X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Dziolchy czy to normalnie. Testy robie 3 miesiąc wiec nie wiem. Zawsze wychodził pozytyw w 24 lub 27dc bo tak team owulke. Potwierdzona monitoringiem. W tym cyklu brałam clo i i 15dc nagle test PRAWIE pozytywny. Myślę sobie cło działa przyspieszylo ale jednak nie. Pozytyw nie było a i kreski zniknęły. Mógł wzrastać lh ale nagle przestać ?????
    Ja tam się ciesze jakby planowo owu przyszła w 24dc bo tak wcześniej termin przylotu mojego kocurka planowaliśmy
    Clo przyspiesza owulację, więc jak najbardziej mogła być już jeśli test był pozytywny

    Existenz lubi tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Dziolchy czy to normalnie. Testy robie 3 miesiąc wiec nie wiem. Zawsze wychodził pozytyw w 24 lub 27dc bo tak team owulke. Potwierdzona monitoringiem. W tym cyklu brałam clo i i 15dc nagle test PRAWIE pozytywny. Myślę sobie cło działa przyspieszylo ale jednak nie. Pozytyw nie było a i kreski zniknęły. Mógł wzrastać lh ale nagle przestać ?????
    Ja tam się ciesze jakby planowo owu przyszła w 24dc bo tak wcześniej termin przylotu mojego kocurka planowaliśmy
    Dlatego ja właśnie testów nie robię:/ zbyt często nie wiadomo jak je interpretować. Wolę pomiar temp i obserwację śluzu

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, walczę ze swoją głową ale przegrywamy. Wszystkie bóle cycków, jajników, zmiany upodobań smakowych i nudności zdroworozsądkowo przypisuje wzrostowi poziomu progesteronu po owu a nie wykręcam sobie że to ciąża. Ale trzeci dzień chodzę do kibelka sikać co chwila, i moja głowa już nie potrafi tego zwalić na progesteron, szczególnie, że w pierwszej ciąży też tak miałam, a w żadnym innym cyklu nie. Powiedzcie że wy też tak macie po owu, to będę spokojniejsza, dodam sobie do mojej listy poowulacyjnej:) infekcja żadna to raczej nie jest, nic nie boli, nic nie piecze, gdyby to miała być infekcja to już by się rozkręciła

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ej, walczę ze swoją głową ale przegrywamy. Wszystkie bóle cycków, jajników, zmiany upodobań smakowych i nudności zdroworozsądkowo przypisuje wzrostowi poziomu progesteronu po owu a nie wykręcam sobie że to ciąża. Ale trzeci dzień chodzę do kibelka sikać co chwila, i moja głowa już nie potrafi tego zwalić na progesteron, szczególnie, że w pierwszej ciąży też tak miałam, a w żadnym innym cyklu nie. Powiedzcie że wy też tak macie po owu, to będę spokojniejsza, dodam sobie do mojej listy poowulacyjnej:) infekcja żadna to raczej nie jest, nic nie boli, nic nie piecze, gdyby to miała być infekcja to już by się rozkręciła
    No ciężko nie myśleć, jeśli dany cykl odbiega od pozostałych... rozumiem Cię. Który jesteś dzień po ?
    Ja 10 dpo, od wczoraj bóle piersi, a 6 dpo miałam plamienie....jak tu się nie nakręcać? I żadnych bóli jajnika, a każdego cyklu miewałam bardzo uporczywe....

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero 7 albo 8dpo, do testowania jeszcze tak daleko...

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kolejna dziewczyna z klasy urodziła....dopiero ślub za 9 miesięcy bobas....niesprawiedliwe to jest....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja mam dopiero 7 albo 8dpo, do testowania jeszcze tak daleko...
    Ja 10 dpo to też kilka dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja was doskonale rozumiem. Sama się zarzekalam że napewno w ciąży nie jestem a mimo to jestem :)
    Sama miałam testować dopiero w poniedziałek ten co będzie i co :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziewczyny ja was doskonale rozumiem. Sama się zarzekalam że napewno w ciąży nie jestem a mimo to jestem :)
    Sama miałam testować dopiero w poniedziałek ten co będzie i co :)
    Tak wiemy :)
    Ale to już co innego, ty jesteś hehe

    Zaraz oszaleje z tymi piersiami, objawów w ciul tylko żaden nie na 100% pewien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak wiemy :)
    Ale to już co innego, ty jesteś hehe

    Zaraz oszaleje z tymi piersiami, objawów w ciul tylko żaden nie na 100% pewien
    Dziewczyny jeszcze tylko kilka dni. Wiem że się dłuży ale jeszcze do wtorku dacie radę co? :) trzymam za Was bardzo bardzo mocno kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie będą tak cycki boleć to do wtorku sobie obetnę :D Tyle będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak mnie będą tak cycki boleć to do wtorku sobie obetnę :D Tyle będzie
    Ja myślę że ty kochana to test rób jutro :)

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę czekać do czwartku:/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Ja myślę że ty kochana to test rób jutro :)
    Nie nie, to na @ moja droga, zawsze na @ ale zawsze był jeden cycek, teraz chcą mnie z równowagi wyprowadzić to doszedł drugi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja muszę czekać do czwartku:/
    No do 12 dpo najlepiej

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ciężko nie myśleć, jeśli dany cykl odbiega od pozostałych... rozumiem Cię. Który jesteś dzień po ?
    Ja 10 dpo, od wczoraj bóle piersi, a 6 dpo miałam plamienie....jak tu się nie nakręcać? I żadnych bóli jajnika, a każdego cyklu miewałam bardzo uporczywe....
    Ja to na twoim miejscu bym już jutro testowała, bo jak jesteś w ciąży to test powinien już wyjść. Tymbardziej że zagnieżdżane było 6dpo.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile to było to, a nie jakieś dziwne plamienie, które się pojawiło i już zniknęło. Myślałam że może nadżerka? infekcja? cuda inne? ale ze stronami anglojęzycznymi wyszukiwałam i co ? wszystko wskazywało na zagnieżdżenie, przynajmniej z moich obserwacji, bo już miałam przy pierwszej ciąży. Teraz było obfitsze, ale i tak jednorazowe trwało to max 1,5 godz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz . Wszystko wskazuje na plusie na teście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No widzisz . Wszystko wskazuje na plusie na teście :)
    Głowa jednak mądra i rozsądna i sobie wmówi, ze nie :P Nie nakręcam się

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 25 marca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie test nie wyszedł pozytywny.. zaczynał się robić i myślałam że na 3 dzień kreski będą identyczne jak poprzednio a tu zaczęła błąd nać aż zniknęła.
    Ja po owu zawsze mam zwiększony apetyt i to bardzo..zachciewajki przez to zawarcia. Cykl i dół brzucha zawsze bolą

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ