X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mąż unika seksu
Odpowiedz

Mąż unika seksu

Oceń ten wątek:
  • JagnaJankowska Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Nie chce tu zle wrozyc czy zyczyc... ale jak jedna strona unika seksu to... zaspakaja sie gdzies indziej. Nie chce siac paniki, ale moze ma kpgos?

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Na 100 %. Normalnie nie widzę innej możliwości. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • sarahjoea Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może potrzebuje jakiegoś nowego impulsu?

  • lora31 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak chcesz zajść w ciążę i jesteś na tyle zdesperowana czytałam że niektóre żony dosypują do obiadu czy kolacji swoim mężom taki preparat na popęd Prosent 600 to takie tabletki z niebieskim bykiem na opakowaniu. Podobno bardzo skuteczne żaden nie odmówił seksu. Do tego podobno powodują zwiększenie ilości spermy to dla was byłoby idealne. Ciekawe ile w tym prawdy.

  • Zniecierliwion@ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej tam nic nie dosypywać, niewiadomo jak może sie to skończyć.... Myslę, że najlepszym lekarstwem jest szczera rozmowa :)

  • Kardasiia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 września 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki pomogły te tabletki :) co prawda nie chciałam zajść w ciążę bo mamy już dwoje dzieci ale miałam dosyć samotnego zasypiania gdy facet przesiaduje wieczorami tylko przed komputerem.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ