X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 marca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie :/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 3 marca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Jak wrócę z bety, postaram się wrzucić :)

    Oby ta ciąża w końcu zakończyła się dzidziusiem <3

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki ! :)
    Mi pozostaje czekanie ... nie wiem czy te objawy takie mam po lekach , no ale cóż wyjasni się na dniach

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieje gratulacje!!!

    Carmelovaa u mnie to PCOS. Cykle regularne były przez ostatnie 2 lata 30-34dni i teraz się rozjeżdżają. Odrastające czarne owłosienie mam ale od zawsze. Cera normalna. Zaczęłam mieć trójdzielne lekki na żuchwie, ale po zbiciu tsh wróciło do normy.
    Badania z 3dc
    Tez na razie robię wszystko na swoją rękę... trafiam na konowałów
    USG z 14dc - jajniki z duza ilością pęcherzyków, brak dominującego, endo 7mm
    Kolejne usg 8.03

    Mierze temp i się obserwuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 09:26

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Kciuki ! :)
    Mi pozostaje czekanie ... nie wiem czy te objawy takie mam po lekach , no ale cóż wyjasni się na dniach

    Ale robiłaś rano test i zbladł? Czy ten wczorajszy?

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest cień nie to , że nic nie było ale słabszy ... i teraz nie wiadomo nic . Musze znowu zrobić jutro... dzis 9/10 dpo drażniące jest to , że dalej nic nie wiadomo :/ temp ciała 37 cały czas
    https://zapodaj.net/634a83412f55f.jpg.html

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 marca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie wiem od czego zacząć. Jestem nowa...z mężem się staramy o nasze pierwsze dziecko... tylko sama nie wiem od kiedy, dopiero ostatni cykl był na taki żeby coś wyliczać sprawdzać pilnować dni... ale ponieważ od lipca jesteśmy małżeństwem to stwierdziłam że może coś jest nie tak że jeszcze się nie udało... poszłam do lekarza zleciła hormony i wyszedł mi progesteron w 21 dc za niski, dostałam duphaston i teraz w tym kolejnym cyklu mam brać przez dwa kolejne. Jednak ja mam wciąż nadzieję, mniej więcej od października zaczął mi się cykl wydłużać, zawsze jak w zegarku 30 dni ... od października 35 a teraz ostatnie dwa po 37, dziś jest mój 36 dc i licze że może jutro wcale @ nie przyjdzie a tedy będę testowała..., marne szanse bo dziś już lekkie pobolewanie na okres odczułam... ale za to już 3 dni wcześniej miałam takie bolące piersi jak nigdy... a w czwartek były jak tykające bomby serio nigdy tak nie miałam... pozdrawiam Was wszystkie i 3mam kciuki za marcowe Testerki oby były pozytywne <3

    Marryy lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Dzisiaj jest cień nie to , że nic nie było ale słabszy ... i teraz nie wiadomo nic . Musze znowu zrobić jutro... dzis 9/10 dpo drażniące jest to , że dalej nic nie wiadomo :/ temp ciała 37 cały czas
    https://zapodaj.net/634a83412f55f.jpg.html

    Wiem, że to trudne, ale poczekaj 2-3 dni :*

    Skarpeta powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 10:12

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja wielkie gratulacje! Teraz dbaj o siebie i fasolkę! :) Miałaś jakieś objawy? Trzymam kciuki też za betę chociaż pewnie będzie piękna jak test nie pozostawia wątpliwości :)

    Diamond a Twój dzisiejszy test jak tam? Obyś do tego mojego 8 marca już ujrzała swoje dwie krechy :*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zatestuje 30stego, o ile @ po luteinie do tego czasu nie przyjdzie. Mam długie cykle i nie potrafię określić kiedy i czy w ogóle owulacja będzie. Dlatego staram się nie spinać żeby potem nie chodzić z nosem na kwitnę. No ale nadzieja jest, a nóż ta owulacja się pojawi i może zatrybi. Asekuracyjnie planuję męczyć męża dzień w dzień hehe

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elforia - no ciężko z czekaniem :/ tym bardziej ze ja taka niecierpliwa z natury

    Diamond92 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa - dasz radę :) 3mam mocno kciuki :)

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja22 wrote:
    Dzięki Diamond, że wstrzymałaś mocz :D

    Ja wysikałam dwie kreseczki <3

    Jak u Ciebie?
    Gratuluje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Dzisiaj jest cień nie to , że nic nie było ale słabszy ... i teraz nie wiadomo nic . Musze znowu zrobić jutro... dzis 9/10 dpo drażniące jest to , że dalej nic nie wiadomo :/ temp ciała 37 cały czas
    https://zapodaj.net/634a83412f55f.jpg.html
    Kochana moze zrób test ten elektroniczny który wykrywa ciaze wczesniej on da ci wynik wiarygodny albo idz na bete...

    Ten test był tej samej firmy ?

    Dziewczyny ja dzis kupuje abonamnt na starym koncie bo tam mam za 10 zl wiec na funty wyjdzie mi grosze.
    Od dzisiaj bede na innym koncie wiec odezwe się do was tutaj z tamtego jak tylko uzupelnie sobie wykres itp.

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu - tak wszytskie 3 bobo test ... pewnie to zastrzyk był , tylko czy jest jeszcze szansa , że coś ruszy :/
    https://zapodaj.net/2dce0054a3094.jpg.html

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elforia wrote:
    Nadzieje gratulacje!!!

    Carmelovaa u mnie to PCOS. Cykle regularne były przez ostatnie 2 lata 30-34dni i teraz się rozjeżdżają. Odrastające czarne owłosienie mam ale od zawsze. Cera normalna. Zaczęłam mieć trójdzielne lekki na żuchwie, ale po zbiciu tsh wróciło do normy.
    Badania z 3dc
    Tez na razie robię wszystko na swoją rękę... trafiam na konowałów
    USG z 14dc - jajniki z duza ilością pęcherzyków, brak dominującego, endo 7mm
    Kolejne usg 8.03

    Mierze temp i się obserwuje

    testosteron trzeba badac razem z shbg, ja mialam testosteron 0,11 i przy badaniu z shbg efekt widać w stopce. Na necie jest kalkulator do testosteronu i shbg, także dorób sobie to badanie na początku cyklu 2-5d.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 11:13

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Wczoraj byłam na monitoringu. Niestety porażka. Urósł tylko jeden pęcherzyk na prawym jajniku, aż 30 mm. Przepisała mi lutenyl na wchłonięcie, ponieważ nic by z tego nie wyszło - pęcherzyk za duży, o upośledzonych kształtach. Nie mam pojęcia co sie stało, w poprzednim cyklu z clo były 2-3 ładne pecherzyki. Od następnego cyklu po 3 tabl clo, jak nadal będzie lipa to badanie hsg i zmiana na lamette. Jestem załamana, wiedziałam ze będzie trudno ale nie wiedziałam ze aż tak. Sama gin mi powiedziała ze nie będzie ze mną łatwo.

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.napromed.pl/naprotechnologia-przeliczniki-indeksy-hormonalne.html

    tu jest ten kalkulator :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu Katsu :)
    Jak coś jestem juz na swoim starym koncie ;p

    Karmelkovaa, Diamond92, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 3 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    elforia - no ciężko z czekaniem :/ tym bardziej ze ja taka niecierpliwa z natury
    To jest najgorsze właśnie to oczekiwanie. Człowiek siedzi jak na szpilkach i czeka czy @ przyjdzie czy nie. Czy test wyjdzie pozytywny czy nie. Dlatego ja przestałam czekać. Mówię sobie,że co ma być to będzie. To jest najlepsze i jednocześnie najzdrowsze podejście. Wiadomo, że gdzieś tam w podświadomości kłębi się pragnienie aby zajść w upragnioną ciąże. Jednak im bardziej nakręcałam sie że będzie ciąża tym później boleśniejsze było rozczarowanie,jak przyszła @.Przynajmniej ja tak miałam. Teraz ten cykl podchodzę na luzaka.
    Mam pewne objawy, symptomy , ale nie nakręcam się. Na razie czekam cierpliwie na @.

    Jasminum ja jestem najlepszym przykładem tego, że z podwyższonym tsh można zajść w ciąże. Miałam tak w ciąży z synkiem. Dostałam lek na spadek tsh i całą ciążę byłam pod kontrolą lekarzy. Jak będziesz miała zajść w ciążę to i tak zajdziesz. TSH nie ma tutaj nic do rzeczy.

    Nadzieja22 gratuluje:) rośnijcie zdrowo

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ