Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką prośbę -czy któraś z Was mająca potwierdzoną owulacje monitoringiem mogłaby sprawdzić w tym kalkulatorze czy się zgadza mniej więcej czas wyliczenia bo czasem używam go by mniej więcej wiedzieć kiedy zacząć testować owulakami a w tym cyklu pokazuje mi owulację na 8 marca gdzie dałabym sobie głowę uciąć ,że będzie bliżej 11marca
    https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/kalkulator-dni-plodnych/

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój poranny test owulacyjny
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/04eb396b88f3.jpg

    Nera86, malwa88, Dośka lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    No właśnie te celowanie to mega ciężkie jest. Tyle miesięcy starań a ja mam opuszczać w dzień owu? No nie, ale też bym chciała po cichu drugą córkę :)

    Byle tylko zajść w zdrową ciążę i ją utrzymać, to najważniejsze.

    Nie czujemy się dobrze, a dziś trzebaby było powtórzyć <3
    Cóż robić :p

    No dokładnie. Wszyscy mówią, że w syna trudniej (chyba chodzi o to, że mniej dni do 'celowania'). Ale jak ktoś ma nieregularne cykle, problemy hormonalne itp. to takie odpuszczanie w okolicy owu (która też nie wiadomo kiedy dokładnie się pojawi) jest ryzykowne.

    Spróbujemy pewnie parę cykli a jak nic nie wyjdzie to odpuszczę. Najważniejsze żeby się udał bobasek :)

    Nera86, AnitaK lubią tę wiadomość

    Październik 2017 synek <3
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anita - zacny wynik

    AnitaK lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    No właśnie te celowanie to mega ciężkie jest. Tyle miesięcy starań a ja mam opuszczać w dzień owu? No nie, ale też bym chciała po cichu drugą córkę :)

    Byle tylko zajść w zdrową ciążę i ją utrzymać, to najważniejsze.

    Nie czujemy się dobrze, a dziś trzebaby było powtórzyć <3
    Cóż robić :p
    Kochana my też celujemy w drugą córkę ;-)

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie celowałam w płeć a mam 3 córki :D Teraz troszkę zabawy a jak się nie uda to będzie mała Blaneczka :D

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Anita - zacny wynik
    Myślę że jutro będzie owu ;-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem za 2-3 dni ale do działania jak najlepsza pora !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 12:39

    AnitaK lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będe miała prawdopodobnie zabieg inseminacji 6-7 marzec także trzymajcie kciuki ;)

    blair. lubi tę wiadomość

  • Angelika1313 Autorytet
    Postów: 1194 3302

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mam taką prośbę -czy któraś z Was mająca potwierdzoną owulacje monitoringiem mogłaby sprawdzić w tym kalkulatorze czy się zgadza mniej więcej czas wyliczenia bo czasem używam go by mniej więcej wiedzieć kiedy zacząć testować owulakami a w tym cyklu pokazuje mi owulację na 8 marca gdzie dałabym sobie głowę uciąć ,że będzie bliżej 11marca
    https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/kalkulator-dni-plodnych/


    Mi się zgadza :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Aleksandra 23.06.2020 3090g 51cm 👣❤️

    7bd1324f90.png

    19cs.. 1 cykl po hsg szczęśliwy 💖
    10.10 II
    04.11 : Crl 6,6 mm i jest <3
    14.11 : 1,62 cm szczęścia 😍
    06.12 prenatalne: crl 45,5 mm <3
    07.02 : 287g córeczki ❤
    24.02 : 496g <3
    12.03 : 781g <3
    03.04: 1244g <3
    23.04: 1703g <3
    07.05: 2148g <3
    21.05: 2520g <3
    04.06: 2818g <3
    15.06: 3178g <3

    29.08.2019 HSG oba jajowody drożne
    🌸MTHFR C677T hetero🌸MTHFR A1298C hetero🌸PAI-1 homo🌸Insulinooporność🌸pcos🌸hiperprolaktynemia🌸niedoczynność tarczycy🌸cukrzyca w ciąży.
    💊 Metformina, letrox, acard, heparyna, duphaston, insulina
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Moim zdaniem za 2-3 dni ale do działania jak najlepsza pora !
    Ciekawe czy pokryje się z temperaturą. A mam pytanko, no już nie pamiętam: czy zawsze przed wzrostem temperatury musi być jednodniowy spadek?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zawsze ale zazwyczaj się pojawia (musiałabym mieć monitoring by pewnie Ci odpowiedzieć na to pytanie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 12:52

    AnitaK lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mam taką prośbę -czy któraś z Was mająca potwierdzoną owulacje monitoringiem mogłaby sprawdzić w tym kalkulatorze czy się zgadza mniej więcej czas wyliczenia bo czasem używam go by mniej więcej wiedzieć kiedy zacząć testować owulakami a w tym cyklu pokazuje mi owulację na 8 marca gdzie dałabym sobie głowę uciąć ,że będzie bliżej 11marca
    https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/kalkulator-dni-plodnych/
    Mi też się na razie pokrywa z ovu, szkoda tylko że nie uwzględnia długości fazy lutealnej

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak będę mieć córkę to będzie Róża :D
    Ale ja się nie bawię w takie celowanie, będzie co będzie, byleby było :D

    A chłopiec będzie Staś ❤

    AnitaK, Nera86, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    nie zawsze ale zazwyczaj się pojawia (musiałabym mieć monitoring by pewnie Ci odpowiedzieć na to pytanie)
    Dzięki ;-)

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie -moja fl 13 dni a ten mi fl z kosmosu pokazuje ale do wyznaczania testowania myśle,że fajny

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja jak będę mieć córkę to będzie Róża :D
    Ale ja się nie bawię w takie celowanie, będzie co będzie, byleby było :D

    A chłopiec będzie Staś ❤

    U nas w przypadku córki mąż chce Gaję, na synka nie mamy pomysłów :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:53

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja jak będę mieć córkę to będzie Róża :D
    Ale ja się nie bawię w takie celowanie, będzie co będzie, byleby było :D

    A chłopiec będzie Staś ❤

    Ja też chcę Staśka! :) Na dziewczynkę jeszcze nie mam wybranego. A co do płci to nie mam jednej preferowanej, jak to zawsze rodzina mówi ABY ZDROWE BYŁO :D

    U mnie czekanie. Nie lubie czasu po owu, nakręcam się i szukam objawów ;)

    AnitaK, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka wrote:
    Ja też chcę Staśka! :) Na dziewczynkę jeszcze nie mam wybranego. A co do płci to nie mam jednej preferowanej, jak to zawsze rodzina mówi ABY ZDROWE BYŁO :D

    U mnie czekanie. Nie lubie czasu po owu, nakręcam się i szukam objawów ;)
    No właśnie ja też zawsze czekam na to owu A potem boję się że sama sobie wkręcam te objawy :-/

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ