X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy tamtych ciążach wiedziałam , teraz po stymulacji i tych wszystkich lekach nie wiem nic , objawy są mylne ;/ nawet śluzu nie zaobserwuje bo biorę dużo progesteronu dowcipnie i wiecie ;/ cos mnie tam czasami zakłuje , jestem senna boli mnie lekko głowa ale to po lekach
    Nie nastawiam się wcale

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 20:33

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi się coś jeszcze. Wypryszczało mnie pod koniec tego cyklu masakrycznie, jak nigdy :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa a jakie miałaś jednoznaczne objawy poprzednio?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiem już nie pamiętam , każda ciąża w zasadzie inaczej , ale najbliżej testowania już mnie mdliło ;p no i kuło coś tam ciągnęło , a jak mnie naciągało wszystko podchodziło do gardła to już mąż mówił , że ja w ciązy i się zgadzało , bo u mnie to norma :D
    Nie wiem czemu teraz jakoś tak zajść nie mogę ... no dobra nie dołuje sie nie wypatruje bo dzis dopiero 5dpo a do zagnieżdżenia dochodzi od 6dnia w zwyż ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 20:36

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że już 4dpo może być zagnieżdżenie nawet. U mnie musiało być chyba dość wcześnie skoro już 10dpo pozytywny wyszedł :-)
    Ja wierzę, że w tym cyklu Ci się uda i będzie tym razem wszystko w porządku :-)

    Dominisia883, Skarpeta lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego to nie słyszałam ze tak szybko mozna :) beta pojawia się wraz z zagnieżdżeniem więc z dnia na dzień już rośnie coraz więcej :)
    Nic mi nie pozostaje jak czekac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 21:28

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu co mi się udało to tydzień po owulacji miałam mega ale to mega ochotę na cole taka że ciągle o niej myślałam. Śluzu tak jak zawsze przed okresem mam dużo kremowego nie miałam w ogóle sucho strasznie. Piersi bolały mnie inaczej tak mnie piekły a zawsze były wrażliwe ale nie aż tak. I ból okresowy już 5 dni przed okresem, ból jakbym ten okres miała cały czas. A i raz przed okresem jak się podtarlam to troszkę śluzu miałam takiego jasnego różowego ale tylko raz i pomyślałam super okres juz dostałam :(

    A to mały groszek budował sobie domek :)

    Wysyłam wam dużo wirusów łapcie i nie zalujcie sobie ;*

    pumka1990, Evli, Dominisia883, Skarpeta, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wczoraj dostałam @. Co prawda był to cykl na mega spontanie ale serducha były. No nic prezentu na 30stkę nie ma.

    Cykl w którym się kiedys uda jestem ciekawa jak będzie wyglądał.W tym cyklu mimo że przestałam sobie już wmawiać od pewnego czasu piersi bolały mnie tak mocno od owulacji że myślałam że serio się udało. Oprócz tego miałam takie wiry w głowie, że chciałam iść do lekarza bo się wystraszyłam. Piersi mnie tak bardzo piekły paliły i były największe jak nigdy w życiu. Tak że mój mąż aż był przerażony. Więc zrobiłam w sobotę rano test -negatyw- a wieczorem był już okres. W nocy z soboty na niedziele nie moglam spać tak paliły mnie piersi. Ból nie do opisania. Więc już nigdy nie uwierze w objawy.. Mam dość... przed nami 10cykl i kolejnw badania androgeny itd. Wszystkim ktore jeszcze w marcu będą testować życzę ze szczerego serac wszystkiego dobrego;* Nadal z ukrycia będę podczytywać bo chyba poprostu lubię tu być. Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 22:13

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    a ja wczoraj dostałam @. Co prawda był to cykl na mega spontanie ale serducha były. No nic prezentu na 30stkę nie ma.

    Cykl w którym się kiedys uda jestem ciekawa jak będzie wyglądał.W tym cyklu mimo że przestałam sobie już wmawiać od pewnego czasu piersi bolały mnie tak mocno od owulacji że myślałam że serio się udało. Oprócz tego miałam takie wiry w głowie, że chciałam iść do lekarza bo się wystraszyłam. Piersi mnie tak bardzo piekły paliły i były największe jak nigdy w życiu. Tak że mój mąż aż był przerażony. Więc zrobiłam w sobotę rano test -negatyw- a wieczorem był już okres. W nocy z soboty na niedziele nie moglam spać tak paliły mnie piersi. Ból nie do opisania. Więc już nigdy nie uwierze w objawy.. Mam dość... przed nami 10cykl i kolejnw badania androgeny itd. Wszystkim ktore jeszcze w marcu będą testować życzę ze szczerego serac wszystkiego dobrego;* Nadal z ukrycia będę podczytywać bo chyba poprostu lubię tu być. Buziaki!

    Przykro mi :( szkoda że się nie udało :(
    Ja też się zastanawiam jakie będą objawy w szczęśliwym cyklu, bo mam wrażenie że już wszystkie miałam ;)
    Twój ból piersi minął po przyjściu @ ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki za haos w wypowiedzi ale wiecie hormony i spadek motywacji:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 1 ciazy serduszka byly 2 razy w ciagu miesiaca. W ogole nie planowalismy wtedy dzieciatka ale tez nie uwazalismy zbytnio :) co mi dalo do myslenia to 2 dni przed @ mega bol glowy - a boli mnie od swieta. Dodatkowo brazowe plamienie doslownie kilka kropelek. Olalam sprawe nawwt nie domyslilam sie ze to moze byc fasolka, dopiero na drugi dzien wieczorem jak bol glowy dalej sie utrzymywal zrobilam test. Na poczatku nic dopiero po 5 min bardzo jasna kreska widoczna pod swiatlo. Nastepnego dnia z rana rowniez jasna i tak przez weekend - powiem szczerze ze myslalm ze to jakis blad i nie wierzylam. Dopiero poniedzialkowa beta potwierdzila ze to moja cora :)

    Dominisia883, agniecha2101, pumka1990, Karmelkovaa lubią tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 przykro mi :(. Ja 30 kończę w kwietniu więc jeszcze mogę sobie zrobić prezent albo teraz albo w następnym cyklu :D ale zawsze znajdzie się dobra okazja :) a to prezent na urodziny, a to na zajączka, a to na gwiazdkę, imieniny, urodziny męża itd :).
    Też się cały czas zastanawiam jakie objawy będę mieć....

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie wiem dziewczyny może to wam pomoże ale nogi z 15 minut w górze razem z pupa i ja jeszcze trochę he stymulowalam mięśniami Kegla aby powpadaly chłopaki tam gdzie trzeba :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zawsze znajdzie sie okazja nA prezent.u nas maz 19.05 ma urodziny 46 a 28.06 mamy 10 rocznice cywilki.bylby idealny prezent.nasza corka jest prezentem na 1rocznice slubu.w dzien 1 rocznicy miala byc malpa ktora tydzien pozniej okazala sie fasolka ktora jest juz osmioletnia pannica

    agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa88 ja to nogi w górze już tyle razy trzymałam że ho ho ;). Teraz już tego nie robię ale mięśnie kegla czasem ćwiczę ;)

    Szczesliwa88 lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 marca 2018, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już mnie dziś nie bolą cycki bo jak to sie mówi zflaczały haha. Szczęśliwa88 ja już i nogi po sam sufit trzymałam. I serduszka codziennie a w kolejnym cyklu co drugi dzień. Były też co trzeci. Póki co wyniki są w normie i mam wykluczoną IO. Teraz w środę robię dalsze zlecone przez gina. Tzn mam do zrobienia testosteron, SHBG, prolaktyna, androstendion, kreatyniny, aspat i alat. Więc idę i 12 kwietnia (powinna być owu lub chwila po) do gina. Zobaczymy. Pewnie będziemy monitorować owu bo tak mówił, że go to interesuje (moja druga wizyta dopiero u tego lekarza). Ale każdy kolejny cykl mnie załamuje. Na szczęście dół odchodzi wraz z końcem @... Milego dnia i dzięki za dobre słowo:*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po testowaniu, test negatywny, temperatura spadła do 36,6, także szykuje sie na @ :)
    Trzymam kciuki za inne dziewczyny :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 jak tam dzisiejszy tescik ?

  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Tak już mnie dziś nie bolą cycki bo jak to sie mówi zflaczały haha. Szczęśliwa88 ja już i nogi po sam sufit trzymałam. I serduszka codziennie a w kolejnym cyklu co drugi dzień. Były też co trzeci. Póki co wyniki są w normie i mam wykluczoną IO. Teraz w środę robię dalsze zlecone przez gina. Tzn mam do zrobienia testosteron, SHBG, prolaktyna, androstendion, kreatyniny, aspat i alat. Więc idę i 12 kwietnia (powinna być owu lub chwila po) do gina. Zobaczymy. Pewnie będziemy monitorować owu bo tak mówił, że go to interesuje (moja druga wizyta dopiero u tego lekarza). Ale każdy kolejny cykl mnie załamuje. Na szczęście dół odchodzi wraz z końcem @... Milego dnia i dzięki za dobre słowo:*
    U mnie problemem dużym była prolaktyna w drugim cyklu udało mi się zbić i zaskoczylam :) ona jest ważna bo możesz mieć wszytsko w normie a przez nią że jest wysoka nie pękają Ci pecherzyki. U mnie lekarz powiedział co z tego że mam okres regularnie od kilku lat wszytsko jest okej jak prolaktyna blokuje mi wszytsko. Najlepsze jest to że na ten hormon wszytsko ma wpływ więc nie dość że bralalm leki to jeszcze co wieczór mrloska i staralam się wyciszyć bo ja to nerwus byłam :) naprawdę czasami problem jest minimalny. Jedyne co jest najgorsze i nie ma na to recepty to wyłączenie głowy ja ja srednio wylaczylam chociaż fakt mało myślałam przed okresem bo dużo rzeczy mialalm do zrobienia. Ale powtarzałam sobie że się uda będzie dobrze. Mama powiedziała mi mądre słowa jeżeli będziesz myśleć negatywnie i mówić w tym miesiącu to czuję że nici bo potrafiłam do niej codziennie dzwonić i to mówić to ona do mnie jeżeli będziesz patrzyła się na chłopaka którego kochasz nad życie i powtarzała sobie codziennie że go nie kochasz to w końcu w to uwierzysz

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś negatywny. 10 lub 11 dzień po owu . Faza lutealna trwa u mnie 12-13 dni. Temperatura jeszcze ok więc teoretycznie jestem jeszcze w grze ale powoli szykuje się psychicznie na @.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ