X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    A czemu skreslasz ten cykl..??? U mnie owu jednak brak temp kiepska


    ja nie skreślam tego cyklu, a nawet jestem pozytywnie nastawiona :P czekam do terminu @ chyba że mnie coś podkusi hihi :D ale postaram się wytrwać do 31.03. z testowaniem :) nie mam mega spiny bo mam już wyczekanego synka <3 więc na spokojnie do tego pochodzę :D

    agniecha2101, Katti lubią tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Dowiedziałam się kolejnych rzeczy...Ciekawych. I nie powinnam tu dłużej być. I tkwię.
    Meggi też uważam, że nie powinnaś tam dłużej być. Skoro tak się sprawy mają, Ty tam zostaniesz dając mu tym samym pozwolenie, to się nigdy nie skończy... Czasem trzeba podjąć taką decyzję, pomimo że nie jest ona łatwa. A jeżeli masz wątpliwości wyprowadz się, zerwij z nim kontakt na jakiś czas, przemyśl wszystko

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Ale dojeb@las akurat jem obiad hahahhahahaahahahhaa

    Smacznego! :-P
    Sorry, ale nie jestem w stanie przewidzieć, że ktoś akurat je obiad, czytając forum!

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) mogę dołączyć?
    Pewnie :-) Witaj :-)

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha o jaka potwora :D blehhh ;p najlepiej przejżyj wszytskie mączne rzeczy i otwarte opakowania


    Karolcia89 witaj :)

    MeggiGirl ja bym go wykopała na księżyc , dziewczyno krzywde sobie robisz zostając... casami trudne decyzje otwieraja pozytywny rozdział w naszym zyciu

    Karolcia89, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha2101 co prawda moli nie miałam ale dorobiłam się żywiaka chlebowca. Chyba teściowa mi go przemyciła pod moja nieobecność i po powrocie z Polski był w całej kuchni. Zeżarł wszystko od mąk po herbaty. Wkurzyłam sie nieźle bo miałam spore zapasy. Nawet septosan został naruszony.
    Działaj szybko.
    Ja teraz trzymam większość produktów w słoikach z ikea ;-)

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słoiki i plastikowe pojemniki :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi dowiedziałaś się bo on Ci powiedział czy ty jakoś do tego doszłaś? znam to uczucie kiedy człowiek boi się odejść, ale wtedy najlepiej działają spotkania ze znajomymi. Masz kogoś żeby się spotkać, pogadać ? Najlepsze w takiej sytuacji jest wsparcie przyjaciół. Wiem że to ciężkie ale najlepiej dla Ciebie będzie jak się uwolnisz od toksycznego człowieka

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny:) może krótko się przedstawię. Już miałam swoją fasolkę, ale na początku stycznia okazało się, że mam krwiaka na macicy i niestety następnego dnia poroniłam :(
    Teraz znowu się staramy i mam taką cichą nadzieję, że na samą Wielkanoc się uda. O poprzedniej ciąży dowiedziałam się kilka dni przed Bożym Narodzeniem :) jestem właśnie po owulacji i jakoś ok.30 będę testować.
    Wam wszystkim i sobie również życzę dwóch wspaniałych kresek w tym miesiącu, a później spokojnych 9 miesięcy:)

    Isaura81, Katti lubią tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Smacznego! :-P
    Sorry, ale nie jestem w stanie przewidzieć, że ktoś akurat je obiad, czytając forum!
    Nie szkodzi. Ja mogę jeść i oglądać kichy w internetach ;P
    Dziewczyny mogę dołączyć?? Zapisana byłam na testowanie raz w zeszłym roku ale marne me starania więc tylko przechodzę z wami z miesiąca na miesiąc podczytujac.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 296

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl, ile masz lat? przepraszam, że nie mogę czytać tego co piszesz.
    Ludzie dorośli, starający się o dziecko (!!!), chyba jednak nie wiedzą czego chcą, oszukują jeden drugiego..
    Coś strasznego. Facet Cię oszukuje a Ty się boisz żyć bez niego? Jest niedojrzały i powinniście być oddzielnie, nie mówiąc już o posiadaniu wspólnych dzieci.. Ogarnij się i pomyśl jak krok po kroku wyjść z tego.

    patylka, agniecha2101, peeky, pumka1990, Katti, usia89, Sung lubią tę wiadomość

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie ... on sie nie zmieni, a ty przeżyjesz bez niego. Nie ma się co łudzić, będzie bolało na pewno. Nikt nie mówi, że to latwe, ale rozsądne i dobre !

    agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Hahaha o jaka potwora :D blehhh ;p najlepiej przejżyj wszytskie mączne rzeczy i otwarte opakowania


    Karolcia89 witaj :)

    MeggiGirl ja bym go wykopała na księżyc , dziewczyno krzywde sobie robisz zostając... casami trudne decyzje otwieraja pozytywny rozdział w naszym zyciu

    Właśnie wszystko przeglądam i jak narazie nic... nie widzę ani moli, ani larwek, ani nic. Nie wiem skąd on się wziął :-/ Szukam dalej.
    A przez plastikowe pojemniki potrafią podobno też jakoś przeleźć :-/ Dzisiaj trochę poczytałam na ten temat, ależ to jest dziadostwo :-/ a w mojej kuchni wali teraz octem i cytryną :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patylka wrote:
    Agniecha2101 co prawda moli nie miałam ale dorobiłam się żywiaka chlebowca. Chyba teściowa mi go przemyciła pod moja nieobecność i po powrocie z Polski był w całej kuchni. Zeżarł wszystko od mąk po herbaty. Wkurzyłam sie nieźle bo miałam spore zapasy. Nawet septosan został naruszony.
    Działaj szybko.
    Ja teraz trzymam większość produktów w słoikach z ikea ;-)

    Kurczę nie słyszałam nawet, że coś takiego istnieje. Jak to wygląda? No to miałaś też nieciekawie :-( Chyba faktycznie będę zaopatrzać się w szklane słoiki i wszystko przesypywać odrazu (tak na wszelki wypadek). A dziś i jutro przeglądam wszystko we wszystkich szafkach. Ehh...to mi stworek narobił roboty :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    Dzięki Dziewczyny:) może krótko się przedstawię. Już miałam swoją fasolkę, ale na początku stycznia okazało się, że mam krwiaka na macicy i niestety następnego dnia poroniłam :(
    Teraz znowu się staramy i mam taką cichą nadzieję, że na samą Wielkanoc się uda. O poprzedniej ciąży dowiedziałam się kilka dni przed Bożym Narodzeniem :) jestem właśnie po owulacji i jakoś ok.30 będę testować.
    Wam wszystkim i sobie również życzę dwóch wspaniałych kresek w tym miesiącu, a później spokojnych 9 miesięcy:)
    Trzymam kciuki :-)
    Przykro mi z powodu wcześniejszej straty :-(

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Nie szkodzi. Ja mogę jeść i oglądać kichy w internetach ;P
    Dziewczyny mogę dołączyć?? Zapisana byłam na testowanie raz w zeszłym roku ale marne me starania więc tylko przechodzę z wami z miesiąca na miesiąc podczytujac.
    He he dobrze wiedzieć na przyszłość :-D
    Witaj :-) Na jakim jesteś teraz etapie starań?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patylka wiem już co to jest ten żywiak chlebowiec, poczytałam z ciekawości :-P Jeszcze gorsze to chyba niż ten mól :-/ Szczęście, że udało Ci się go pozbyć.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Dowiedziałam się kolejnych rzeczy...Ciekawych. I nie powinnam tu dłużej być. I tkwię.

    Też nie mogę czytać tego co piszesz.
    Rozumiem...miłość, przywiązanie, przyzwyczajenie, strach przd samotnością, przed nowym. Nikt Ci nie powie co masz robić ani nie zmusi żebyś od niego odeszła. Ale to co sama sobie robisz to masochizm. Moim zdaniem jeśli facet ma ciagąty i lata do innych dziewczyn to sorry ale nie jest to dobry materiał na męża ani na ojca Twoich dzieci.
    Tym bardziej że dowiedziałaś się "nowych rzeczy" i dalej w tym tkiwsz. Miej do siebie szacunek i odejdź pierwsza. Jak będziesz uległa to facet będzie wiedział że może sobie owinąć Ciebie wokol palca. Zamydli Ci oczy obietnicami i pięknymi słówkami a za chwilę będzie Cię zdradzał po kątach. I nawet nie chodzi mi o seks tylko o sam flirt, spotykanie się z innymi dziewczynami. Będziesz to akceptować ?
    Zajdziesz w ciążę i będziesz się cieszyć że Twoje dziecko będzie mieć za ojca bawidamka ?
    Nie wiem jak to u Was jest bo piszesz ogólnikami, Ale z tego co pisałaś to on święty nie jest... Nie zmarnuj sobie życia.
    Odejdź od niego i zacznij na nowo. Najwidoczniej to nie jest facet dla Ciebie. Wiem, że jest ciężko, wiem że się boisz zostać sama, może nawet myślisz że już nikogo nie spotkasz.
    Albo to sobie wyjasnicie , zaczniecie od nowa z czystymi kartami, albo każdy powinien isc w swoją stronę. Nie wiem.czy ja byłabym w stanie zaufać facetowi który kręci coś na boku i dalej starać się z nim o dziecko.
    Być może to że teraz nie możesz zajść w ciążę to jakiś znak ? Że to nie ten facet, że nie z nim powinnaś być w ciąży ?

    Sorry że się rozpisalam tak ale naprawdę nie mogłam już tego czytać na spokojnie.
    Trzymam kciuki za Ciebie :*

    agniecha2101, pumka1990, Natalia91!, Almond lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl piszesz tak jakbyś była od niego uzależniona , wchłonął ciebie w całości na tyle mocno że nie potrafisz nic bez niego zrobić.
    Gdzie tutaj jest twoja osoba ? uczucia ? gdzie jesteś w tym wszystkim ty ? Strasznie pogubiona jesteś. Rozumiem kochać kogoś ale nie można nic na siłę...w waszym przypadku to już nie jest miłosc on cie od siebie uzależnił a ty nie potrafisz zerwać łańcucha tłumaczać się że nie potrafisz bez niego życ BZDURA !!! Kobieto zastanów się nad swoim życiem czy tego własnie chcesz .... chcesz ciągłych zdrad,kłamstw i braku szacunku do twojej osoby... naprawdę chcesz spedzić z kimś takim całe życie i miec dzieci ? Naprawdę uważasz że nie stać cie na kogoś lepszego ? Aż tak nisko siebie oceniasz ? Nie chcę cię krytykować ale oceniam to co piszesz i wnioskuję że nie jestescie dojrzali do bycia razem bynajmniej o dzieciach nie wspomnę. Powinnaś zostawic ten rozdział i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.
    Na jednym facecie świat się nie kończy .... w życiu czasami trzeba wiele przejsc aby dostrzeć jakim było sie głupim czlowiekiem że pozwalało się na takie traktowanie takiemu typkowi i uwierz mi nie takie rzeczy człowiek przerabia . Oczywiscie twoja sprawa co zrobisz ze swoim życiem równie dobrze można zgadzać sie życ z alkoholikiem który co chwile coś obiecuje a i tak swoje robi. To my kobiety decydujemy o tym jak chcemy życ i z kim spedzić swoje zycie. Dziękuję wiecej nie będe się wypowiadać na ten temat bo jeśli nadal po tym bedziesz uważała że bez niego nie możesz życ to wybacz ale ja ci toku myslenia nie zmienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 19:47

    OlivkowaMama, SMag, usia89, pumka1990, agniecha2101, Martusia9, Skarpeta lubią tę wiadomość

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 20 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti święte słowa!!! niestety Megii jedno mogę Ci powiedzieć każda z nas pewnie przechodziła przez coś podobnego ale za każdą chmura pojawia się słońce,i uwierz już doświadczonym ze lepiej odpuścić teraz zostawić i zacząć żyć dla siebie :)

    Ja 5lat leczyłam się z podobnego związku i wiem że gdybym wtedy nie zawalczyła byłabym z facetem który nawet potrafi podnieść rękę na swoją kobietę. Teraz od 6lat mam wspaniałego mężczyznę męża partnera który jest wsparciem dla mnie.

    Trzeba uwierzyć w siebie!!! Postawić siebie na pierwszym miejscu!!! Pozbac się balastu ktory ciągnie Cię na dno!!!

    Powodzenia życzę i oby Twoja decyzja była jak najlepsza!!!

    Katti, pumka1990, agniecha2101, Martusia9 lubią tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ