X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!!moge dolaczyc? Teoretycznie okres pewnie przyjdzie jutro,ale jest juz plamienie i temp nie pozostawiaja zludzen.
    Prosze wstepnie wpisac mnie na testowanie na 18.03.
    Z tym cyklem wiaze duze nadzieje,bo w nastep poniedzialek robie hsg.mam nadzieje,ze po tym badaniu cos sie odblokuje i w ciagu 3 miesiecy zajde w ciaze:)oczywiscie mam nadzieje,ze nic zlego tam nie wyjdzie.
    Milej niedzieli wszystkim!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kobietki :)

    Co do bólu owu ja go niestety nie mam, albo owu nie mam... Ale w poprzednich cyklach miałam wzrost temp. i od wzrostu piersi zaczynały być wrażliwe około 3 dni, a potem to już tylko ich ból, dość mocny, który przeszkadzał w spaniu, a ja z tych co na brzuchu śpią więc mam przechlapane :/
    W tym cyklu na razie nic... Jutro idę na kolejny monitoring ale do innego gina i dowiem się czy cykl rzeczywiście bezowulacyjny.
    Choć mam cichą nadzieję, że dong może coś ruszy, ale na razie testy owu mocno negatywne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 14:28

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, postanowłam do Was dołączyć :) planuję testować 5.03, jestem po hiperstymulacji w 6dc obecnego cyklu miałam jeszcze sporo pęcherzyków po ok 5-6 ale nie wiadomo które usosły które się wchłoną etc. Lekarz nie zalecał przytulania ale ryzykujmy i próbujemy. Przy ponad 20 pęcherzykach się nie udało to może teraz coś wyjdzie. Ciąża mnoga mnie nie przeraża ;)
    W tym cyklu nie biorę żadnych leków poza inofemem na zmianę z kwasem foliowym.

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Witam Was kobietki :)

    Co do bólu owu ja go niestety nie mam, albo owu nie mam... Ale w poprzednich cyklach miałam wzrost temp. i od wzrostu piersi zaczynały być wrażliwe około 3 dni, a potem to już tylko ich ból, dość mocny, który przeszkadzał w spaniu, a ja z tych co na brzuchu śpią więc mam przechlapane :/
    W tym cyklu na razie nic... Jutro idę na kolejny monitoring ale do innego gina i dowiem się czy cykl rzeczywiście bezowulacyjny.
    Choć mam cichą nadzieję, że dong może coś ruszy, ale na razie testy owu mocno negatywne
    Dziewczyny były w ciąży z późnej owu, więc zawsze możesz liczyć na to, że i w twoim wypadku dong zadziała. Jeśli nie, masz jego zapas na kolejny cykl :) Testuj owulacyjnymi i licz na to, że zadziała, jeśli jajniki były czyste na usg to szansa, ze zaczną działać po dongu jest !

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_ wrote:
    Hej, postanowłam do Was dołączyć :) planuję testować 5.03, jestem po hiperstymulacji w 6dc obecnego cyklu miałam jeszcze sporo pęcherzyków po ok 5-6 ale nie wiadomo które usosły które się wchłoną etc. Lekarz nie zalecał przytulania ale ryzykujmy i próbujemy. Przy ponad 20 pęcherzykach się nie udało to może teraz coś wyjdzie. Ciąża mnoga mnie nie przeraża ;)
    W tym cyklu nie biorę żadnych leków poza inofemem na zmianę z kwasem foliowym.
    Ale Ci zrobili z tą hiperstymulacją, jaką miałaś dawkę, clo, tak? Też uważam, że powinniście <3, bo nawet jakby miała być mnoga, to przeciez każda marzy choć o jednym dziecku a jeśli miałyby być bliźniaki to jeszcze cudowniej!

  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale Ci zrobili z tą hiperstymulacją, jaką miałaś dawkę, clo, tak? Też uważam, że powinniście <3, bo nawet jakby miała być mnoga, to przeciez każda marzy choć o jednym dziecku a jeśli miałyby być bliźniaki to jeszcze cudowniej!

    Ostatni cykl byłam na gonalu dawka 900j zastrzyki robiłam przez 11 dni w różnych jednostkach i pregnyl na pęknięcie. A CLO zawsze po 2*1 jak widać na mnie nie podziałało :/

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_ wrote:
    Ostatni cykl byłam na gonalu dawka 900j zastrzyki robiłam przez 11 dni w różnych jednostkach i pregnyl na pęknięcie. A CLO zawsze po 2*1 jak widać na mnie nie podziałało :/
    To może następnym razem dadzą Ci ten gonal, ale w mniejszej dawce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten ból owulacyjny to jest taki lekki ból @ 2-3 dni+taki balon w brzuchu. A w sam dzień owulacji ból jednego jajnika, zmiennie co miesiąc. eh i właśnie dziwnie mi już teraz, że tak szybko boli :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 16:39

  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To może następnym razem dadzą Ci ten gonal, ale w mniejszej dawce?

    teraz planują zmienić leki na inne bo mam problemy z endometrium, ale jak zwykle mam nadzieję, że nie będzie trzeba i że teraz się uda

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_ wrote:
    teraz planują zmienić leki na inne bo mam problemy z endometrium, ale jak zwykle mam nadzieję, że nie będzie trzeba i że teraz się uda
    Ano, ja też...

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:12

  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 19 lutego 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie też dopiszcie na 16 marca......Miły prezent bedzie dla nas.....ja mam 20 a mój M ma 22 marca urodziny :*

    Mama Sowa
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mnie tez wpiszcie tak na 18 marca

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    na mnie clo nie podziałało w tym cyklu, w 13dc pęcherzyk 11mm... biorę teraz pregnyl w zastrzykach przez 5 dni jeszcze na stymulację i w piątek znowu podglądanie. mam nadzieję, że będę mogła się w końcu zapisać na testowanie :)

    susanna trzymam kciuki żeby Ci się udało w tym miesiącu :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista uzupełniona :) Wszystkich chyba wpisałam, jak kogoś pominęłam to niech krzyczy. :)

    U mnie wykres wariował w tym cyklu. OvF wyznaczył owulkę 8 dc po czym jednak stwierdził, że nie i teraz twierdzi, że mam płodne. :D

  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, może i ja się dopiszę do testowania :) jakoś na 30.03...w marcu będę miała pierwszą stymulację i zobaczymy jakie będą efekty ;) może uda się pozytywnie zakończyć miesiąc

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe staraczki :) niech marzec będzie dla nas szczęśliwy :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak wrote:
    cześć dziewczyny :)
    na mnie clo nie podziałało w tym cyklu, w 13dc pęcherzyk 11mm... biorę teraz pregnyl w zastrzykach przez 5 dni jeszcze na stymulację i w piątek znowu podglądanie. mam nadzieję, że będę mogła się w końcu zapisać na testowanie :)

    susanna trzymam kciuki żeby Ci się udało w tym miesiącu :)
    Jeszcze szansa jest, clo potrafi ładnie rozpędzić potem przy końcu. Mi rosły po 3 mm na dzień ale tylko dwa ostatnie dni przed owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś musiałam biec na autobus i dość szybko biegłam kilka minut, a potem jak już odetchnęłam poczułam, że brzuch mnie boli jakbym miała zaraz @ dostać, coś takiego mi się przytrafiło po raz pierwszy....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziś musiałam biec na autobus i dość szybko biegłam kilka minut, a potem jak już odetchnęłam poczułam, że brzuch mnie boli jakbym miała zaraz @ dostać, coś takiego mi się przytrafiło po raz pierwszy....

    A który ty masz dc?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ