X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka a przepraszam że zapytam jak było w poprzednich ciazach? Miałaś jakieś problemy z zajęciem? Oczywiście jak nie chcesz to nie odpowiadaj :)

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Anulka a przepraszam że zapytam jak było w poprzednich ciazach? Miałaś jakieś problemy z zajęciem? Oczywiście jak nie chcesz to nie odpowiadaj :)

    Poprzednie ciąże były baaardzo dawno i same "wpadały". Za każdym razem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Poprzednie ciąże były baaardzo dawno i same "wpadały". Za każdym razem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.
    No to nie ciekawie że tak się wszystko poknocilo ale nadzieja jest pamiętaj :)

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie mnie postawcie do pionu:/ powinnam zacząć łykać dupka żeby skończyć ten cykl, jest ewidentnie bezowulacyjny, ale już tak któryś dzień z kolei zwlekam, z nadzieją że może jednak owu się pojawi. Jak owu do tej pory nie było, dzisiaj 36dc, to już jej raczej nie będzie, prawda? A gdyby nawet była, to endometrium nie będzie "przestarzałe", jest szansa na zagnieżdżenie i prawidłowy rozwój zarodka? Jak tak dalej będę zwlekać to się na marcowe testowanie nie załapię :/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No to nie ciekawie że tak się wszystko poknocilo ale nadzieja jest pamiętaj :)

    Nadzieja jest teoretycznie zawsze choć w moim przypadku w tym cyklu to już tylko cud zostaje :/
    Sloneczkowa a Ty w końcu kiedy testujesz? Nie udostępniasz wykresu i nie mogę Cię podglądnąć ;)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka- chyba widziałam juz gdzieś wykres z późną owulacją zakończony ciążą- ale podejrzewam, że był to skrajny przypadek.
    Ja na twoim miejscu bym się nie męczyła tylko zaczela łykać dupka.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Nadzieja jest teoretycznie zawsze choć w moim przypadku w tym cyklu to już tylko cud zostaje :/
    Sloneczkowa a Ty w końcu kiedy testujesz? Nie udostępniasz wykresu i nie mogę Cię podglądnąć ;)
    Wczoraj po południu z głupoty zrobiłam test i byk negatyw a test był 10 więc nawet nie planuje powtarzać. Czekam na @ może przyjdzie w tym tygodniu

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj widzę, ze jest nas tu kilka, co trochę im obrzydło to <3 na zawołanie.
    Ale mam nadzieję, że wkrótce wszystkim nam się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzeba się wziąć do roboty nie ma co :)

    mnie coś piersi swędzą dzisiaj :(

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Poprzednie ciąże były baaardzo dawno i same "wpadały". Za każdym razem w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.

    Ja sie nie znam ale sporo czytalam ze po cesarce ( tak jak po wszytskich ingerencjach w brzuch czy narządy rodne kobiety) moga sie tworzyć zrosty.
    Mialas oba parody naturalne? Czy mialas jakas cesarkę.
    Przechodziłas jakies infekcje w międzyczasie?

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wpraszam wstepnie na 15 marca :)

    Co prawda @ jeszcze nie ma, ale jutro, pojutrze najdalej powinna przyjsc. Nikt sie nie spodziewa hiszpanskiej inkwizycji :P Spoznia sie paskuda, no! Test bialutki, takze ten :)

    miska 1987 tak, mozesz pic inofem przy clo, mi nawet doktorka sama kazala pic, jak mi clo przepisywala :)

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. My czekamy na @ brzuch boli to może się jaśnie Pani dziś zjawi.

  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 15 lutego 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dworze jeszcze mróz a ja już czuję pod skórą wczesną wiosnę. Uśmiecha mi się buzia i wiem, że teraz niedługo się uda. Życzę Wam Wszystkim miłego dnia :)

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czekam na ten @ bo mąż urozmaicic nam chce trochę życie erotyczne. Zamówił nam jakieś gadżety i już mnie korci wytestowac :) to chyba po tym greyu jak bylismy to mu się spodobało w filmie ha ha ha :)

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 15 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Ja sie nie znam ale sporo czytalam ze po cesarce ( tak jak po wszytskich ingerencjach w brzuch czy narządy rodne kobiety) moga sie tworzyć zrosty.
    Mialas oba parody naturalne? Czy mialas jakas cesarkę.
    Przechodziłas jakies infekcje w międzyczasie?

    Dwie cesarki, a infekcji nie przypominam sobie żadnych :/ Mam nadzieję, że jak uda mi się zapisać do kliniki to tam może coś poradzą.
    Na razie muszę czekać, a ja jestem zawsze niecierpliwa i w gorącej wodzie kąpana ;)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 15 lutego 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Tak czekam na ten @ bo mąż urozmaicic nam chce trochę życie erotyczne. Zamówił nam jakieś gadżety i już mnie korci wytestowac :) to chyba po tym greyu jak bylismy to mu się spodobało w filmie ha ha ha :)

    Zdradź tajemnicę, jakie?

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 15 lutego 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:12

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Dziewczyny u mnie dzis zapowowiada sie ciezki dzien.. w nocy przebudzilam sie i rano wstalam z mysla ze te starania nie maja sensu ze i tak sie nie uda, ze jak jedno ogarne to cos innego sie "zepsuje" okropnie sie czuje, rano leki ledwo przeszly mi przez gardlo, chce mi sie plakac ;-( od jutra wg ovuf zaczynaja sie dni plodne a ja mam dosc wszystkiego

    E.wela nie trać wiary! Sama mam takie mysli ostatnio. Ale musimy walczyć!

    Mi dzis sie przyśniły dwie kreski, autentycznie je widziałam na tescie i sie obudziłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 10:49

    e.wela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Zdradź tajemnicę, jakie?
    nie no chwalić się nie będę co konkretnie ale nic drastycznego. Czasem można zaszaleć odrobinę :)

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten dzień jest dzis taki dziwny... Albo luty tak na nas działa bo ja tez jakos tak bez przekonania jestem... Caly czas za mną chodzą myśli ze moze sie wogole nie udac i co wtedy...

    e.wela lubi tę wiadomość

    4 cs:)
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ