X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 7 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po wizycie jestem :-) jak zawsze takie wizyty dają mi dużo nowej nadziei tak było i teraz. Na mój niski poziom witaminy D dostałam preparat w kropelkach (w sumie wychodzi dawka 6000!). Dr bardzo się przejął wynikiem cytologii ASCUS, miałam od razu robioną kolposkopię i wyszło ok, tylko niewielkie zapalenie, dostałam leki i powinno być po problemie, za 2 miesiące kontrolna cytologia.
    Wyniki nasienia M. były najlepsze ze wszystkich jakie kiedykolwiek robił. Dr powiedział że jest zupełnie zdrowym facetem i życzyłby takich wyników wszystkim mężczyznom( normalnie szok bo od jakiegoś pół roku brał tylko witaminki!)

    majeczka87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 7 października 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo się ciesze :) czyli wszystko w dobrym kierunku ;)

    Irma1983 lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 7 października 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co idzie w dobrym kierunku.. ale na ciążę możemy czekać jeszcze długo...
    dr opowiadał o parach tak jak my, że niby wszystko w porządku, niby pod kontrolą a ciąży nie ma... także trzeba czekać, prosić Boga, wszystko w jego rękach...
    Majeczka wysłałam Ci zaproszenie chciałam się o coś Ciebie zapytać na prv

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 7 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monitoring mam co miesiąc od jakiegoś czasu-ja już wcześniej sama się zdiagnozowałam(wujek Google:-) ), no a wczoraj doktor potwierdził.Do tej pory miałam Pregnyl.Zobaczyme next cykl co wymyśli.
    Ale racja-zdiagnozowany problem to maciupki krok do przodu.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 7 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma-jakie witaminki brała Twój M.?

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 7 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M. bierze tylko androvit i kwasy omega-3. I przypominam że jakieś 5 lat temu lekarz androlog w klinice niepłodności powiedział ze nigdy nie uda mu się zostać ojcem bez in vitro...

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 7 października 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma-ja też znam osobiście 3 takie przypadki-każda para ma dzieciaka:-)

    Dziewczęta-miałam dziś rozciągliwy śluz, ale w kolorze brunatnym-czy możliwe,że coś się "wydarzyło" z torbielą, która mi powstała po niepękniętym pęcherzyku?Przestł mnie boleć brzuch.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska, nie wiem czy dobrze przeczytałam, bralas pregnyl, w zastrzyku domięśniowym może? możesz podpowiedzieć jaką igłą i strzykawką?
    byłam dzisiaj u swojego dr i przepisał mi zastrzyk choragon(pregnyl) w P+3 P+6 i P+9, zamierzam zastrzyki robić sama albo mąż ale nigdy tego nie robiliśmy i nie wiem czy to dobry pomysł

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 8 października 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska wrote:
    Irma-ja też znam osobiście 3 takie przypadki-każda para ma dzieciaka:-)

    Dziewczęta-miałam dziś rozciągliwy śluz, ale w kolorze brunatnym-czy możliwe,że coś się "wydarzyło" z torbielą, która mi powstała po niepękniętym pęcherzyku?Przestł mnie boleć brzuch.

    Ewokosińska życzę Ci by tak było, u mnie jednak były brązowe plamienia ze śluzem rozciagliwym a torbiel jak siedziala tak siedzi, dzięki Bogu nie rosnie ;) Dni plodne Ci sie juz zaczynają ;)

    KTOSIKU ja bym poszla do przychodni zeby podali zastrzyk albo poszukala wsrod znajomych pielegniarki. Ja jak mialam przewianie plecow po slubie wlasnym to wlasnie tak sie ratowalam;)


    Niewiem czy napewno ale dziewczyny chyba antbiotyki dzialaja, mam juz plamienia i ani razu braz sie nie pojawil;) jeszcze nie koniec @ ale cholera jest nadzieja ;)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 8 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87, u mnie też po antybiotykach plamień nie ma :)

    Za to martwię się bardzo, bo jutro monitoring a boli mnie jajnik - niestety ten, z którego nie pękają pęcherzyki :( W dodatku byłby to już 4 albo 5 cykl, kiedy pęcherzyki dominujące są w tym samym jajniku i w dodatku nie chcą pękać. Nie wiem, co się dzieje. Mógł mi się wyłączyć jeden jajnik?

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 8 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a lekarz nic nie tłumaczył?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 8 października 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    a lekarz nic nie tłumaczył?
    Narazie powiedział, że będziemy sprawdzać, czy z drugiego jajnika pękają. No i właśnie z drugiego nic nie idzie nawet. W dodatku pojawiał się mlekotok w poprzednim cyklu a prolaktyna 5 ng/ml.

    Czuję, że jutrzejszy monitoring zamieni się w wizytę standardową.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przemyslalam ze jednak sama robic nie będę, koleżanki mama jest pielegniarka wiec może ona a jak nie to będę chodzic do przychodni, pójdzie wtedy więcej leku ale trudno.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 8 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra decyzja Ktosiku ;)

    Jokaa to rzeczywiscie dziwne rzeczy się u Ciebie dzieją... tym bardziej z tą piersią... a brałaś niepokalanka??

    Ja tak pieknie znosze antybiotyki a dziś deliaktnie czuje bol pecherza a mąż nerkę... myslicie ze moze miec to związek?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 8 października 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87, ja na bromergonie jestem od ponad dwóch lat. Niepokalanek na mnie nigdy nie działał.

    Może więcej pijcie przy tych antybiotykach żeby nerki wypłukiwały tą chemię całą.

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 8 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik-Pregnyl podawał mi doktor lub jego pielęgniarka.Niestety, sama raczej nie dałabym rady-szukałabym jakiejś zaprzyjaźnionej pielęgniarki.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 8 października 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka-doktorek mi rzekł,ze w tym cyklu to już nic z tego nie wyjdzie.ten rozciągliwy śluz to jedynie wczoraj.dzisiaj nadal poplamiłam, brzuch nie boli,ale śluzu rozciągliwego brak.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 8 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu nie wyjdzie.... e tam nigdy nie mów nigdy! Koleżanka moja zaciążyłą miesiac temu na najgorszych wynikaCH SWOICH i męża ;)

    Ewosińska lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Noskapina Przyjaciółka
    Postów: 70 32

    Wysłany: 9 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    przemyslalam ze jednak sama robic nie będę, koleżanki mama jest pielegniarka wiec może ona a jak nie to będę chodzic do przychodni, pójdzie wtedy więcej leku ale trudno.

    Ktosik, jakbyś chciała robić zastrzyki sama, to nie domięśniowo a podskórnie, jest łatwiej. Ja robiłam sobie w brzuch, brzmi drastycznie, ale nie jest tak źle.
    Teraz kłuję się codziennie, także miałam trening :)

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kt4etj0j0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale musi być domięśniowo więc jednak sama nie będę robić, koleżanki mama pomoże więc jest ok ;)
    wiem, że są dziewczyny które same sobie robią zastrzyki i podziwiam ;) rozumiem też że są takie sytuacje i kobieta musi sobie radzić sama ;) ale tym razem skorzystam z pomocy specjalisty ;) trochę boję się tych zastrzyków ale mam nadzieję, że dzięki temu zajdę w końcu ciążę, dr jest przekonany, że to zadziała, mąż też a ja podchodzę do tego z rezerwą ale jak co miesiąc wierzę że tym razem się uda, może rzeczywiście lekarz ma rację mówiąc że główną przyczyną była ureoplasma i pozbyliśmy się jej, miałam za niski progesteron i zaradziliśmy temu biorąc luteinę ale estradiol nadal jest trochę za niski więc przepisał zastrzyki z choragonu/pregnyl/ który podnosi zarówno poziom progesteronu jak i estradiolu więc może to zadziała, tym bardziej że przecież byłam w ciąży tylko niestety w pozamacicznej..

    majeczka87 lubi tę wiadomość

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ