X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamia_ ja też dopiero pierwszy miesiac mierze,ale z tego co sie orientuje to owu wyznacza sie wówczas gdy wzrost temp zostanie podtrzymany ( jest wyższa niz poprzednie) i jeśli ładnie utrzymuje się wyższa i ok 6-8 dnia spadnie, ale tylko na 1 dzień i wróci do poprzednich wartości może to świadczyć o zagnieżdżeniu.
    Jeśli sie mysle to proszę mnie poprawic :D bo tylko takie inf udalo mi sie zebrac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 11:38

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D

    Witam się i ja w marcowym wątku ( 19.03 )

    Powodzenia wszystkim :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Mamia_ ja też dopiero pierwszy miesiac mierze,ale z tego co sie orientuje to owu wyznacza sie wówczas gdy wzrost temp zostanie podtrzymany ( jest wyższa niz poprzednie) i jeśli ładnie utrzymuje się wyższa i ok 6-8 dnia spadnie, ale tylko na 1 dzień i wróci do poprzednich wartości może to świadczyć o zagnieżdżeniu.
    Jeśli sie mysle to proszę mnie poprawic :D bo tylko takie inf udalo mi sie zebrac
    Dokładnie :) zazwyczaj po 3 wyższej temp uznajemy ze jest po ovu :)
    A spadku na implantacje może wcale nie być ;)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy was bolą piersi po owu? Mnie tylko wtedy gdy brałam luteinę chyba od wysokiego proga, a teraz jeszcze nie biorę a dziś mnie dość bolały

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:12

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny czy was bolą piersi po owu? Mnie tylko wtedy gdy brałam luteinę chyba od wysokiego proga, a teraz jeszcze nie biorę a dziś mnie dość bolały
    Mnie bolą sutki, od razu po owu, jeszcze zanim trzy temp są podwyższone i zanim program wyznaczy owu

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Mnie bolą sutki, od razu po owu, jeszcze zanim trzy temp są podwyższone i zanim program wyznaczy owu
    o proszę, no bo teraz to miałam owu na bank, śluz był, ból był, testy wyszły, a teraz te bóle cycków 3 dni po :) Także spoko, od jutra dupek 2x1

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) do mnie wczoraj przyszła @ ale jak nigdy nie mogłam się jej doczekać ;) a to dlatego że to pierwsza @ po laparo i już mam zielone światło do działań. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze urodzę <3 myślałam że po laparo mi się trochę cykl rozreguluje ale nie- jak w zegarku, przyszła po 29 dniach.
    Doma przepisz mnie proszę na 18.03

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej dziewczyny :) do mnie wczoraj przyszła @ ale jak nigdy nie mogłam się jej doczekać ;) a to dlatego że to pierwsza @ po laparo i już mam zielone światło do działań. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze urodzę <3 myślałam że po laparo mi się trochę cykl rozreguluje ale nie- jak w zegarku, przyszła po 29 dniach.
    Doma przepisz mnie proszę na 18.03
    No jak coś to grudniowy dzieciaczek chyba, nie? Albo późno listopadowy?

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 18 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suze, mnie cycki albo wcale nie bola, albo napierniczaja od owulacji po @. Cholera jedna wie w sumie. Jajniki to samo. Albo cisza kompletna (ale testy niby ok), albo mnie zgina jak stara babke wpol :P Teraz to juz i testom nie wierze. Uwaga - mierze tempke ta-da! ;) Jak nie zapomne oczywiscie. Zobaczymy co zdzialalam dieta. Nie na darmo umieram z jedna kawa dziennie, i to bez cukru, mam nadzieje :P

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 lutego 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wieczorem wszystko nadrobię i uaktualnie listę

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No jak coś to grudniowy dzieciaczek chyba, nie? Albo późno listopadowy?
    No tak ;) Synka urodziłam 20 grudnia to może w rocznicę się uda ;) moim rodzicom się udało ;) co prawda ja jestem nieplanowana ale mamy z moją siostrą urodziny tego samego dnia. Dzieli nas równiutkie 10 lat. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 09:15

    CarPer lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Suze, mnie cycki albo wcale nie bola, albo napierniczaja od owulacji po @. Cholera jedna wie w sumie. Jajniki to samo. Albo cisza kompletna (ale testy niby ok), albo mnie zgina jak stara babke wpol :P Teraz to juz i testom nie wierze. Uwaga - mierze tempke ta-da! ;) Jak nie zapomne oczywiscie. Zobaczymy co zdzialalam dieta. Nie na darmo umieram z jedna kawa dziennie, i to bez cukru, mam nadzieje :P

    Ja juz w tym cyklu odstawilam termometr. Wczesniej OF wyznaczał owulacje dokładnie wtedy kiedy temperatura wzrastała i testy wychodziły pozytywne. Wiec w tym cyklu juz nie mierze bo nie ma sensu. Sprawdzam jedynie testami.

    A jesli chodzi o kawe to tez całe zycie piłam tylko z cukrem i mlekiem. Teraz od 5 lat nie tknę kawy z mlekiem ani cukrem. Jesli zainwestujesz w dobry ekspres i dobrej jakości kawe to bardzo szybko mozna sie przestawić na kawe czarna.

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ból owulacyjny może przypominać miesiączkowy? Czy u was jest zupełnie inny ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Dziewczyny czy ból owulacyjny może przypominać miesiączkowy? Czy u was jest zupełnie inny ?
    U mnie jest taki otrzewnowy jakby mi się coś rozlało, gin mówił, że najczęściej tak opisywany jest przez kobiety, no a w tym miesiącu nowość bo jajnik mocno poczułam konkretnie w miejscu jajnika a nie jak zawsze tak kolkowo, więc zaobserwowałam coś nowego co do bóli owu.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka u mnie faktycznie ten ból przypomina miesiaczkowy, ale też czuje takie dziwne napięcie, jakby cały czas macica byla "napięta" - trudno to opisac :D
    I brzych mam wzdęty jakbym arbuza w całości połknęła :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma prośba o przepisanie z 16 na 5 marca :) Jakiś cud sprawił, że cykl będzie chyba podrecznikowo krótki :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Miśka u mnie faktycznie ten ból przypomina miesiaczkowy, ale też czuje takie dziwne napięcie, jakby cały czas macica byla "napięta" - trudno to opisac :D
    I brzych mam wzdęty jakbym arbuza w całości połknęła :D
    No właśnie, każda ma inaczej, ale można powiedzieć, że się na loterii wygrało, że się to czuje, bo niektóre dziewczyny nie mają tego szczęścia.... z jednej strony meczy to a z drugiej jest wskazówką.

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dokladnie tak jak piszesz:) z dwojga złego lepiej cos czuc

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam i ja do Was. Wstępnie planuję testowanie na 15 marca.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ