X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    U mnie testowania nie będzie. Rozkręca się @...i zaczynam 8cs :(
    Meggi nie wiem jak to u was było ale jeśli okazywalas np przez dłuższy czas brak zaufania to facet mógł nie zareagować na Twoje wyjście z mieszkania. Też tak kiedyś miałam. Wiem że bardzo ciężko jest zaufać. Mój M np pracuje poza domem i wraca na weekendy.wiec to jest dla mnie bardzo trudne aby mu ufać zwłaszcza że ma blokady w telefonach. Ale wiem że muszę i nie mogę sobie wkrecac różnych scenariuszy... ja bym spróbowała z nim pogadać. Każdy zasługuje na 2 szansę.


    To chyba juz dziesiata...nie wiem czy juz to napisalam, ale zalozyl sobie badoo ostatnio. Wczoraj dokladniej. Nie ufalam mu, bo wiele razy juz mnie rozczarował. A to jakies portale, a to kolezanki z pracy...Tutaj mi mowi, ze chce miec ze mna dziecko, ze sie boi, ze chce slubu, ze cos tam...A potem jest tak obojętny. Wiem, że jest za wcześnie. On się jeszcze nie uspokoił. To wszystko, co do mnie pisze jest...hmm tak bardzo oschłe. Wszystko jest moją winą. Nawet złem jest, że mam do napisania magisterkę i muszę jej poświęcać czas...Kiedyś już się rozstaliśmy. On mnie zostawił mówiąc, że mnie nie kocha. Po tygodniu pisał i błagał, bym wróciła.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witam sie z samego rana. Nie mogę spac. Wstałam bo strasznie chciało mi sie siku no i sikłam :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/32d92de67e27.jpg

    Miało być jutro ale wczoraj testowałam nowy test i był cień z cienia wiec dzisiaj chciałam potwierdzić że to był cień a nie zwidy <3
    Nasz pierwszy cykl udany <3 Trzeci Groszek :) Mój jutrzejszy urodzinywy Skarb <3
    Jutro będe jeszcze sikać bo mam ten test co użyłam wczoraj chcę sprawdzić jak on pokaże ;)
    Ps. Zapraszam do zajrzenia na mój wykres jeśli ktoś ma ochote :)


    Bardzo gratuluje i ciesze sie razem z Toba !!! <3

    Mi tez sie pokazal taki plusik ponad miesiac temu :) :*

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas zakonczyc ten zwiazek mysle,teraz ci ciezko ale pomysl czy chcesz tak do koca zycia. Ja mialam podobnie tesknilam i plakalam za bylym 2 lata, a teraz od 7 mam cudownego meza. Niebo a ziemia. Dziekuje bogu ze tak sie to potoczylo

    Katti, agniecha2101, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tego samego zdania co Inaa.
    Po tym co piszesz o nim to nie jest wart. Znam 4 takie przypadki, gdzie to facet poniżał a nawet bił dziewczynę. Mówił ze wszystko to jej wina bla bla bla. I w kółko tak było. I tylko z tych 4 przypadków dwie dziewczyny były mądre i się uwolniły od tyrana psychicznego i fizycznego.

    Czasem trzeba zdać sobie sprawę i odróżnić miłość prawdziwą od chorego obłędu i uzależnienia się od drugiej osoby.

    Przykro mi że masz taką sytuację ale jedyne co mogę Ci doradzić to jeżeli sama znasz swoją wartość to powinnaś wiedzieć że zasługujesz na więcej, na szczęście a nie ciągłe akcje z jego strony.

    Nie odbierz tego źle ale nie chcę wciskać że będzie dobrze i w kółko tak powtarzać, czasem lepiej spojrzeć na sprawę bardziej realnie mimo że czasem ta prawda może być bolesna i brutalna.

    Zawalcz o siebie o swoje szczęście ale prawdziwe ! :)

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi to zmienia postać rzeczy. Jeśli to już któryś raz z kolei. W takim wypadku nie dałabym kolejnej szansy bo on się nie zmieni, sam nie wie czego chce = nie jest dojrzały, zwłaszcza do bycia ojcem.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że macie rację, mimo to nie jest mi łatwo. Jeszcze trochę spróbuję wytrzymać...

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    To chyba juz dziesiata...nie wiem czy juz to napisalam, ale zalozyl sobie badoo ostatnio. Wczoraj dokladniej. Nie ufalam mu, bo wiele razy juz mnie rozczarował. A to jakies portale, a to kolezanki z pracy...Tutaj mi mowi, ze chce miec ze mna dziecko, ze sie boi, ze chce slubu, ze cos tam...A potem jest tak obojętny. Wiem, że jest za wcześnie. On się jeszcze nie uspokoił. To wszystko, co do mnie pisze jest...hmm tak bardzo oschłe. Wszystko jest moją winą. Nawet złem jest, że mam do napisania magisterkę i muszę jej poświęcać czas...Kiedyś już się rozstaliśmy. On mnie zostawił mówiąc, że mnie nie kocha. Po tygodniu pisał i błagał, bym wróciła.
    Skoro tak bylo jak piszesz to popieram dziewczyny...
    Kopnij do w dupe ze tak powiem..
    Nie jest ciebie wart nie wspominając juz o byciu ojcem , mezem... jaka z nim przyszlosc skoro nie mozesz mu nawet ufac....
    Teraz o byle co winna jestes ciagle ty a on swiety a co bedzie potem ? Zacznie cie szturchac ,wyzywac od najgorszych i na końcu katować a nie daj bóg znecac sie nad dzieckiem które byscie za xxx czasu mieli ? Warto poswiecac zycie dla tegoe dupka ? Nie sądzę.

    Magda - mbc, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti Gratulacje II kreseczek:) kiedy idziesz na bete?

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Katti Gratulacje II kreseczek:) kiedy idziesz na bete?
    Mieszkam w UK tu nie ma czegos takiego jak latanie na bete... Pierwsza wizyta u gin bedzie dopiero w 3 miesiacu ciazy i dopiero wtedy pobiarą mi krew a USG bedzie dopiero w 4 miesiącu . Tutaj tak jest i tego nie przeskocze :) Przyzwyczailam sie juz nie mialam wyjscia przy dwoch wczesniejszych ciazach.

    Dziękuję <3

    peeky lubi tę wiadomość

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti to podobnie w NO.
    Ja ciążę prowadziłam w Norwegii. Pierwsze usg zrobiłam prywatnie w 8 tygodniu.
    Jakoś w 12 tyg miałam założoną kartę ciąży. Poleciałam do Polski na usg w 16 tyg.
    Jedyne usg jakie przysługuje w Norwegii jest w 18 tygodniu.
    Ciążę prowadziła norweżka, ale lekarkę miałam Polkę, która zlecała badanie krwi, krzywą cukrową.
    I tak wyszło że ostatnie usg miałam w 18 tygodniu a kolejne na dzień przed porodem kiedy w 34 tygodniu wylądowałam na patologii, gdzie po wielu problemach na przełomie 34/35 przyszła nasza kruszynka :)

    Prowadzenie ciąży w UK czy w NO to jest dramat, którego nie chciałam powtarzać i wróciłam rok temu po 5 latach do kraju :)

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usia89 wrote:
    Katti to podobnie w NO.
    Ja ciążę prowadziłam w Norwegii. Pierwsze usg zrobiłam prywatnie w 8 tygodniu.
    Jakoś w 12 tyg miałam założoną kartę ciąży. Poleciałam do Polski na usg w 16 tyg.
    Jedyne usg jakie przysługuje w Norwegii jest w 18 tygodniu.
    Ciążę prowadziła norweżka, ale lekarkę miałam Polkę, która zlecała badanie krwi, krzywą cukrową.
    I tak wyszło że ostatnie usg miałam w 18 tygodniu a kolejne na dzień przed porodem kiedy w 34 tygodniu wylądowałam na patologii, gdzie po wielu problemach na przełomie 34/35 przyszła nasza kruszynka :)

    Prowadzenie ciąży w UK czy w NO to jest dramat, którego nie chciałam powtarzać i wróciłam rok temu po 5 latach do kraju :)
    Ja nie narzekam . W sumie mną bardzo dobrze sie zajmowali. USG miałam 3 razy u syna z córka 6 razy dlatego że miałam ciaże cukrzycową . Bardzo dbali o nas wiec nie mogę powiedzieć coś złego. Fakt mogliby wczesniej zakładać karte i przyjmować w pierwszych tyg ciazy do gin no ale to tylko moim zdaniem jedyny minus bo jednak czekanie do 3 miesiąca jest bardzo męczące no i ma się dużo obaw wiadomo.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie wspominam dobrze ani prowadzenia ciąży, ani opieki w szpitalu a tyn bardziej już tragiczna opieka po porodzie :/

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usia89 wrote:
    Ja niestety nie wspominam dobrze ani prowadzenia ciąży, ani opieki w szpitalu a tyn bardziej już tragiczna opieka po porodzie :/
    Przykro mi że miałaś takie doznania... Ja miałam bardzo dobrą opiekę w obu ciazach a po porodzie pyszne jedzenie . Co chwile ktoś przychodził pytać jak się czuje czy w czymś pomóc . Naprawdę bardzo miło .

    usia89, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    Mój dzisiejszy test ovu z allegro :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/474a0023f93f.jpg
    Miałam zamawiać właśnie te testy na przyszły cykl, a tu wczoraj, przeglądając chińską stronę, natrafiłam niechcący na te testy i tak jak się już dowiedziałam, że są chińskie, to mam teraz trochę wątpliwości czy zamawiać czy nie :-/ ale z drugiej strony sporo dziewczyn poleca i już sama nie wiem :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Miałam zamawiać właśnie te testy na przyszły cykl, a tu wczoraj, przeglądając chińską stronę, natrafiłam niechcący na te testy i tak jak się już dowiedziałam, że są chińskie, to mam teraz trochę wątpliwości czy zamawiać czy nie :-/ ale z drugiej strony sporo dziewczyn poleca i już sama nie wiem :-P
    Kochana a co w tych czasach nie jest chińskie :D

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi wyglada na to, ze twój facet to prawdziwy egoista. Z doświadczenia powiew Tobie tak kiedyś byłam z moim ex na wakacjach wszystko pięknie ładnie potem nagle słyszę, ze on się musi zastanowić czy mnie kocha i czy chce ze mna być. Jak ja za nim wtedy latałam zrobiłabym wszystko co chciał przerażała mnie myśl bycia sama tak jak ciebie przeraża myśl powrotu do rodziców, ale to nie może być powód bo on doskonale o tym wie i będzie robił takie akcie bo wie ze i tak wrócisz bo co ze sobą zrobisz.Nie wiem ile macie lat może nie dojrzal do roli partnera, ojca. U mnie skończyło się tak, ze owszem wrócił do mnie łaskawca z czasem wydawało mi się , ze wszystko jest jak było, ale nie było.Bardzo dużo rozmawiałam wtedy z babcia, która powiedziała mi jedno ważne zdanie, którym do dzisiaj się kieruje mimo, ze od 4 lat nie ma jej ze mna a ja jestem szczęśliwa mężatka z innym facetem pęknięty dzbanek zawsze będzie przeciekał obojętnie jak go posklejasz i tak było u mnie już nigdy nie było tak samo to co wtedy do mnie powiedział zakodowało się tak w mojej głowie, ze mimo iż było oki ja już nie byłam taka sama z dnia na dzień wiedziałam ze to nie jest ten facet i tym razem to ja powoli przestaje do niego czuć cokolwiek.Rozeszlismy się.Teraz jestem szczęśliwa z mężem jesteśmy razem prawie 8lat i codziennie każde z nas pilnuje tego, żeby dzbanek był w całości i nigdy nie popękał bo wtedy będzie za późno. Tylko do tego potrzeba twój chętnych osób a tutaj widać tylko twoje starania

    agniecha2101, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Miałam zamawiać właśnie te testy na przyszły cykl, a tu wczoraj, przeglądając chińską stronę, natrafiłam niechcący na te testy i tak jak się już dowiedziałam, że są chińskie, to mam teraz trochę wątpliwości czy zamawiać czy nie :-/ ale z drugiej strony sporo dziewczyn poleca i już sama nie wiem :-P

    Szczerze mówiąc jak już kupiłam to zaczęłam czytać ze te testy nie wychodzą, ale w moim przypadku pokazały piękne dwie kreski a dzisiaj już slabszą więc wydaje mi się że po prostu trzeba trafić na odpowiedni poziom hormonów i wtedy pięknie wychodzą i na pewno trzeba robić przynajmniej 2do 3 razy w ciągu dnia :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    No i lipka @ przyszla :(
    Przykro mi :-( Dużo powodzenia w kolejnym cyklu :-*

    Joanka87 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Witam sie z samego rana. Nie mogę spac. Wstałam bo strasznie chciało mi sie siku no i sikłam :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/32d92de67e27.jpg

    Miało być jutro ale wczoraj testowałam nowy test i był cień z cienia wiec dzisiaj chciałam potwierdzić że to był cień a nie zwidy <3
    Nasz pierwszy cykl udany <3 Trzeci Groszek :) Mój jutrzejszy urodzinywy Skarb <3
    Jutro będe jeszcze sikać bo mam ten test co użyłam wczoraj chcę sprawdzić jak on pokaże ;)
    Ps. Zapraszam do zajrzenia na mój wykres jeśli ktoś ma ochote :)
    Jejjj gratulacje!!! Super prezent masz na urodzinki, lepszego nie trzeba ;-) Spokojnej ciąży i niech maleństwo zdrowo rośnie :-*

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usia89 wrote:
    Jestem tego samego zdania co Inaa.
    Po tym co piszesz o nim to nie jest wart. Znam 4 takie przypadki, gdzie to facet poniżał a nawet bił dziewczynę. Mówił ze wszystko to jej wina bla bla bla. I w kółko tak było. I tylko z tych 4 przypadków dwie dziewczyny były mądre i się uwolniły od tyrana psychicznego i fizycznego.

    Czasem trzeba zdać sobie sprawę i odróżnić miłość prawdziwą od chorego obłędu i uzależnienia się od drugiej osoby.

    Przykro mi że masz taką sytuację ale jedyne co mogę Ci doradzić to jeżeli sama znasz swoją wartość to powinnaś wiedzieć że zasługujesz na więcej, na szczęście a nie ciągłe akcje z jego strony.

    Nie odbierz tego źle ale nie chcę wciskać że będzie dobrze i w kółko tak powtarzać, czasem lepiej spojrzeć na sprawę bardziej realnie mimo że czasem ta prawda może być bolesna i brutalna.

    Zawalcz o siebie o swoje szczęście ale prawdziwe ! :)
    Też jestem takiego zdania jak Wy. Bardzo dobrze, to napisałaś, też tak uważam, nie ma moim zdaniem sensu trwać dalej w takim związku, choć wiem, że zakończyć go nie jest wcale łatwo.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ