X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja to bez kawy nie żyję. :P Potrafię kilka kaw dziennie wypić, oczywiście słabszych takich pół na pół, czyli pół mleka pół wody. ;p Ale ten smak musi być ze mną każdego dnia. :)
    ja również bez kawy nie żyję .Wypijam 3-4 dziennie a mam 3 dzieci więc jak dla mnie nie ma to nic do płodności . Gdyby tak było to patologiczne rodziny byłyby bezdzietne :)

    Dośka lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    ja również bez kawy nie żyję .Wypijam 3-4 dziennie a mam 3 dzieci więc jak dla mnie nie ma to nic do płodności . Gdyby tak było to patologiczne rodziny byłyby bezdzietne :)
    Dokładnie! :P

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    A słyszałyście że soja w diecie podobno też nie wpływa pozytywnie na płodność? Nie wiem czy faktycznie tak jest, ja uwielbiam sos sojowy I dosyć często nim doprawiam
    W małych ilościach jest w miarę bezpieczna, w większych może zaburzyć gospodarkę hormonalną. ;) Ogólnie większość artykułów jakie czytałam to mówiła, że soja może wpływać źle na płodność, wręcz może doprowadzić do niepłodności właśnie przez zaburzenie gospodarki hormonalnej. Przy problemach z tarczycą lepiej jej unikać, mężczyźni tym bardziej powinni uważać z soją. Dlatego, że może powodować wzrost estrogenów u mężczyzn. A to sprawka izoflawanów i fitoestrogenów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 12:35

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam o soji, ograniczyłam ją znacznie. Choć uwielbiam tofu, zwłaszcza takie wędzone z Lidla!! :D

    Maija, AnitaK lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wpisz mnie na 15-tego.

    AnitaK, Nera86 lubią tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, myślę, że po prostu trzeba zachować we wszystkim zdrowy rozsądek. Za dużo tych internetów też nie można czytać, bo nic by nam nie wolno było, człowiek musiałby leżeć i się nie ruszać :D byłam w piąteczek u gina, w lewym jajniku zapadnięty pęcherzyk, płyn w zatoce Douglasa - gina powiedziała, że świadczy to o przebytej owulacji. Testy owu pozytywne w 13 i 14 dc. Endometrium 9mm. Więc czekam cierpliwie na efekt moich i męża poczynań :D

    Ladinola, Judit, blair., AnitaK, OlivkowaMama, Nera86, Dośka lubią tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Dziewczyny, myślę, że po prostu trzeba zachować we wszystkim zdrowy rozsądek. Za dużo tych internetów też nie można czytać, bo nic by nam nie wolno było, człowiek musiałby leżeć i się nie ruszać :D byłam w piąteczek u gina, w lewym jajniku zapadnięty pęcherzyk, płyn w zatoce Douglasa - gina powiedziała, że świadczy to o przebytej owulacji. Testy owu pozytywne w 13 i 14 dc. Endometrium 9mm. Więc czekam cierpliwie na efekt moich i męża poczynań :D
    No tak, zdrowy rozsądek przede wszystkim. Ja jedynie teraz dostosowuje się do diety zaleconej przez mojego lekarza po za tym normalnie funkcjonuje. ;) Ostatnio pierwszy raz od dawien dawna wypiłam piwo, somersby jabłkowe, o mamoo jak smakowało genialnie. :) Ale przy dostinexie za dużo i za często alkoholu tez nie mogę więc wszystko z głową.

    Maija lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka wrote:
    Też czytałam o soji, ograniczyłam ją znacznie. Choć uwielbiam tofu, zwłaszcza takie wędzone z Lidla!! :D
    Ja tam nie jadłam nigdy nic tak z soją konkretnie. Mój mąż za to jak go poznałam to jadł często kotleciki sojowe, po robocie to sobie robił jak mieszkał sam, ale kazałam mu to wyrzucić, bo szkoda zdrowia. ;) Jak przeczytał o estrogenie to tylko ciągle się obserwował czy mu cycki nie urosną. xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was też tak słonecznie? Kurcze aż chce się wsiąść na rower, ale to jak wyzdrowieję to będę jeździć do miasta rowerkiem, mam 10km więc w końcu się ruszę. :D

    Maija lubi tę wiadomość

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    No tak, zdrowy rozsądek przede wszystkim. Ja jedynie teraz dostosowuje się do diety zaleconej przez mojego lekarza po za tym normalnie funkcjonuje. ;) Ostatnio pierwszy raz od dawien dawna wypiłam piwo, somersby jabłkowe, o mamoo jak smakowało genialnie. :) Ale przy dostinexie za dużo i za często alkoholu tez nie mogę więc wszystko z głową.

    Oczywiście, jeśli są zalecenia lekarza, to nie ma co dyskutować :) no i wiadomka, przy lekach też trzeba uważać :)

    Ale widzę po sobie, im więcej się naczytam, tym większa schiza i blokada w mózg (o ile takowy jeszcze posiadam). :D

    Ladinola lubi tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    U was też tak słonecznie? Kurcze aż chce się wsiąść na rower, ale to jak wyzdrowieję to będę jeździć do miasta rowerkiem, mam 10km więc w końcu się ruszę. :D

    Pogoda piękna <3 MMM...rower...wiatr we włosach! To jest to :)

    Ladinola lubi tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Oczywiście, jeśli są zalecenia lekarza, to nie ma co dyskutować :) no i wiadomka, przy lekach też trzeba uważać :)

    Ale widzę po sobie, im więcej się naczytam, tym większa schiza i blokada w mózg (o ile takowy jeszcze posiadam). :D
    Oj bardzo dobrze to znam, tak jak już pisałam dwa lata temu mierzenie temperatury taką presje mi dawało a teraz to idzie z automatu i nie myślę o tym przez cały dzień jak wcześniej. ;p Od 27 lutego zaczynam też testowanie by wyłapać konkretnie owulację. ;)

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Oj bardzo dobrze to znam, tak jak już pisałam dwa lata temu mierzenie temperatury taką presje mi dawało a teraz to idzie z automatu i nie myślę o tym przez cały dzień jak wcześniej. ;p Od 27 lutego zaczynam też testowanie by wyłapać konkretnie owulację. ;)

    Trzymam kciuki za owulkę <3

    Ladinola lubi tę wiadomość

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Pogoda piękna <3 MMM...rower...wiatr we włosach! To jest to :)
    Ja to dwa lata temu wakacje miałam takie, że rano na rower, wiatr we włosach, 5km przez las do pracy. W pracy z roweru zeszłam, łopata, widły, grabie, potem zgrzebła, siodło na rumaka i potem jazda konna przez lasy i znowu wtedy wiatr we włosach. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 13:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Trzymam kciuki za owulkę <3
    Dzięki kochana! :) Myślę, że już teraz normalnie wszystko będzie, dostinex już raczej daje efekty. Teraz progesteron nie od 14dc tylko od 16dc, może nawet w tym cyklu się uda, kto wie. :)

    Maija, AnitaK lubią tę wiadomość

  • Maija Autorytet
    Postów: 735 539

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Dzięki kochana! :) Myślę, że już teraz normalnie wszystko będzie, dostinex już raczej daje efekty. Teraz progesteron nie od 14dc tylko od 16dc, może nawet w tym cyklu się uda, kto wie. :)

    Będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie! <3

    Córeczka 18.01.2023 <3
    Syn 2019 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maija wrote:
    Będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie! <3
    Ja inaczej myśleć nie potrafię. :D Test ciążowy negatywny nawet nie robi na mnie jakiegoś negatywnego wrażenia, wiem że nie mogę się poddawać. :)

    Maija lubi tę wiadomość

  • Gula Autorytet
    Postów: 745 303

    Wysłany: 24 lutego 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpisanie na 4.03. Byłam zapisana w walentynkowym wątku na 14.02 ale @ dalej nie przyszła :P dziś 42dc. Ovu wczoraj w końcu wyznaczyło owulację na 38dc, dziś po wpisaniu temperatury przesunęło na 36dc. Nie wierzę w cuda, ale zobaczymy, może się uda. Akurat dzień przed tą wyznaczoną owulacją był ❤️ Kto wie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 14:16

    Nera86, blair. lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2018
    09.2019 - 10tc puste jajo płodowe 💔
    09.2020 - cb 😔

    13.08.2021 - II 🍀
    25.08.2021 - 6mm człowieka z bijącym💚
    15.09.2021 - 2,43cm/❤️177

    ckaiikgnedsk8113.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1348 1302

    Wysłany: 24 lutego 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też piękna pogoda ;-) po obiedzie obowiązkowo spacer :-)
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze owulacje :-) u mnie dzisiaj spadek temperatury więc owulacja w natarciu <3

    Maija, Ladinola, Nera86, blair. lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 24 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:52

    Ladinola, Nera86, Maija, AnitaK, blair. lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ