X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Też nie lubię wchodzić na fiolet. Tam dziewczyny są już ze sobą zgrane i w ogóle jakoś nie czuje się tam fajnie bardziej czuje się jak intruz.
    Czy mogę z Wami zostać tutaj? Jakoś tutaj bardziej komfortowo:)

    Słoneczkowa mam podobne odczucia. Za każdym razem gdy tam wchodzę, czuję się gorzej i przepełnia mnie coraz większy strach. Wiadomo, że będzie co będzie, ale zamiast przez chwilę chociaż cieszyć się tym, że udało się zajść w ciążę, to tylko smutek i stres. Wczoraj się nawet popłakałam czytając tamte wpisy :( I mimo że u mnie na razie wszystko OK, to zaczynam się źle nastawiać, a wiem, że tak nie można..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 08:24

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    No właśnie ja się dzisiaj tak poczułam. Nawet nikt nie zauważył, że dołączyłam. Gdyby nie Zuza91 to bym chyba pomyślała, że pisałam znikającym tuszem. Tam tylko smutek i łzy a ja jestem już po przejściach i nie zamierzam się dodatkowo jeszcze dołować, co nie znaczy że im nie współczuję.

    Aciulka był taki moment, że było tam fajnie i Cię zaprosiłam do listopadówek, bo nadal mi brakowało kogoś znajomego <3 Patrząc na to, co tam się teraz dzieje, to bym Ci głowy nie zawracała.

    Ja wczoraj na pierwsze USG weszłam tak spanikowana, że lekarka mi zakazała czytania internetu hehe :P

    Też chętnie bym tu z wami została... <3

    aciulka, SusannaDean lubią tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że u mnie @
    Od jutra ruszam że stymulacja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 08:33

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven przykro mi :(

    Dziewczyny nie ma co tam wchodzić w takim razie :) zostańmy sobie tu albo zróbmy jakiś wątek wesołych przyszlys mamuś. Ja jak się naczytałam tam to teraz wyobrażam sobie że za późno idę na to pierwsze usg. Tamte już po 3 karty ciąży mają a ja wcale jeszcze u giną nie byłam. :D

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Raven przykro mi :(

    Dziewczyny nie ma co tam wchodzić w takim razie :) zostańmy sobie tu albo zróbmy jakiś wątek wesołych przyszlys mamuś. Ja jak się naczytałam tam to teraz wyobrażam sobie że za późno idę na to pierwsze usg. Tamte już po 3 karty ciąży mają a ja wcale jeszcze u giną nie byłam. :D

    Ja byłam wczoraj, następna wizyta za dwa tygodnie (będę w 7t0d), nie mam zleconych żadnych badań jeszcze i żyję ;) Może faktycznie żeby dziewczynom z marcowego testowania nie zaśmiecać tablicy, zrobimy wątek młodych mam tutaj, po różowej stronie :) Kolejne dziewczyny, którym się udało, mogłyby do niego dołączyć :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Ja byłam wczoraj, następna wizyta za dwa tygodnie (będę w 7t0d), nie mam zleconych żadnych badań jeszcze i żyję ;) Może faktycznie żeby dziewczynom z marcowego testowania nie zaśmiecać tablicy, zrobimy wątek młodych mam tutaj, po różowej stronie :) Kolejne dziewczyny, którym się udało, mogłyby do niego dołączyć :)
    Jestem za :)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten wątek i tak pewnie zaraz umrze, bo marzec się kończy i my się przenosimy w większości jednak na kwietniowe testowanie. Na dole na różowej stronie jest dział forum "W ciąży", może tak sobie założycie swój wątek? Oczywiście jak chcecie to kontynuujcie ten, ale po prostu wątpię, by był tu zaraz jakiś duży ruch, a reszta brzuchatek raczej was tu nie znajdzie ze względu na tytuł :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Raven przykro mi :(

    Dziewczyny nie ma co tam wchodzić w takim razie :) zostańmy sobie tu albo zróbmy jakiś wątek wesołych przyszlys mamuś. Ja jak się naczytałam tam to teraz wyobrażam sobie że za późno idę na to pierwsze usg. Tamte już po 3 karty ciąży mają a ja wcale jeszcze u giną nie byłam. :D

    Dokładnie! Ja teraz i bez ciąży żałuję przeczytania niektórych wątków, bo szukam teraz wyimaginowanych problemów :P w 1 ciazy zrobilsm test i po 2 tyg poszlam na wizytę, żadnej bety itp - po prostu sie cieszyłam :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny wątek przyszłych mam założyłam tu na staraniach. Jak się klika na watek w ciąży to przenosi automatycznie na fioletową stronę :/ zostańmy tutaj. Która ma ochotę to zapraszam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 10:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pamieam moją przygodę z fioletową stroną, też nie należała do miłych, sama czarnowidzki, panikary...nie wiem czy śmiać się czy płakać z tych 3 kart ciąży.....jak teraz się tak zachowują to ciekawe na jakich inwalidów społecznych dzieci wychowają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Ich sprawa. :) nie ma co Panikować kurcze. Wiadomo jak coś źle się dzieje to jasne że trzeba dmuchać na zimne ale jeśli wszystko jest ok to po co ta panika? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mi tu nie zamykajcie wątku bo ja mam testować co to ma być :)
    Słoneczkowa, czy przed testem miałaś bolące piersi czy miękkie/twarde? Jak to u ciebie było?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sutki mnie tylko swedziały. Ogólnie rzecz biorąc piersi aż tak bardzo nie odczuwałam teraz ich wcale nie czuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Sutki mnie tylko swedziały. Ogólnie rzecz biorąc piersi aż tak bardzo nie odczuwałam teraz ich wcale nie czuję
    Czyli były raczej miękkie?
    bo ja mam miękkie ale bolą całe, obie na raz...zazwyczaj boli mnie w cyklu jedna. Musi być fajny prog ha ha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie miękkie były :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No u mnie miękkie były :)
    Czekamy do wtorku, we wtorek mam 13 dpo

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym najchętniej kupiła odczynniki, aparat, i codziennie od owulacji robiła sobie betę z krwi;) albo chociażby od 6dpo;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 16:12

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Czyli były raczej miękkie?
    bo ja mam miękkie ale bolą całe, obie na raz...zazwyczaj boli mnie w cyklu jedna. Musi być fajny prog ha ha

    U mnie były bolące, najpierw po bokach i od spodu, a potem również od przodu, ale to już było po terminie @ ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    U mnie były bolące, najpierw po bokach i od spodu, a potem również od przodu, ale to już było po terminie @ ;)
    No właśnie w ten sposób mnie bolały, po bokach pod spodem, całe...to wczoraj, dzis dużo mniej ale jednak....

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziolchy czy to normalnie. Testy robie 3 miesiąc wiec nie wiem. Zawsze wychodził pozytyw w 24 lub 27dc bo tak team owulke. Potwierdzona monitoringiem. W tym cyklu brałam clo i i 15dc nagle test PRAWIE pozytywny. Myślę sobie cło działa przyspieszylo ale jednak nie. Pozytyw nie było a i kreski zniknęły. Mógł wzrastać lh ale nagle przestać ?????
    Ja tam się ciesze jakby planowo owu przyszła w 24dc bo tak wcześniej termin przylotu mojego kocurka planowaliśmy

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ