X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Powodzenia Ladinola !
    Tak bardzo bym chciała żeby się udało, mąż z resztą też ale mówię, jak się nie uda to trudno. ;) U nas bez spiny i wielkiego parcia.

    Nera1986, AnitaK, Dośka lubią tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę Ci .Też bym bardzo chciała ale zawsze anty nastawiona do cyklu jestem .Może w sumie to i lepiej bo nie robię sobie niepotrzebnych nadziei . Jak mi się kiedyś uda to dopiero będzie zdziwienie bo dla mnie każdy objaw to na @ i już 7-8dpo mówię mojemu wprost - niestety nie udało się haha

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera ale przez takie podejście na pewno jesteś zdrowsza umysłowo ;-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Wierzę Ci .Też bym bardzo chciała ale zawsze anty nastawiona do cyklu jestem .Może w sumie to i lepiej bo nie robię sobie niepotrzebnych nadziei . Jak mi się kiedyś uda to dopiero będzie zdziwienie bo dla mnie każdy objaw to na @ i już 7-8dpo mówię mojemu wprost - niestety nie udało się haha
    U nas jest tak samo. ;) Zawsze czekam na okres, nie na pozytywny test. :D

    Nera1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ obecna pączki zjedzone mogę śmiało zapisać się na testowanie na 28.03:)

    AnitaK, Nera1986, Dorciax lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Wierzę Ci .Też bym bardzo chciała ale zawsze anty nastawiona do cyklu jestem .Może w sumie to i lepiej bo nie robię sobie niepotrzebnych nadziei . Jak mi się kiedyś uda to dopiero będzie zdziwienie bo dla mnie każdy objaw to na @ i już 7-8dpo mówię mojemu wprost - niestety nie udało się haha

    Haha Nera u mnie podobnie, w tych okolicach już wiem :P w tym cyklu mój wykres zrobił mnie trochę w bambuko ale już się ogarniam, do 3 dni @ będzie, to załapię się pewnie na jeszcze jedno testowanie w marcu :P to z 2 marca nie wypali, bo już 13dpo i biel, temperatura spada :P wcześniej popołudniami ponad 37 dzisiaj już tylko 36,6 więc już wiem jaka będzie poranna

    Nera1986 lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u was też są dzisiaj limity na zakup pączków? :D u nas w jednej z lepszych pączkarni był dzisiaj limit 10 na osobę :) jak ktoś kupował dla większej ilości osób to miał problem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Czy u was też są dzisiaj limity na zakup pączków? :D u nas w jednej z lepszych pączkarni był dzisiaj limit 10 na osobę :) jak ktoś kupował dla większej ilości osób to miał problem :)
    U nas we wsi to nie ma limitów, ale te pączki nie były zbyt dobre to do teraz jeszcze mają. :D

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Nera ale przez takie podejście na pewno jesteś zdrowsza umysłowo ;-)
    oczywiście ,że tak :D Do tego stopnia ,że starając się o najmłodszą nie zauważyłam,że okresu nie dostałam i rano dziewczyny do mnie czemu nie testuje ! Ja,że nie ma sensu no ale niech Wam będzie a tam blade dwie kreski! Normalnie mnie wcięło ze zdziwienia haha i to dzień przed urodzinami męża

    blair., Ladinola, AnitaK lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    U nas jest tak samo. ;) Zawsze czekam na okres, nie na pozytywny test. :D
    bo tak najlepiej :D @ rzadziej zawodzi niż dwie kreski

    Ladinola lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 lutego 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola - mialam postanowienie, zeby nie testowac do terminu @, ale dzisiaj mam jakis kryzys, za bardzo sie nakrecilam i chcialabym juz wiedziec jak bardzo biala bedzie ta biel :D

    No wlasnie, ja tez zawsze czekam na okres, a nie na dwie kreski. Poki co nie umiem sobie wyobrazic jak to by bylo ujrzec pozytywny test, ach! Jak juz sie uda, to pewnie dlugo w to nie uwierze. No i jak zawsze jestem negatywnie nastawiona, tak teraz niepotrzebnie sobie cos wmawiam... Pierwszy raz w zyciu nie mam przed okresem bolu piersi, uderzen goraca, parszywego nastroju i jedzeniowych zachcianek, wiec mysle sobie, ze jesli jest inaczej niz zwykle, to pewnie ciaza. A pozniej bedzie jeden wielki placz...

    Nona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Czy u was też są dzisiaj limity na zakup pączków? :D u nas w jednej z lepszych pączkarni był dzisiaj limit 10 na osobę :) jak ktoś kupował dla większej ilości osób to miał problem :)
    Haha no co ty? Limity na pączki :D ? Jeszcze nie widziałam !

    blair. lubi tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi czy u was przy owulacji szyjka zawsze jest wysoko, miękka i otwarta? Chodzi mi o te książkowe objawy owulacji w szyjce. U mnie jak na razie jest nisko i taka średnio miękka i średnio otwarta...

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas limit był taki, że jak poszłam kupić to już nie było :-D

    Dorciax, Nera1986, blair., Dośka lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje dzieci by się zapłakały jakby limit był bo dziś kupiłam 36 :D Zostało jeszcze 12

    AnitaK, blair. lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    A powiedzcie mi czy u was przy owulacji szyjka zawsze jest wysoko, miękka i otwarta? Chodzi mi o te książkowe objawy owulacji w szyjce. U mnie jak na razie jest nisko i taka średnio miękka i średnio otwarta...
    Tak :-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ladinola - mialam postanowienie, zeby nie testowac do terminu @, ale dzisiaj mam jakis kryzys, za bardzo sie nakrecilam i chcialabym juz wiedziec jak bardzo biala bedzie ta biel :D

    No wlasnie, ja tez zawsze czekam na okres, a nie na dwie kreski. Poki co nie umiem sobie wyobrazic jak to by bylo ujrzec pozytywny test, ach! Jak juz sie uda, to pewnie dlugo w to nie uwierze. No i jak zawsze jestem negatywnie nastawiona, tak teraz niepotrzebnie sobie cos wmawiam... Pierwszy raz w zyciu nie mam przed okresem bolu piersi, uderzen goraca, parszywego nastroju i jedzeniowych zachcianek, wiec mysle sobie, ze jesli jest inaczej niz zwykle, to pewnie ciaza. A pozniej bedzie jeden wielki placz...

    Ja też tak mam... cały cykl mówię że się nie nakręcam.. wmawiam sobie "co ma być to będzie".. a jak zbliża się 9dpo to świra dostaje.. zwłaszcza jak wiem że w szufladzie leży kilka testów.

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:09

    AnitaK, blair. lubią tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    A powiedzcie mi czy u was przy owulacji szyjka zawsze jest wysoko, miękka i otwarta? Chodzi mi o te książkowe objawy owulacji w szyjce. U mnie jak na razie jest nisko i taka średnio miękka i średnio otwarta...
    a jak miałaś śluz płodny i owulaki pozytywne to jaka szyjka była ?

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Nikodemko, a może jednak się udało. Mocno w Ciebie wierzę.
    Ja po owu. Ananas, krem z progesteronem. Moje triki hihi.
    Krem z progesteronem?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ