X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 23 lutego 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit ja właśnie nie wiem jak te pęcherzyki rosną.
    Ja miałam w zeszłym cyklu w 7dc 18mm (!!), a owulacja była w 11dc. Więc ciekawe do jakiego rozmiaru urósł, bo potem tylko poszłam na proga w 6dpo i był na górnej granicy normy, więc też super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 10:23

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lutego 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:53

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit - to chyba duży? :) ja się na tym nie znam ale trzymam kciuki :*
    Natalia - przyznam ,że to nie jest nic dziwnego ,że taki etap macie teraz (też przez to przeszłam) ale wiesz - to pomaga .Ja zaczęłam fixować a mój takim zachowaniem " wylał mi wiadro zimnej głowy na łeb" i się odcknęłam. Swoim zachowaniem praktycznie grafik małżeński utworzyła. Kiedy mój miał ochotę -odepchnełam go bo dziś nie (żeby plemniki silniejsze byly) Kiedy przyszedł czas działania powiedział coś co cholernie mnie zabolało (ale i pomogło! ) Ja mu ,ze dziś czas a on do mnie "to dawaj i idę się położyć " . To był najgorszy sex w moim zyciu! Pozniej nastapiło ponad 2 tyg celibatu ! Uświadomił mnie tym jak On się czuł - dziś tak jutro nie teraz tak ,następnego dnia powtórzyć. .. Poprzedni cykl juz tak nie wyglądał. Czerpalismy z niego przyjemność kiedy naszła ochota . Jedyne co to stosunkami przerywanymi z racji prób o synka ale naprawdę -tym sposobem nasze pożycie stało się znów przyjemnością a nie rutyną. To nic ze znów @przyszła. Kiedyś się uda . Ale uda się z miłości a nie z reguły . Mężczyźni inaczej podchodzą do sprawy i to jest dobre bo my kobiety "za bardzo chcemy " a to ma najczęściej odwrotne skutki . Mój wiecznie słyszał temat "staranka". Po tamtym przestałam drążyć temat bo to chyba był jedymy o jakim mowiłam. Teraz sam z siebie pyta a co najważniejsze - serduchujemy gdy mamy ochotę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 11:02

    axox, Judit, OlivkowaMama, blair. lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera a jak probujesz trafić w synka? Jakim sposóbem?

    Kurcze martwię sie ze 13dc a jajniki cisza... Moze cykl bezowulacyjny

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    Nera86 lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axox - jak najbliżej owulacji musze
    Co do owulacji - mało która kobieta czuje ze nadchodzi (ja np nie :) )

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Oby nie za duży.I czemu tylko jeden?Ta reszta o ile była juz sie wchlonela?

    Nera dobrze,że wyluzowaliście.Taki seks to żadna przyjemność. Im mniej presji I stresu tym leoiej.ale wiadomo..łatwiej mówić trudniej zrobić
    Trudniej zrobić ale do czasu - luz sam przyszedł . Faktycznie przeginałam. Ale przez 3 lata bez zabezpieczenia i tylko jedna ciąża (stracona ) zaczęłam poprostu swirowac a przecież nie o to chodzi . Starania to jedno a związek to drugie . U mnie udało się połączyć te dwie sprawy w jedno a kiedy dwie kreski - czas pokaże

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    ooo to Ty niedaleko po @ owulacje masz
    Ostatnio miałam owulację 12dc. :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ostatnio miałam owulację 12dc. :)
    Ja w tym cyklu obstawiam 18dc u siebie także sporo czasu jeszcze

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaktualizowałam tabelkę, jeśli którąś z Was pominęłam to bardzo przepraszam, napiszcie jeszcze raz wtedy na którego Was wpisać. :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Ja w tym cyklu obstawiam 18dc u siebie także sporo czasu jeszcze
    Szybko zleci. :) Ja teraz walczę z przeziębieniem... Na szczęście tylko katar, jakiś lekki kaszel i całe szczęście, że nie ma gorączki.
    Testy owulacyjne piszecie, żeby robić dwa razy dziennie, zastanawiam się czy też by właśnie tak robić, od 8dc zacznę testować, czyli od środy.

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sumie zawsze staramy się jak mamy ochotę i nie jest to mechaniczne... W tym temacie nie mogę narzekać :)
    Wczoraj właśnie po poszłam siku tylko minęło kilka godzin od tego i znalazłam śluz... Taki jaki widzę drugi raz w ciągu tych 15 miesięcy... Gęsty, lepki, przezroczysty, jak białko jaja. Według kalendarza wczoraj była owulacja, ale jakoś się nie napalam. Przywykłam już do rozczarowań... Ciekawa jestem tylko co stanowi tak wielki problem...?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    My w sumie zawsze staramy się jak mamy ochotę i nie jest to mechaniczne... W tym temacie nie mogę narzekać :)
    Wczoraj właśnie po poszłam siku tylko minęło kilka godzin od tego i znalazłam śluz... Taki jaki widzę drugi raz w ciągu tych 15 miesięcy... Gęsty, lepki, przezroczysty, jak białko jaja. Według kalendarza wczoraj była owulacja, ale jakoś się nie napalam. Przywykłam już do rozczarowań... Ciekawa jestem tylko co stanowi tak wielki problem...?!
    To u nas identycznie z seksem, dlatego w poprzednim cyklu były marne szanse na zapłodnienie. ;) Ale to też natłok nieciekawych sytuacji, stres to i ochoty nie było, a my nie zmuszamy się tylko dlatego "bo owualcja". Nie potrafimy po prostu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja owulację czuję że się zbliża, bo zaczyna mnie kłuć jeden jajnik zawsze, albo prawy albo lewy i to tak mega mocno, że kiedyś poszłam z tym do lekarza, a ona do mnie, że wszystko ok tylko mam owulację :D widocznie taka moja natura!

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Szybko zleci. :) Ja teraz walczę z przeziębieniem... Na szczęście tylko katar, jakiś lekki kaszel i całe szczęście, że nie ma gorączki.
    Testy owulacyjne piszecie, żeby robić dwa razy dziennie, zastanawiam się czy też by właśnie tak robić, od 8dc zacznę testować, czyli od środy.
    Powinnaś dość wcześnie . Myślę że 8dc odpowiedni

    Ladinola lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja owulację czuję że się zbliża, bo zaczyna mnie kłuć jeden jajnik zawsze, albo prawy albo lewy i to tak mega mocno, że kiedyś poszłam z tym do lekarza, a ona do mnie, że wszystko ok tylko mam owulację :D widocznie taka moja natura!
    No właśnie ja dopiero jak leczę tą niedoczynność tarczycy to czuję owulację właśnie poprzez kłucie w jajniku. ;P U mnie to tak zazwyczaj lekko kłuje. Chyba, że pęcherzyk nie pęka to wtedy razem ze wzrostem pęcherzyka czasami mocniej boli. Ale w poprzednim cyklu już pęcherzyk pękł więc super. :)

  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Hej ja też po wizycie.Mam tylko jeden pecherzyk w 11dc ma 20mm.Nie zapytalam o grubość endometrium ale mówił,że ok jest jakies trójfazowe czy coś takiego powiedzial.Niestety nie zapamietałam.
    Po wynikach stwierdził,że owulacja na pewno jest.Skłamałam troche I powiedzialam ze pół roku sie staramy bo jakbym powiedziała,że to bedzie 3 miesiac to by mnie chyba wyprosil z gabinetu :p
    W jednyn jajniku mam jakas zmiane no ale nie jest to guz I najprawdopodobniej w niczym nie przeszkadza.

    Powiedział,że jeśli wole wydać za wizyte 100zl zamiast za badanie progesteronu 20zl to zaprasza za 3-4 dni znowu na usg.
    20mm to chyba dużo jak na 11dc?kiedy pęka taki pecherzyk?Ostatnio owulak wyszedl pozytywny 14dc

    Ja na jakiejś wcześniejszej wizycie w 17dc miałam pęcherzyk 19mm a owulacja wg mierzenia temperatury niby w 19dc później była. Może nie jest za duży :) Może owu szybciej teraz? Pęcherzyki u każdego też inaczej rosną.

    My przy staraniach mamy w planach celować w córkę-ale nie wiem czy ta 'metoda' się sprawdza. Nawet jeśli tak to wydaje mi się to trudne :) Zwłaszcza, że pierwsza ciąża nie pojawiła się u nas ot tak, więc jeszcze czarowanie z dziewczynką może być skomplikowane.

    Październik 2017 synek <3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie te celowanie to mega ciężkie jest. Tyle miesięcy starań a ja mam opuszczać w dzień owu? No nie, ale też bym chciała po cichu drugą córkę :)

    Byle tylko zajść w zdrową ciążę i ją utrzymać, to najważniejsze.

    Nie czujemy się dobrze, a dziś trzebaby było powtórzyć <3
    Cóż robić :p

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się dzieje, gdy jest za duży? I ile mm to już za duży?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ