X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    I co myślicie? :D Ja nie ogarniam. :D
    2prtizp.jpg
    Już bliżej niż dalej bo lh się zmiejsza. Test owulacyjny powinno się wykonywać tylko raz (do pozytywnego)i liczyć od pierwszego 6-40h w zależności jakiej jest czułości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 23:07

    Malamia lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Słoneczko -niestety nie znam żadnych specjalistow od "staranek" . Mam bardzo chwalonego ginekologa ale od tysiąca jeden spraw . On właśnie dał nadzieje na zostanie mamą .Nie wiem czy jest dobry - dla mnie wystarczający
    Super ! Fajnie by było się spotkać :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Moim zdaniem po południu był pik :-) I teraz już spada :-)
    A może coś z testami jest nie tak... Pierwszy raz coś takiego widzę, moja temperatura w takim razie jutro powinna wzrosnąć. Najgorsze jest to, że ja kilak dni temu trochę się pochorowałam i miałam lekki stan podgorączkowy i ten wykres może być zaburzony...

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    A może coś z testami jest nie tak... Pierwszy raz coś takiego widzę, moja temperatura w takim razie jutro powinna wzrosnąć. Najgorsze jest to, że ja kilak dni temu trochę się pochorowałam i miałam lekki stan podgorączkowy i ten wykres może być zaburzony...
    Czemu nie zaznaczasz zakłuconych?

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Już bliżej niż dalej bo lh się zmiejsza. Test owulacyjny powinno się wykonywać tylko rqz i liczyć od pierwszego 6-40h w zależności jakiej jest czułości
    No a wcześniej dziewczyny radziły mi robić dwa razy dziennie i już głupia jestem totalnie. :D Ja mam testy o czułości 25.

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Czemu nie zaznaczasz zakłuconych?
    Sama nie wiem czy zaznaczać czy nie, nie wiem które, bo ogólnie nie miałam gorączki, dokładnie w dzień kiedy miałam z rana 36.60 w południe pokazało mi się 37,50. Wiec uznałam, że jak nie ma gorączki to nie zaznaczam zakłóceń. Nawet w sumie w poradach ovufriend jest napisane, że tylko notatkę wystarczy napisać sobie. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 22:51

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze Wam taką ciekawostkę przyczyny pojawienie się ponownie LH (na monitoringu płodności za 3tys ) .Mojej znajomej po dwóch dniach od pierwszego pojawił się drugi raz ponownie pik. Przecież to nierealne -ale dostala odpowiedz . Mianowicie dzieje się tak w momencie gdy pęcherzyk jest zbyt słaby to jest odrzucony i do gry wkracza drugi pęcherzyk (mniej więcej bo fachowo zapomnialam jak to kurduś brzmiało )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 22:59

    Wik89 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Sama nie wiem czy zaznaczać czy nie, nie wiem które, bo ogólnie nie miałam gorączki, dokładnie w dzień kiedy miałam z rana 36.60 w południe pokazało mi się 37,50. Wiec uznałam, że jak nie ma gorączki to nie zaznaczam zakłóceń. Nawet w sumie w poradach ovufriend jest napisane, że tylko notatkę wystarczy napisać sobie. :D
    Katar, kaszel, alkohol ,gorączka,stan podgorączkowy ,ból gardła ,łamanie w kościach , rozwolnienie ,wymioty ,temperatura wieksza w pomieszczeniu niż zawsze itp to temperatura zakłucona. Generalnie póki co to masz ladna tempke . Nie widzę tu zaburzeń ale nie mniej jednak w przyszłości trzeba brać pod uwagę takie objawy .
    PS. Wiesz ,ze niektóre kobiety podczas owulacji mają podwyższona temperature ciała? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 22:57

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Katar, kaszel, alkohol ,gorączka,stan podgorączkowy ,ból gardła ,łamanie w kościach , rozwolnienie ,wymioty ,temperatura wieksza w pomieszczeniu niż zawsze itp to temperatura zakłucona. Generalnie póki co to masz ladna tempke . Nie widzę tu zaburzeń ale nie mniej jednak w przyszłości trzeba brać pod uwagę takie objawy .
    PS. Wiesz ,ze niektóre kobiety podczas owulacji mają podwyższona temperature ciała? :)
    To akurat wiedziałam z tą podwyższoną temperaturą. :) Z zaburzeniami to chodziło mi właśnie o tą 3dniówkę. Dzisiaj na przykład mam gazy tak jak zawsze jak mam owualcję i to mnie strasznie dziwi. ;) Co cykl to totalnie inny.

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    To akurat wiedziałam z tą podwyższoną temperaturą. :) Z zaburzeniami to chodziło mi właśnie o tą 3dniówkę. Dzisiaj na przykład mam gazy tak jak zawsze jak mam owualcję i to mnie strasznie dziwi. ;) Co cykl to totalnie inny.
    Możesz mieć wvzesniejszą bo tempka widzę ze ładnie poszła w dół . A jak śluz kochana?

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic będę po prostu dalej obserwowała co się będzie działo, testów jeszcze mam 8 to potestuję. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Możesz mieć wvzesniejszą bo tempka widzę ze ładnie poszła w dół . A jak śluz kochana?
    Wodnisty, i jest go naprawdę sporo. Gdzie zawsze po @ miałam sucho jak pieprz.

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wodnisty zawsze przy owulacyjnym i przed @

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walnij dziś serducho Ladinola! Albo jutro z rana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 23:06

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola no faktycznie ten pierwszy test zmienił się w pozytyw! Zrób jeszcze test jutro może, to zobaczysz czy blednie, ale widzę że temperatura poszła Ci dzisiaj jeszcze w dół, to może serio owu już? Zobaczymy czy Twoja temperatura pójdzie jutro w górę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Walnij dziś serducho Ladinola! Albo jutro z rana
    Było wczoraj, dzisiaj już też. ;) Też zawsze przed @ mam śluz taki wodnisty, potem trochę kremowy.

    Dośka, Nera86, blair. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Ladinola no faktycznie ten pierwszy test zmienił się w pozytyw! Zrób jeszcze test jutro może, to zobaczysz czy blednie, ale widzę że temperatura poszła Ci dzisiaj jeszcze w dół, to może serio owu już? Zobaczymy czy Twoja temperatura pójdzie jutro w górę :)
    W cyklu wrześniowym, w którym zaszłam w ciążę właśnie owulacja przypadła tak na 8/9dc. Może teraz tez tak będzie. Zobaczymy jak rano będzie wyglądała sytuacja z temperaturą. :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 4dc miałam 36,2 , 5dc 36,88 ,dziś 36,81 . Albo będę chora albo moja temperatura oszalała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 07:24

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    W 4dc miałam 63,2 , 5dc 36,88 ,dziś 36,81 . Albo będę chora albo moja temperatura oszalała
    Obyś tylko nie była chora! :) A u mnie dzisiaj tempka delikatnie poszła do góry. Ciekawe jak będzie wyglądał test.

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (63,2 źle mi się napisalo)
    Jestwm ciekawa jak Ci się obecny cykl ułoży .teoretycznie do 2-3dni od testu owulacja i 2-3 dni na skok

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ