X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogłaszam ten cykl najgorszym jaki miałam... Jadę dziś odebrać prezent na rocznicę zaręczyn :) A jak wasze nastawienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ogłaszam ten cykl najgorszym jaki miałam... Jadę dziś odebrać prezent na rocznicę zaręczyn :) A jak wasze nastawienie?
    Ja co do swojego cyklu jestem zdezorientowana i czekam na 12:00 żeby zrobić kolejny test owulacyjny. :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit, da się dodać owulację ręcznie. Jak jesteś na konkretnym dniu to wejdź w te 3 kropeczki na górze, i tam dodaj z symptomów owulację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co kupiłaś ??

    Ja mam urodziny mojego małża w tym miesiącu i nie mam pomysłu :P

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi, nie pamiętam czy mówiłaś, sprawdzałaś kiedyś jaki masz progesteron 7-8dpo? Tak czy siak, lekarze i tak często przypisują profilaktycznie, ja tak dostawałam w poprzedniej klinice, tam nawet nie sprawdzali czy jest potrzeba czy nie. Nic złego nie zrobi, ważne żeby mieć pewność że pęcherzyk już pękł. Za 80 zł nie bierz, to zdzierstwo, to za jedno opakowanie 20 tabletek? Jakbyś była w potrzebie, to ja mogę poratować, mam jedno opakowanie. Ja już nie biorę bo zawsze mam ładny progesteron.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:56

    blair. lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana kupiłam spinki do mankietów ❤️ Mam nadzieję, że założy je na nasz ślub :) A na urodziny polecam duże pudełko i kilkanaście małych prezentów najlepiej tyle ile lat ma mąż. Robiłam taki na urodziny mojego, wrzuciłam np kawę i Napisałam na rozbudzenie, rosół z knora na kaca, jego ulubione długopisy do pisania w pracy i wiele różnych innych rzeczy. Był zachwycony :) Ja aktualnie zamiast uczyć się na sesję to zdycham na łóżku... Dostałam takiego boku brzucha, że aż płacze...

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:53

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam mu kupić zegarek, ale podobno jest przesąd, że nie powinno się kupować zegarków,
    W zeszlym roku dostal portfel skórzany i whisky,
    Teraz mam pomysł jeszcze na taki perfum co bardzo mu się podoba, ale on perfumów ma dużo.... więc w sumie nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja chciałam mu kupić zegarek, ale podobno jest przesąd, że nie powinno się kupować zegarków,
    W zeszlym roku dostal portfel skórzany i whisky,
    Teraz mam pomysł jeszcze na taki perfum co bardzo mu się podoba, ale on perfumów ma dużo.... więc w sumie nie wiem.
    Kupuj zegarek i miej gdzieś przesądy, zobaczysz jak się ucieszy! :P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:57

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na przesądy to powinnam już płakać, bo wypadł mi kamień z pierścionka, a mój kupił mi buty... Wierzę w Boga, a nie w przesądy :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kolei miesiąc po nim mam urodziny ja, więc będę cały miesiąc narzekać, że potrzebuje nową soniczną szczoteczkę do zębów :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Z kolei miesiąc po nim mam urodziny ja, więc będę cały miesiąc narzekać, że potrzebuje nową soniczną szczoteczkę do zębów :D
    Ja dostałam na urodziny w tamtym roku gramofon i płyty winylowe ulubionego wykonawcy. :) Aż się popłakałam jak dostałam ten prezent. :)

    Kluffka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu jak nie zasugeruję czegoś to dramat, w zeszłym roku dostałam jakiegoś wymyślnego kwiatka w doniczce.
    No mega piękny i w ogóle, ALE ja nie lubię kwiatków i nie mam do nich niestety ręki.

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Duphastonu to jedni lekarze twierdzą że to efekt placebo A inni że pomaga. Ja na swoim przykładzie Wam powiem, że przy pierwszej ciąży nie brałam regularnie i nie brałam po owulacji i poronilam. Lekarz przepisał mi dopiero w 5 tc A w 7 poronilam. A w ciąży którą donosilam brałam 3pdo i donosilam. A i zaczelam je brać sama na własna rękę.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja mojemu jak nie zasugeruję czegoś to dramat, w zeszłym roku dostałam jakiegoś wymyślnego kwiatka w doniczce.
    No mega piękny i w ogóle, ALE ja nie lubię kwiatków i nie mam do nich niestety ręki.
    Mój to zna mnie na wylot, zna moje marzenia i zawsze stara się je spełniać. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Co do Duphastonu to jedni lekarze twierdzą że to efekt placebo A inni że pomaga. Ja na swoim przykładzie Wam powiem, że przy pierwszej ciąży nie brałam regularnie i nie brałam po owulacji i poronilam. Lekarz przepisał mi dopiero w 5 tc A w 7 poronilam. A w ciąży którą donosilam brałam 3pdo i donosilam. A i zaczelam je brać sama na własna rękę.
    Może dlatego mówią, że placebo bo to syntetyk.

  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 27 lutego 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie brałam duphastonu na własną rękę. Poronienia sa trudbe wiadomo, ale czesto to natura decyduje.

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 27 lutego 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:57

    blair. lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ