X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK -ja tez uwazam,ze masz prawo do swojej decyzji i to Twoj wybor.Zgadzam sie tez co do seksu na zawolanie.

    Ale nie wiem jak tam inni ale dla mnie akurat nie to jest istotne w iui,ze to uwlaczajace bo o tym w ogole nie mysle.Nie ma to znaczenia bo dla nas to po prostu ciezki grzech i dlatego sie nie zdecydujemy.Kiedys juz dosc nagrzeszylam,czego do dzisiaj zaluje i teraz sie naprawde staram jak moge nie zbaczac z obranej drogi.

    Ale kazdy ma swoje zycie,swoja droge i sam dokonuje wyborow i nie mnie to oceniac.

    Zycze Ci,zebys jak najszybciej zostala mama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 20:51

    KMK, Noskapina, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwestie światopoglądu są trudne :/

    Zamykam więc swój temat. Szkoda by nam się naprotechnologiczny wątek zaspamował teraz długą dyskusją o IUI.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 21:07

  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK - ale zostaniesz tu z nami,nie?
    To,ze mamy na jakis temat inne zdanie to nie znaczy,ze nie bede trzymac kciukow zebys szybko zostala mama.
    No i dyskutowac o iui dalej nie zamierzam.

    My juz niedlugo bedziemy mieli trzy lata staran i teraz dalismy sobie na luz.Musze znalezc hematologa,juz do kilku dzwonilam ale terminy maja takie,ze cos strasznego.W tej chwili to jakos mi to jest obojetne,ze nie mamy dzieci ale nie wiadomo jak dlugo.Fum mnie pociesza,ze jakas kobieta urodzila w wieku 60 lat to mamy jeszcze czas.No jednak w jej slady nie pojde.

    KMK lubi tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewno że tutaj zostaję! Nigdzie się nie wybieram. Nadal przecież prowadzę kartę (czwartą). Nadal biorę i będę brać leki od doktorka. Może nie doczekam wizyty u kolejnego lekarza bo będą 2 kreski... ? Może mój M. w końcu powie że pójdziemy do OA i zaczniemy drogę adopcji?
    Czekam co przyniesie czas. Ale czekam i planuję bo brak planów sprawia że jestem niespokojna :(

    A co do rodzenia po 60 a nawet po 50 też mam radykalne zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 22:38

    Fuma Foch, mik82 lubią tę wiadomość

  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby,oby,tego Ci zycze z calego serca.Pamietasz,byla tu niedawno dziewczyna,ktora sie chciala zdecydowac na iui i juz jej nie doczekala bo zobaczyla dwie kreski.

    A ja teraz sie zbieram,zeby wypic siemie lniane ale nie wiem czy zdolam bo wyglada pasudnie.Moze jak zamkne oczy i zatkam nos to jakos pojdzie.

    KMK, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma siemię/(siemienie?) jest smaczne. Jak rozgryzasz smakuje trochę orzechowo.

    Soku zagęszczonego dolej jak bardzo Ci nie smakuje. I pij duuuuużo wody. Od razu poprawi się śluz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:32

    Fuma Foch, majeczka87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    na poprawę śluzu brałam witaminę b6 w dawce 3 razy dziennie po 2 tabletki 50 mg, guajazyl w okresie wydzielania śluzu, oraz oeparol od początku cyklu do dnia peak,

    lekarz Ci to zlecił czy brałaś te leki bez porozumienia z nim?;)


    chyba sie zabieram za dopalacze na śluz bo wczoraj owu i oczywiście 2 AD..... ech... jak zwykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 08:43

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    lekarz Ci to zlecił czy brałaś te leki bez porozumienia z nim?;)


    chyba sie zabieram za dopalacze na śluz bo wczoraj owu i oczywiście 2 AD..... ech... jak zwykle

    miałam zalecone przez lekarza napro

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja dzis kupilam siemienie lniane |(mam nadzieje ze dobrze odmienilam ;) ) a o lekach pogadam z doktorkiem jak on to widzi..

    KMK lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak reagujecie na luteinę dopochwową? Może uczulać albo powodować jakieś podrażnienia? Bo ja już nie wiem, czy mam uczulenie czy infekcję złapałam.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Dziewczyny, jak reagujecie na luteinę dopochwową? Może uczulać albo powodować jakieś podrażnienia? Bo ja już nie wiem, czy mam uczulenie czy infekcję złapałam.

    Mnie strasznie podrażniała. Przerzuciłam się na Utrogestan i do zwykłej luteiny już nie wrócę ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz złapałam infekcję :/ pamietaj - przede wszystkim czyste łapki podczas aplikacji. No chyba że masz uczulenie :/ jal jest bardzo źle to śmigaj do lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zażywam luteinę dopochwowo i jest ok, mam taki specjalny aplikator, był jako dodatek do opakowania luteiny więc nie mam z tym problemu przynajmniej na razie ;)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie mam zadnego podrażnienia po luteina tez aplikuje ją za pomocą aplikatora ktory jest dołaczony do opakowań,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie mam zadnego podrażnienia po luteina tez aplikuje ją za pomocą aplikatora ktory jest dołaczony do opakowań,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez miałam aplikator, ale i tak strasznie mnie podrażniała po kilku dniach stosowania. Najwyraźniej jestem nadwrażliwa na którąś z substancji pomocniczych. Lekarz mi mówił, że niektóre kobiety mają problem z podrażnieniami od luteiny.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znalazlam wreszcie hematologa, w przyszly poniedzialek jade do Poznania.Trzymajcie prosze kciuki,zeby dobrze poszlo.

    A to napisze,zeby sobie poprawic nastroj,wiem,ze wredna jestem ale.....ja mam jeszcze miesiac wakacji,tralala, zyg zyg marchewka :)
    A zeby mi nie bylo za dobrze to przez wakacje nie mam umowy o prace i w zwiazku z tym nie mam ubezpieczenia w tym czasie. Dopiero we wrzesniu podpisze nowa.

    majeczka87, KMK, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kończe 2 miesiace wakacji.... juz na 2 godziny do pracy a od wrzesnai sie zacznieeee.... predzej w ciaze zajsc i isc na zwolnienie bo dostane p....lca jak bede musiala uczyc te klase moja ukochana do konca 3 ;)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie wakacje-nie wakacje robota musi być zrobiona, za to pd 20 września planuje urlop, 2 tyg plus 2-3 dni :D już się cieszę :)

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was wygląda progesteron w czasie brania luteiny? Badałam 10 godzin od ostatniej tabletki i mi jakiś duży wyszedł, bo 49 ng/ml. Dziwne by to było, bo pęcherzyk nie pękł w tym cyklu. Możliwe, żeby aż tak dużo progesteronu wydzielał taki zluteinizowany?

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ