615

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:12

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzeba jeszcze chwilkę wytrzymać aż wiosna przyjdzie!
    A wtedy i nastroje będą lepsze i więcej będzie w nas optymizmu :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosna już bliżej niż dalej :)

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba u was ja w górach mieszkam i u nas jeszcze tak 30 cm śniegu leży. Lód jest taki że można by na łyżwach po jeździć. Szaro buro i ponuro...;/

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w górach jeszcze zima potrwa. Dla tych co mają ferie to dobrze :)

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo powiedzmy;p niestety nas juz ferie nie dotycza;p Więc jedynie pozostaje po narzekać;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się jeszcze trochę i przejdzie ta paskudna zima. Też jej nie lubię. Uwielbiam lato :)

  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybieram się w przyszlym tygodniu na narty i mam nadzieję, że w górach trochę śniegu jeszcze zostanie ;)

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 15 lutego 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny :-)

    Chciałabym dopisać się do Waszej listy na 17.03. Co prawda nie wiem jak to dokładnie będzie bo to mój pierwszy cykl po poronieniu.
    To mój 2 dc i oficjalnie wracam do gry :-)

    Powodzenia wszystkim :-)

    U mnie dziś była tak piękna pogoda, typowo wiosenna. Uwielbiam wiosnę :-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh trzy dni byłam między dziećmi i już jakieś cholerstwo przyniosłam . Gardło zaczyna boleć. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 35 dc @ nadal brak. Ale sobie ze mną w kulki leci.:( jak się do soboty nie zjawi to zrobię test. Tak bardzo bym chciała zacząć już nowy cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 07:11

  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć dziewczyny. 35 dc @ nadal brak. Ale sobie ze mną w kulki leci.:(
    To może na bete leć skoro sikance nie wychodzą?

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania_ wrote:
    To może na bete leć skoro sikance nie wychodzą?
    W ogóle nie obstawiam ciąży tutaj. Pewnie coś się przesunelo. Trzeba cierpliwie czekać. Ten test co zrobiłam trzy dni temu to był w południe więc jak coś to miał prawo nie wyjść ale nie ma co się nakręcać. Z resztą taki seks prawdziwy był tylko dwa razy w tym cyklu raz pod koniec miesiączki a drugi raz w środku cyklu. Nie obstawiam żeby się tam z nienacka udało. Ciąży to nie wróżę. :) od nowego cyklu zaczynamy poważnie starania dlatego mi bardzo na nim zależy.

  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama_ los często płata figle. Im się mniej starasz tym bardziej wychodzi. Czego Ci życzę:) trzymam kciuki za sobotę

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obstawiam ciąży w ogóle. Ale no zobaczymy. Zawsze miałam cykle 32-33 dni więc zobaczymy

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania_ wrote:
    Ja wybieram się w przyszlym tygodniu na narty i mam nadzieję, że w górach trochę śniegu jeszcze zostanie ;)
    A gdzie na te narty się wybierasz??

    sloneczkowa_mama tez mam takie cykle;)

    4 cs:)
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 16 lutego 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita wybieram się do Czarnej Góry.

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie od 3 dni piękne słoneczko, śnieg się topi i jest cudnie :) Czuję wiosnę, zwłaszcza na spacerach z psem :D

    Jestem po 2 tabletkach clo i już sobie wkręcam, że nic mnie nie boli i nic nie czuję :/ Też wstałam dziś z jakimś takim głupim przekonaniem, że czemu teraz miało by się udać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przez nas wszystkie przemawia pesymizm. Straszne to.

    Ja się waham czy wziąć jakieś leki na to przeziębienie. Niby się nie spodziewam ciąży ale @ jeszcze nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bierz normalnie, d 6 tyg dziecku i tak nic nie zaszkodzi... bez jaj...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ