X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Tak tak, o dentystę mi chodziło 🙂
    Ja tak samo myślałam że jestem najmłodsza, fajnie że jest nas więcej :)
    Szukajcie, działajcie, ja trzymam kciuki żeby udało wam się jak najszybciej, może nawet już w tym cyklu 🙂
    Mojemu to non stop leci krew z tej rany... Co mu się zasklepi to skrzep odpada a nie płucze tego ani nie pije nic, tak mi go szkoda. :(

  • Malamia Autorytet
    Postów: 691 1015

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 00:09

    12 cykl starań o drugą dzidzię
    ________________________
    Starania od 07.2018.
    01.2019 ciąża biochemiczna💔
    7 cykl starań szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. - 3,6 mm szczęścia i ♥️
    26.11.2019. Nasz chłopczyk 🩵 3390g i 52 cm
    👩🏻26l. 🧔🏻‍♂️30l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    A nie miał zszywanego po wyrywaniu? Wtedy przynajmniej szybciutko się zasklepia. Ale i tak boli nie do opisania. Wiem co przechodzi. Musi swoje przejść, najgorsza noc. Ja teraz nie wyrywam a wstawiam. Mam poszyte całe podniebienie i dziąsło z przodu. Przeszczepiali z podniebienia właśnie w miejsce gdzie implant. Nawet nie otwieram buzi żeby nic nie naruszać
    Ojeju to jeszcze gorzej! Współczuję! Mojemu nic nie szył dentysta...

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola po Twoich wpisach jeszcze bardziej mi się nie śpieszy... mam się wybrać zrobić zdjęcie, mam 8 do chirurgicznego usunięcia, ale chyba jeszcze się wstrzymam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Ladinola po Twoich wpisach jeszcze bardziej mi się nie śpieszy... mam się wybrać zrobić zdjęcie, mam 8 do chirurgicznego usunięcia, ale chyba jeszcze się wstrzymam...
    Ogólnie nie jest źle, trochę go boli, po wyrwaniu jeszcze się śmiał. ;) Nie było tragedii. :) Teraz już tak przestaje mu lecieć krew, już jest coraz lepiej. Ja osobiście panicznie boję się zabiegów dentystycznych, że wyrywanie to chyba tylko na środkach uspokajających albo w ogóle pod narkozą. :D

  • Malamia Autorytet
    Postów: 691 1015

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 00:10

    12 cykl starań o drugą dzidzię
    ________________________
    Starania od 07.2018.
    01.2019 ciąża biochemiczna💔
    7 cykl starań szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. - 3,6 mm szczęścia i ♥️
    26.11.2019. Nasz chłopczyk 🩵 3390g i 52 cm
    👩🏻26l. 🧔🏻‍♂️30l.
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Ladinola po Twoich wpisach jeszcze bardziej mi się nie śpieszy... mam się wybrać zrobić zdjęcie, mam 8 do chirurgicznego usunięcia, ale chyba jeszcze się wstrzymam...
    Ja też musiałabym się wybrać, też do usunięcia ale odwlekam :/

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    A boicie się ,bo macie złe doświadczenia czy po prostu strach przed nieznanym?
    Ja mam traumę z dzieciństwa, borowanie zęba bardzo bolesne i potem bardzo nieprzyjemne doświadczenia z ortodontką...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Ja też musiałabym się wybrać, też do usunięcia ale odwlekam :/
    No właśnie ja tak samo... Mimo, że wiem, że taki 'głupi' zepsuty ząb może utrudniać zajście w ciążę to i tak boję się jak cholera, no nic nie jest w stanie mnie przekonać. :( Na szczęście wyniki krwi mam dobre, stanów zapalnych (jeszcze) nie ma ale zęby dwa do wyrwania... A to jest to, że rodzice nie uczyli mnie dbania o zęby i dopiero zaczęłam dbać jak już byłam kobietką w gimnazjum a to już za późno, zdecydowanie za późno. Ale lepiej późno niż wcale nie dbać o zęby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 20:50

  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest jak nie bola piersi to jest szansa ze ciąża?
    Nie pamietam na jakim etapie zaczely mnie boleć w poprzedniej ciazy. W poprzednim cyklu bolaly masakrycznie a nic z tego nie wyszlo a w tym cyklu nic a nic

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    A boicie się ,bo macie złe doświadczenia czy po prostu strach przed nieznanym?
    Ja się boję od złego doświadczenia wyrwania zęba (nie tego zresztą co potrzeba) i po leczeniu kanałowym bez znieczulenia w 6mies ciąży bez znieczulenia bo bardzo zagrożona - nigdy w życiu

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axox wrote:
    Dziewczyny jak to jest jak nie bola piersi to jest szansa ze ciąża?
    Nie pamietam na jakim etapie zaczely mnie boleć w poprzedniej ciazy. W poprzednim cyklu bolaly masakrycznie a nic z tego nie wyszlo a w tym cyklu nic a nic
    U mnie objawem właśnie w obydwu ciążach był ból piersi. Już tak od 5dpo zaczynały mnie boleć i zmieniać się.

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    A boicie się ,bo macie złe doświadczenia czy po prostu strach przed nieznanym?

    Strach :P ta do usunięcia jest nie do końca wyrośnięta, więc będzie grzebanie :(

    OlivkowaMama ja odwlekam ile mogę, zwykle też dają antybiotyk no i te przeciwbólowe, wszystko raczej nie wskazane przy staraniach, więc to jest moja wymówka na razie :P no ale nie mogę też w nieskończoność odkładać.

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze cmi mnie brzuch jak na @ i coś kłuje ...🙄
    Ja też muszę się wybrać do dentysty ale mnie oblatuje wstyd... Że mam zęby w takim a nie innym stanie

    76d641b845.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja też mogę się "dopisać" do testowania na 15 marca? :)

    Nera1986, AnitaK lubią tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Czy ja też mogę się "dopisać" do testowania na 15 marca? :)
    Witam serdecznie i trzymam kciuki :)

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • taka_mama Autorytet
    Postów: 934 703

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tych 20 kilku lat, ja to muszę się uwijać ze staraniami bo jeszcze trochę i będzie coraz trudniej.
    Wizyt u dentysty nie zazdroszczę, ja 12.03 idę w końcu wyrwać osemkę. To moje trzecie podejście, za pierwszym razem się pochorowałam, za drugim stchórzyłam. A teraz mi wyszła ta cholerna opryszczka, mam nadzieję że przez tydzień się zagoi bo inaczej znowu go nie wyrwę.

    08.10.2011 Córka ❤
    15.11.2014 Aniołek
    26.05.2018 Aniołek
    16.12.2019 Synek ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Czy ja też mogę się "dopisać" do testowania na 15 marca? :)
    Już dopisałam. :) Czasami mogę przeoczyć lub zapomnieć dopisać w natłoku spraw i co rusz nowych postów. :) Ale piszcie do skutku żebym zaznaczyła komuś <3 lub @ i żebym kogoś dopisała. :)

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Kurcze cmi mnie brzuch jak na @ i coś kłuje ...🙄
    Ja też muszę się wybrać do dentysty ale mnie oblatuje wstyd... Że mam zęby w takim a nie innym stanie
    No ja trochę też z tego powodu.
    Ale w sumie nie wiem czy lepiej teraz rwać czy jak będzie ciąża... :(

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_mama wrote:
    Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tych 20 kilku lat, ja to muszę się uwijać ze staraniami bo jeszcze trochę i będzie coraz trudniej.
    Wizyt u dentysty nie zazdroszczę, ja 12.03 idę w końcu wyrwać osemkę. To moje trzecie podejście, za pierwszym razem się pochorowałam, za drugim stchórzyłam. A teraz mi wyszła ta cholerna opryszczka, mam nadzieję że przez tydzień się zagoi bo inaczej znowu go nie wyrwę.
    Nie ma czego zazdrościć. Mi jest na przykład gorzej bo większość lekarzy mnie olewała ze względu na młody wiek, a to się okazuje, ze młoda kobieta nie ma zawsze takiej łatwości w zajściu w ciąże. Mnie też goni czas, chce się uwinąć do 25 roku życia żeby zajść w ciążę. Jeszcze jestem obarczona ryzykiem przedwczesnej menopauzy i to też mnie przeraża...

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ