Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja badałam! A jak zobaczyłam wynik od razu wiedziałam, że się udało bo przy ciąży poziom estradiolu wzrasta. ;)
    Miałam dokładnie 384,6 ng/l a norma w fazie lutealnej 33.1 - 298,0 ng/l u mnie w labo.

    Hmm dzięki, to pozostaje mi czekać czy i u mnie się coś wykluje :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Blair wedlug obserwacji zazwyczaj w 14 dc mam owulacje.Ale nigdy nie byla potwierdzona usg wiec kto tam wie. U mnie to zawsze cuda na kiju wychodzą.
    Oby juz nie rósł za dużo i pękł jak trzeba.
    Dziwi mnie że tylko jeden ten pecherzyk jest.Zawsze piszecie, że jest kilka i jeden ten dominujący.

    No to nie powinien przerosnąć, trzymam kciuki żeby ładnie pęknął! Bierzesz coś na prolaktynę?

    Judit lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Hmm dzięki, to pozostaje mi czekać czy i u mnie się coś wykluje :)
    Trzymam za to mocno kciuki! <3

    blair. lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Biore bromergon ale dopiero tydzień.Jak na razie biore 1/4 tabletki.Wyprosiłam lekarza o recepte na niego bo on uważał,że prolaktyna o wartości prawie 50 jest w normie i nie trzeba jej zbijać :O
    I jak się czujesz po bromergonie?

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Hmm dzięki, to pozostaje mi czekać czy i u mnie się coś wykluje :)
    Życzę tego z całego serducha!

    blair. lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Po tej malutkiej dawce nie czuje żadnych skutków ubocznych :) Pierwszego dnia zrobiło mi się słabo ale to sie nie powtórzyło.Wczoraj wzięłam pierwszy raz pół tabletki i też jest dobrze :)
    Za jakies 2 tyg zrobie badania I zobaczymy czy taka mała dawka pomogła
    No ja niestety nie mogłam sobie pozwolić na małe kroczki i musiałam całe tabletki norprolacu brać. Teraz przy dostinexie już też tak nie czuję skutków ubocznych, czasami wieczorami mam zawroty głowy ale to na prawdę już bardzo rzadko się zdarza.

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:51

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola, Nera, dziękuję! <3

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    To od jakiej prolaktyny zaczynalaś i jakie objawy powodowała?
    U mnie chyba przez to że cykle mam regularne lekarz stwierdził, że w moim przypadku ta prolaktyna nie powinna szkodzic.Ale wole ja zbic.Może nie mają racji i to pomoże mi zajść kiedyś w ciąże.
    1064 mIU/l, miałam angiografię i rezonans, wyszedł mi spory aktywny guz przysadki mózgowej. Uciskał mi jakoś tak na nerwy, że nie słyszałam na jedno ucho, tzn tylko mi ciągle buczało w nim, głowa ciągle mnie bolała. Miałam wtedy bardzo długi cykl i okropnie piersi mnie bolały gdzie normalnie mnie nie bolały i to mnie skłoniło do odwiedzenia lekarza, po opisaniu problemów od razu badania pod kątem prolaktyny no i jak wcześniej pisałam, angiografia, rezonans z kontrastem. Jak pod koniec lipca mi to wykryli tak we wrześniu zaszłam w ciąże. Po guzie ani śladu na początku września, lekarze byli w szoku, bo mówili, że trochę leczenie będzie trwało, a ja wtedy stosowałam konopie indyjskie, lekarze byli pod wrażeniem.

    EDIT: zerknęłam jeszcze raz na wyniki i porąbało mi się, nie miałam 1064 mIU/l tylko 1640 mIU/l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 19:51

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 758 459

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie pomysł od czego może boleć mnie szczęka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Dziewczyny macie pomysł od czego może boleć mnie szczęka?

    Mnie bolała ostatnio szczęka i swędziały dziąsła i miałam stan zapalny od nadmiaru kamienia nazębnego, usunęłam i spoko

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek dzwonię do poradni umówić się na usg monitorowania owulacji 7marca -czwartek (14dc) i 11.03(18dc )bo niestety dziura weekendowa. Obstawiam owulacje w tym cyklu 15 albo 17 dc. Mam nadzieję, że troszeczkę przedstawi mi to jakiś "obraz" sytuacji . Myślicie ,że dobry pomysł? W sumie to tylko dwa :( no chyba ,że 11 nie wykaże owulacji to następna wizytę 20dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 21:41

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 23 lutego 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    W poniedziałek dzwonię do poradni umówić się na usg monitorowania owulacji 7marca -czwartek (14dc) i 11.03(18dc )bo niestety dziura weekendowa. Obstawiam owulacje w tym cyklu 15 albo 17 dc. Mam nadzieję, że troszeczkę przedstawi mi to jakiś "obraz" sytuacji . Myślicie ,że dobry pomysł? W sumie to tylko dwa :( no chyba ,że 11 nie wykaże owulacji to następna wizytę 20dc

    Pewnie że coś Ci powie, najpierw zobaczysz sobie ile mają pęcherzyk i endometrium, będziesz wiedziała przy ilu mm mniej więcej pęka. No i jakby na 2 wizycie pęcherzyk nadal był, to możesz na kolejne usg za 2 dni skoczyć. Ja w sumie w klinice miałam monitoring w 3-5 dc żeby sprawdzić czy jajniki czyste bez żadnych torbieli z poprzedniego cyklu, później ok. 10dc, owulacja zwykle w 12dc, a kolejne usg w 14dc :)

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 23 lutego 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair dziękuję pięknie za odzew (to mój pierwszy monitoring będzie ) Dość ściśle prowadzę obserwacje wiec mam nadzieje ,ze będę nieco "mądrzejsza" o kolejne doświadczenie

    blair. lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 lutego 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera ja teraz też pierwszy raz chodzę na monitoring i uważam, że warto :)

    Tak nas rozłożyło, że gdyby coś wyszło z tego cyklu to byłby cud...

    Nera86 lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 24 lutego 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Nera ja teraz też pierwszy raz chodzę na monitoring i uważam, że warto :)

    Tak nas rozłożyło, że gdyby coś wyszło z tego cyklu to byłby cud...
    Zdrówka :-)

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 24 lutego 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokoładnie, zdrówka dziewczyny!

    Ja właśnie zabieram się za sok z ananasa... pije go od ponad tygodnia dzień w dzień, już mi bokiem wychodzi :P

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ