X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana więc jaki plan macie na przyszłość? Do września napro, a później in vitro? Powiem Ci szczerze, że trochę ostudziłaś moje emocje :) Zobaczymy jakie cuda wyjdą podczas mojego zabiegu :) Wczoraj miałam robioną czystość i czuje, że już tam będzie wesoło. Czekam na telefon. W tym roku bardzo często łapałam infekcje. I nawet dzisiaj coś mi przeszkadza. Dobrze, że chociaż wizyta u dr Tomaszewskiego przebiegła przyjemnie. Zawsze czuje stres przed nowym lekarzem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana czytałam trochę Twoja historię. I faktycznie ta inseminacja przy grzybicy i tylko jednodniowa wstrzemięźliwość... ale widziałam też, że w którymś cyklu ta beta gdzieś delikatnie drgnęła i to chyba jeszcze przed zabiegiem? Czasami ręce opadają z bezsilności.

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedzielę zrobiłam poziom bety - wyszło 4277,22. Wczoraj powtórzyłam betę i dodatkowo progesteron i beta - 7706,79 a progesteron 36. Niestety mój lekarz jest na urlopie. Polecił mi skontaktować się z innym lekarzem żeby wystawił mi receptę na clexane. Dodatkowo mam accard i magnez + leki, które brałam do tej pory.
    Dzisiaj idę na wizytę - może choć trochę coś się wyjaśni. Strasznie się boję i cały czas nie mogę uwierzyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 07:47

    Asiak, Iwonka 87, majeczka87, vanessa lubią tę wiadomość

    Aneczka80

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua planujemy w Napro zostać jeszcze jakieś 3 cykle bo teraz na kolejny mamy jeszcze leki i mysle ze po tym cyklu doktor rozłoży ręce juz teraz nie wiedział jakie leki nam przepisać Potem planujemy wizyte u Tomaszewskiego jakos wzbudził moje zaufanie moze on cos wymyśli Wasilewski leczył mi grzybice pół roku i nic a Tomaszewski załatwił sprawę jednym lekiem chcemy do niego pójść i zagrać w otwarte karty powiedzieć jakie działania mamy za sobą i czy jest on w stanie zrobić cos jeszcze jeśli nie to po nowym roku zaczynamy przygotowania do in vitro

    Ta moja bedą ktora kiedys podskoczyła to była niestety po lekach wtedy miałam nadzieje ale teraz wiem ze u nas nigdy nie zaskoczyło

    Aneczka bede masz cudowna wiec na pewno bedzie wszystko ok :) Grafulacje kochana :* powiedz co braliście w tym cyklu nijak długo sie staraliście :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 wrote:
    Aneczka bede masz cudowna wiec na pewno bedzie wszystko ok :) Grafulacje kochana :* powiedz co braliście w tym cyklu nijak długo sie staraliście :)

    Staramy się od 7 lat
    5-6 lekarzy
    W 2014 nieudane podejście do In Vitro
    Od grudnia 2014 Naprotechnologia
    Miesiąc temu zrezygnowałam z prowadzenia karty bo stwierdziłam, że nie ma efektu ;)
    W czerwcu trafiliśmy do Łodzi do dr Paśnika w celu skierowania na szczepionki z limfocytów. Badania immunologiczne wykazały, że mój organizm traktuje zarodek jak obcego i nie mam szans na zajście w ciążę...

    Leki jakie zażywam:
    Eutyrox 25mg
    Encorton 5mg
    Bromergon 1/2 tab
    Kwas foliowy 5mg
    Actifolin
    Femibion
    wit. D3 4000j

    Mój gin jak do niego zadzwoniłam kazał dołączyć accard, magnez i femibion 1
    Dzisiaj idę do innego lekarza - mam go poprosić o receptę na clexane. Mój gin powiedział, że prawidłowo powinnam to dostac po 2 poronieniach ale biorąc pod uwagę mój wiek (36 lat), poronienie biochemiczne i to ile się staramy powinnam zastrzyki już brać

    Jakkolwiek jednak podchodzę na razie z rezerwą do całej sytuacji, żeby potem nie płakać ja się nie uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 12:05

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    Aneczka80

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka piękna beta :) Gratuluję :):) Cudownie- po tylu latach taka dobra wiadomość :) Trzymam kciuki za wspaniały finał za kilka miesięcy ! Będzie wszystko dobrze i nie możesz inaczej myśleć :)

    Ana dr Tomaszewski też wzbudził moje zaufanie. Czekam na telefon z wynikami badań. Ma dobre opinie, może On zdziała cuda :) na dzień dzisiejszy nie prowadzę karty obserwacyjnej i odstawiłam wszystkie leki tj. naltrekson, inofolic, castagnus, luttagen, a i witaminę D3. Czuje, że w tym cyklu nie będę miała owulacji bo nic się nie dzieje. W sumie nawet nie wiem kiedy mam dostać @ przez te 15 dniowe krwawienie/plamienie.

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka cudowna wiadomość po tylu latach starań :) Ja tez zostanawiam sie nad badaniami immunologicznymi zanim podejdziemy do in vitro Jaki jest kosz takiego badania ?? Doktor Wasilewski chyba nie uznaje tego ale zrobię to jak cos na własna rękę :)
    Sua to prawda Tomaszewski wzbudza takie zaufanie ze mimo ze ja nigdy nie chciałam robic laparoskopii bo byłam przerażona kolejna operacja pod narkoza to jego podejście i potem atmosfera w klinice sprawiły ze nie było tak strasznie :) najgorsze było to ze 3 dni jeść nie mogłam :p

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Aneczka i napisz coś więcej o tych badaniach immunologicznych
    ja prawdopodobnie w październiku idę na laparo a potem raczej zakończę leczenie, nie chce mi się już dłużej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana dlaczego nie mogłaś jeść 3 dni?? Jak to? Przed zabiegiem dla oczyszczenia jelit??? Ana jeżeli chodzi o laparoskopię - to miałaś ją zrobioną w dniu przyjęcia i następnego dnia do domu??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ara może krótki odpoczynek od starań dobrze Tobie zrobi. Krótki... a później walcz ! Zobaczysz, że uda nam się zajść w ciążę. Prędzej czy później ale uda nam się i nie możemy rezygnować. Polecam laparoskopię z histeroskopia. Moja laparoskopia nie wykazała wad macicy.

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua nie bierzemy pod uwagę invitro więc dla nas możliwości na laparo się kończą, może jeszcze przerobimy temat immunologii, chociaż spotkałam się z opinią, że jeśli nie było poronień nie ma sensu drążyć tego tematu
    co uważacie?

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    sua nie bierzemy pod uwagę invitro więc dla nas możliwości na laparo się kończą, może jeszcze przerobimy temat immunologii, chociaż spotkałam się z opinią, że jeśli nie było poronień nie ma sensu drążyć tego tematu
    co uważacie?
    Ara niekoniecznie nie ma sensu. Ja miałam tylko poronienie biochemiczne (gdybym nie zrobiła testu to bym pewnie nawet nie wiedziała). W Lodzi lekarz powiedział, że szczepienia otwierają drogę do każdej formy uzyskania ciąży. Osobiście znam dziewczynę, ktora po 1 dawce zaszła - jest w 3 miesiącu ciąży.

    Aneczka80

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, rozumiem... to jakie badania robiłaś? po czym stwierdzono, że szczepienia mogą pomóc? jaki to koszt?

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    ok, rozumiem... to jakie badania robiłaś? po czym stwierdzono, że szczepienia mogą pomóc? jaki to koszt?
    Przyłączam sie do pytania :)

    Sua dzien przed zabiegiem mogłam zjesc tylko śniadanie potem w ciagu dnia czopki na przeczyszczenie, w dniu zabiegu to wiadomo nic nie mozna jeść nawet w sumie kroplówek za bardzo nie dawali wieczorem tak sie zle czułam z głodu ze sie zlitowali i dostałam kisiel i rano dzien po zabiegu owsianka papka na mleku wiec w sumie w błąd Cię wprowadziłam właściwie to 2 dni bez jedzenia a na 3 tak delikatnie bardzo
    Mnie przyjęli na oddział po 7 rano i o 9 miałam zabieg i na drugi dzien około 10 był wypis

    A ja dzis odebrałam posiew o masakra w pochwie w coli i jeszcze jakieś 2 bakterie byłam i doktora dostałam czopki dopochwowe z antybiotykiem wiec kolejny cykl mamy stracony :/ nabawiłam sie tego badziewia na basenach termalnych na Słowacji :/

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana czy posiew robiłaś u dr Wasilewskiego czy u dr Tomaszewskiego??? Ja też czuje, ze będę miała tam bałagan bo po urlopie czuje się tam kiepsko.

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    ok, rozumiem... to jakie badania robiłaś? po czym stwierdzono, że szczepienia mogą pomóc? jaki to koszt?

    Tu jest wątek: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/immunologia-leki-i-szczepienia-limfocytami,9816.html

    Aneczka80

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua na zlecenie Wasilewskiego robiłam na Krakowskiej zawsze miałam ok posiew jedynie przed laparo wyszły drożdżaki a tu teraz takie cyrki ale wiem ze to po basenach termalnych bo jak wróciliśmy to mnie swedzialo ale użyłam maści i było ok myślałam ze nic nie wyjdzie no nic musze to przeleczyc doktor chciał dać antybiotyk ale zasugerowałam ze potem znowu moge mieć drożdżaki bo ogranizm sie osłabi wiec wypisał globulki z antybiotykiem
    Aneczka dziękuje biorę sie do lektury :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Dziewczynki chyba się udało...

    Aneczka, biorąc pod uwagę Twoje przejścia, mało która ciąża ucieszyłaby mnie tak jak Twoja - oczywiście poza własną ;-)

    Aneczka80 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny do laparo (jednak w listopadzie) muszę mieć cytologię oraz posiew z pochwy/szyjki macicy, powiedzcie mi ile wcześniej to robiłyście? jak zrobię we wrześniu będzie ok czy za wcześnie do zabiegu?
    aneczka dzięki, poczytam ten wątek :)

    edit: laparo wraz z hsg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 00:22

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś słyszałam, że wyniki nie mogą być starsze niż 7 dni ale nie wiem ile w tym prawdy

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ