X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Pati88 przykro mi :(. Ja 30 kończę w kwietniu więc jeszcze mogę sobie zrobić prezent albo teraz albo w następnym cyklu :D ale zawsze znajdzie się dobra okazja :) a to prezent na urodziny, a to na zajączka, a to na gwiazdkę, imieniny, urodziny męża itd :).
    Też się cały czas zastanawiam jakie objawy będę mieć....

    30 kończę w czerwcu, widzę, że trochę nas tu jest ;-) w sobotę M zrobił mi zastrzyk Ovitrelle, ale juz po kilku godzinach poczułam jajnik lewy na którym były dwa pecherzyki. Serducha były, chociaż było cieżko. Stres z ciągłym czekaniem udziela sie nie tylko mi. Do tego Szwagierka młodsza kilka lat w ciąży z 2gim.
    Głowę wyłączyć ciężko ale pozostaje czekać :-)
    Trzymam kciuki i za Was :-)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przykro mi z powodu jednokreskowców. Za resztę trzymam kciuki!

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    I po testowaniu, test negatywny, temperatura spadła do 36,6, także szykuje sie na @ :)
    Trzymam kciuki za inne dziewczyny :*
    Kochana przykro mi :-( :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    agniecha2101 jak tam dzisiejszy tescik ?

    Znalazłam jeszcze jeden ostatni z tych paskowych, które robiłam jako pierwsze i oto co wyszło: https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5bb7b790bd9.jpg
    Wydaje mi się, że zaczyna ładnie ciemnieć :-) Tylko jakoś temperatura mi dziś w dół poleciała i trochę się wystraszyłam, bo dziś termin @ :-/

    Katti, patylka, pumka1990, ams lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Znalazłam jeszcze jeden ostatni z tych paskowych, które robiłam jako pierwsze i oto co wyszło: https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5bb7b790bd9.jpg
    Wydaje mi się, że zaczyna ładnie ciemnieć :-) Tylko jakoś temperatura mi dziś w dół poleciała i trochę się wystraszyłam, bo dziś termin @ :-/
    Piękne dwie kreseczki, a temperatura na pewno odbije w górę :*
    Cieszę się, ze Tobie sie udało, mam nadzieje, ze dla mnie 5 cykl będzie tak samo szczęśliwy jak dla Ciebie, rośnijcie zdrowo :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Znalazłam jeszcze jeden ostatni z tych paskowych, które robiłam jako pierwsze i oto co wyszło: https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5bb7b790bd9.jpg
    Wydaje mi się, że zaczyna ładnie ciemnieć :-) Tylko jakoś temperatura mi dziś w dół poleciała i trochę się wystraszyłam, bo dziś termin @ :-/
    Ślicznosci !!! Widzisz mówiłam abyś się nie martwiła <3 przed @ i tak cud ze pozytywy wychodzą :)
    Dzisiejszy jest przepiękny <3
    Temp sie nie ma co zamartwiać ona teraz to bedzie dopiero dawała ładne figle dlatego ja nie mierze od dnia spodziewanej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 08:59

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ciemnieje ladnie!! Dzis juz II tluste krechy widac:-)

    Tak jak pisze Katti, temperatura sie nie przejmuj bo ja jak mierzylam kilka razy u siebie to te zauwazylam ze dosc mocno skacze :)

    Dominisia jak nie ma jeszcze @ to moze fatycznie jeszcze za wczesnie bylo! Trzymam dalej kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 09:04

    agniecha2101, Dominisia883 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na wizycie na usg. Jest cialko zolte. Endo 10mm także owulavja była tak jak przypuszczałam 10 lub 11dc. PO prostu krótszy cykl.
    Gin mnie nastrszyl w pt ze nic nie widzi. Miał niby prawo nie widzieć.

    agniecha2101, Diamond92, Evli, ams lubią tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim:) u mnie z cyklu nic nie będzie 9dc a temp spada w dól.. niby jakoś specjalnie nie myślałam że się uda ale zawsze ta iskierka nadziei zostaje i gdy się nie udaje jest człowiekowi przykro..:/

    Katti lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    hej wszystkim:) u mnie z cyklu nic nie będzie 9dc a temp spada w dól.. niby jakoś specjalnie nie myślałam że się uda ale zawsze ta iskierka nadziei zostaje i gdy się nie udaje jest człowiekowi przykro..:/
    Nie jest to gwaltowny spadek, a temperatura nadal utrzymuje sie na wysokim poziomie, także nie przekreslałabym jeszcze tego cyklu na Twoim miejscu :)
    Powodzenia! :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    hej wszystkim:) u mnie z cyklu nic nie będzie 9dc a temp spada w dól.. niby jakoś specjalnie nie myślałam że się uda ale zawsze ta iskierka nadziei zostaje i gdy się nie udaje jest człowiekowi przykro..:/
    Wydaje mi się, że jest jeszcze sporo za wcześnie, żeby twierdzić, że nic z tego nie będzie, więc głowa do góry i myśl pozytywnie :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając jeszcze do mojego mierzenia temperatury, to pewnie macie rację, że nie ma sensu już teraz dalej mierzyć, ale jakoś tak odruchowo po przebudzeniu sięgam odrazu po termometr :-) Przyzwyczaiłam się już tak do mierzenia codziennie, że jakoś dziwnie mi przestać :-P Muszę schować termometr, żeby nie leżał już przy łóżku :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    hej wszystkim:) u mnie z cyklu nic nie będzie 9dc a temp spada w dól.. niby jakoś specjalnie nie myślałam że się uda ale zawsze ta iskierka nadziei zostaje i gdy się nie udaje jest człowiekowi przykro..:/
    Jak można i na jakiej podstawie stwierdzić w 9dc że nic z tego cyklu nie bedzie ? Tylko dlatego że masz delikatny spadek temp i już mówisz ze nic z tego nie bedzie...
    Dziewczyno nie takie spadki na wykresach były nawet w 11d i kończyły się zielonym finałem

    Dziewczyny nie chcę nikogo obrażać ale czasami jak czytam nie które posty to mam ochote wam tak na krzyczeć że głowa mała !!!!

    agniecha2101, Szczesliwa88, usia89, Tekana, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widząc ten spadek pomyślalabym ze to zagnieżdżenie :p

    Jeszcze do @ duzo może się wydarzyć :)
    Trzymam kciuki.
    Ja juz głowę mam spokojna.

    agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby agniecha2101 nie robiła wczesniej testu przed spodziewaną @ i widziałaby dzisiaj w dniu spodziewanej taki wielki spadek jaki ma to w ogole testu by nie zrobiła bo od razu by można uznać że zaraz @ bedzie...
    Jest na to żywym dowodem że spadki w dniu @ nie muszą wcale oznaczac @ a już tym bardziej 9dc ...

    Naprawdę siedzicie na forum aby byc wspierane a same siebie dobijacie ... same sobie tak psychicznie dowalacie że nie chcę nawet myślec jak bardzo wasza psychika na tym cierpi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 10:01

    Hugolina87, agniecha2101, Balladyna lubią tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa88 wrote:
    U mnie problemem dużym była prolaktyna w drugim cyklu udało mi się zbić i zaskoczylam :) ona jest ważna bo możesz mieć wszytsko w normie a przez nią że jest wysoka nie pękają Ci pecherzyki. U mnie lekarz powiedział co z tego że mam okres regularnie od kilku lat wszytsko jest okej jak prolaktyna blokuje mi wszytsko. Najlepsze jest to że na ten hormon wszytsko ma wpływ więc nie dość że bralalm leki to jeszcze co wieczór mrloska i staralam się wyciszyć bo ja to nerwus byłam :) naprawdę czasami problem jest minimalny. Jedyne co jest najgorsze i nie ma na to recepty to wyłączenie głowy ja ja srednio wylaczylam chociaż fakt mało myślałam przed okresem bo dużo rzeczy mialalm do zrobienia. Ale powtarzałam sobie że się uda będzie dobrze. Mama powiedziała mi mądre słowa jeżeli będziesz myśleć negatywnie i mówić w tym miesiącu to czuję że nici bo potrafiłam do niej codziennie dzwonić i to mówić to ona do mnie jeżeli będziesz patrzyła się na chłopaka którego kochasz nad życie i powtarzała sobie codziennie że go nie kochasz to w końcu w to uwierzysz

    Idę jutro (3dc) na zlecone badania i mam m.in do zbadania prolaktyne:) może akurat to będzie to:) bo mąż ma wyniki nasienia w normie. Chcę tylko zrozumieć gdzie leży problem. To raczej normalne że motywacja leży i przychodzą kryzysy. U nas każdy pyta w rodzinie i wśród znajomych czy juz się udało. Więc to nie pomaga..

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoraś z Was jest tutaj przekonana, że testy owu mogą przynieść wcześniejszą wiadomość o ciąży? U mnie tak było w 1 ciąży. Teraz też testuję owu, bo jednak tańsze :P

    A ja mam jeszcze 9 dni do okresu.

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja ogólnie mam zawsze dość niskie ciśnienie, więc wydaje mi się, że tym bardziej nie powinna mała kawusia zaszkodzić :-)

    Wracając do tematu kawy, to pierwsze od czego mnie odrzuciło to właśnie kawa (a jakieś 3 mies temu kupiliśmy nowy ekspres który robi pyszne kawe :/), teraz jak słyszę, że mąż robi sobie kawę, to odrazu proszę go, żeby wywietrzył kuchnię :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Idę jutro (3dc) na zlecone badania i mam m.in do zbadania prolaktyne:) może akurat to będzie to:) bo mąż ma wyniki nasienia w normie. Chcę tylko zrozumieć gdzie leży problem. To raczej normalne że motywacja leży i przychodzą kryzysy. U nas każdy pyta w rodzinie i wśród znajomych czy juz się udało. Więc to nie pomaga..
    Doskonale Cię rozumiem starałam się 6 cykli i wydaje się to bardzo mało ale w momencie staran to miesiąc dłużył się strasznie a po każdym dostaniu okresu załamka. Ale doszukiwalam się co może być nie tak prosiłam lekarzy sama o skierowania na badania bo inaczej to tej prolaktyny by mi chyba nigdy nie zrobili ale to dzięki forum dowiedziałam sie co mam zrobić. Mozcno uwierzyłam też w to jak znajdywalam problem ze to to i że tylko zbije i się uda. Pati naprawdę wiem co czujesz i wiem też że myślisz że teraz mi łatwo pisać dlatego pozwalam jeden dzień płakać w okres złościć się na cały świat ale później głowa do góry i masz walczyć i powiedzieć sobie będzie dobrze :) pij melise na wyciszenie serio ja pilam i naprawdę byłam bardziej rozluzniona nie stresowalam się tak.

    Pati88, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 no widzisz , widzisz :) to lekarz nie dopatrzył , czyli teraz czekasz na testowanko :) super

    Pati88 przykro mi ;/ i najlepsze zyczenia :)

    agniecha2101 super ciemnieje :))

    Balladyna ja miałam ostatnio piękny owulacyjny i to dobrej firmy i ciąży nie było ;/

    Pati88, agniecha2101, Hugolina87 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ