X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo moja super ekscytacja Acc 600 pomalu upada ten mój rozwój śluzu prawdopodobnie jest objawem wcześniejszej owu. Po rozmowie na forum dziewczyny potwierdziły że Aromek który wzielam w tym cylku może przyspieszyć owu. Dzis jak narazie brak śluzu więc chyba będzie peak...boje się że cykle mi się rozreguluja wcześniej wszystko jak w zegarku peak w 16 dniu a teraz w 12 dc... No ciekawe jak to dalej się potoczy. Dobrze ze było <3 może i z tego coś wyjdzie.

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, pomóżcie proszę.
    Powiedzcie, czy któraś z Was miała w okresie poowulacyjnym śluz, o lekko czerwonym/ brązowym zabarwieniu?
    zastanawiam się, czym to moze być spowodowane...
    Może np po antybiotyku, który zażywałam w tym mies.?
    I czy powinnam to zaznaczać jako czerwony znaczek? (jeśli jako takiego plamienia nie ma..?)
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 14:07

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Kobietki, pomóżcie proszę.
    Powiedzcie, czy któraś z Was miała w okresie poowulacyjnym śluz, o lekko czerwonym/ brązowym zabarwieniu?
    zastanawiam się, czym to moze być spowodowane...
    Może np po antybiotyku, który zażywałam w tym mies.?
    I czy powinnam to zaznaczać jako czerwony znaczek? (jeśli jako takiego plamienia nie ma..?)
    :(
    A który to dzień po peaku? Tak, jako czerwony znaczek, nawet lekko beżowe ślady w śluzie tak trzeba zaznaczać. U mnie tak czasem było ale zaraz po owulacji - do 3 dni od peaku. Mogą to być tez hormony, a teraz u mnie to często objaw plamień z szyjki, ale te to zazwyczaj przed peakiem.

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to właśnie około 3 dni po piku (nie wiem dokładnie, bo ostatnio 3/4 dni nie zaznaczałam, bo miałam mały "kryzys" :P)
    Dziś juz widzę, ze jest ok.
    Może to być jakieś krwawienie poowulac.?
    Zastanawiam sie też, czy to nie przez Euthyrox25 (zażywam go już jakieś 2 miesiące na podwyższoną wartość tarczycy - zbijam z 2,3). Chociaż w poprzednim cyklu nic takiego nie miałam...
    Wizyta u instruktorki dopiero we wrześniu, tak jak wizyta u gina... Dlatego pytam.. :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    No to właśnie około 3 dni po piku (nie wiem dokładnie, bo ostatnio 3/4 dni nie zaznaczałam, bo miałam mały "kryzys" :P)
    Dziś juz widzę, ze jest ok.
    Może to być jakieś krwawienie poowulac.?
    Zastanawiam sie też, czy to nie przez Euthyrox25 (zażywam go już jakieś 2 miesiące na podwyższoną wartość tarczycy - zbijam z 2,3). Chociaż w poprzednim cyklu nic takiego nie miałam...
    Wizyta u instruktorki dopiero we wrześniu, tak jak wizyta u gina... Dlatego pytam.. :)
    To nie euthyrox, ja też biorę, skoro masz podobnie jak u mnie to pewnie z hormonów, a jaki masz progesteron, estriadol po peaku?

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wielkie gratulacje! Napisz prosze mi, moze byc na priv cos wiecej o tych szczepieniach. Jestem z łodzi, moze warto by spróbować,choc wiem ze nie ma medycznych dowodów,ze to dziala. Jakie byly u Ciebie wskazania? Zaciskam mocno kciuki i zycze nudnej ciazy :-)

    Iwonka, gratuluje sluzu :-) nie rozkminijaj, zostaw interpretacje lekarzowi.

    O.n.a koniecznie czerwony znaczek, niech lekarz widzi, że cos sie dziwnego zadzialo. Trzymam kciuki.

    Sua, przytulam i mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie ulozy.

    Mam pytanie, czy jesli obserwujecie śluz przed zalatwieniem sie i po tez, to zaznaczacie go jako jeden czy dwa razy na karcie?

    Iwonka 87, o.n.a., sua lubią tę wiadomość

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. ja zawsze jak moje poprzedniczki zaznaczam czerwony znaczek na karcie, nie martw się też tak miałam pewnie to plamienie okołoowu. chyba, że sytuacja się przedłuży do @ to bym myślała, że to progesteron....

    ottana ja zaznaczam jako jeden, chociaż jest to zastanawiające.... ale równie dobrze można by było powiedzieć, że przy pierwszym sprawdzaniu każde kolejne przetarcie się liczy a przecież chodzi żeby wytrzeć do sucha, mnie tak bynajmniej uczono...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi... ;)??? może jeszcze ktoś mądrzejszy się wypowie :D

    o.n.a. lubi tę wiadomość

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi instruktorka kazała liczyć podwójnie jeśli śluz był i przed i po

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, bede liczyc podwojnie w takim razie :-)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha - a mi instruktorka kazała liczyć raz :)

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki:)
    Co do progesteronu i estradiolu, to badałam jakiś czas temu i wyniki nie były super, natomiast instruktorka mówiła, żeby się nie przejmować od razu i sprawdzić jeszcze raz. Teraz miałam sprawdzać, ale bałam się, ze po antybiotyku nie wyjdzie i czekam do nast. cyklu.
    Dziś już jest ok, wiec myślę, że to okołoowulacyjnie było :)

    p.s. ja też zaznaczam jako raz. :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Dzięki dziewczynki:)
    Co do progesteronu i estradiolu, to badałam jakiś czas temu i wyniki nie były super, natomiast instruktorka mówiła, żeby się nie przejmować od razu i sprawdzić jeszcze raz. Teraz miałam sprawdzać, ale bałam się, ze po antybiotyku nie wyjdzie i czekam do nast. cyklu.
    Dziś już jest ok, wiec myślę, że to okołoowulacyjnie było :)

    p.s. ja też zaznaczam jako raz. :)
    Kochana ale antybiotyk Ci na hormony nie wpłynie, no chyba że się boisz, że owulacji przez niego nie było to co innego. A jakie miałaś wyniki? Ja mam w przyszłym cyklu badać znowu, ale tym razem w P+7 rano, zanim kolejną dawkę pregnylu wezmę.

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    mi instruktorka kazała liczyć podwójnie jeśli śluz był i przed i po
    Mi tak samo kazała liczyc ale jak widać "co kraj to obyczaj" ale czy ma to w ogóle jakiekolwiek znaczenie? skoro przy liczeniu MCSu nie bierze sie pod uwage ilości śluzu tylko jakość i czy będzie np. 10Kx1 czy x4 to do obliczen bierze sie pod uwage tylko to 10K.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt :-)
    Postanowiliśmy sprawdzic jednak te immunologie i umowilismy sie do dr Pasnika, no zobaczymy. Wizyty dzien po dniu, badania pewnie tez :-)

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottanta my tez rozmyślamy nad immunologia ile czekasz na wizyte do Pasnika ???
    Dziewczyny mam tez pytanie mam zrobić w P+11 progesteron i estradiol ale to wypada w poniedziałek kiedy wszystko jest zamknięte wiec nie ma szans ze zrobię gdzieś badania i tu pytanie czy jest sens robic to badanie we wtorek czy w P +12 ??

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Hejo moja super ekscytacja Acc 600 pomalu upada ten mój rozwój śluzu prawdopodobnie jest objawem wcześniejszej owu. Po rozmowie na forum dziewczyny potwierdziły że Aromek który wzielam w tym cylku może przyspieszyć owu. Dzis jak narazie brak śluzu więc chyba będzie peak...boje się że cykle mi się rozreguluja wcześniej wszystko jak w zegarku peak w 16 dniu a teraz w 12 dc... No ciekawe jak to dalej się potoczy. Dobrze ze było <3 może i z tego coś wyjdzie.

    Ja brałam olej z wiesiołka w formie tabletek od pierwszego dnia miesiączki do owulacji i miałam piękny śluz...

    Aneczka80

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ottanta wrote:
    Aneczka80 wielkie gratulacje! Napisz prosze mi, moze byc na priv cos wiecej o tych szczepieniach. Jestem z łodzi, moze warto by spróbować,choc wiem ze nie ma medycznych dowodów,ze to dziala. Jakie byly u Ciebie wskazania? Zaciskam mocno kciuki i zycze nudnej ciazy :-)

    Wysłalam Ci zaproszenie :)

    Aneczka80

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko80, przyjelam zaproszenie. jestem tu nowa, wiec nie do konca wiem,jak to tu działa :-)

    Ana90, na wizytę czekamy 2 tyg. Bede miec dzien po dniu najpierw napro a potem immuno.
    A nie uda sie Wam znalezc laboratorium w szpitalu, ktore na pewno dziala 15.08? Moze warto dzis zadzwonic i powiedziec jak wyglada sytuacja.

    Ja sie zastanawiam co zrobic, bo nie wiem,kiedy mam peak. Wczoraj bylo ❤ i przy eliminacji nasienia byl sluz, choc oczywiście to mogło być nasienie. Potem jux nic i dzis tez nic. Kurka, no mam problem :-(

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie wiesiołek działa średnio, ale za to len mielony rewelacja. Każda z nas musi znaleźć co będzie działać akurat na nią ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=
    Dziewczyny mam tez pytanie mam zrobić w P+11 progesteron i estradiol ale to wypada w poniedziałek kiedy wszystko jest zamknięte wiec nie ma szans ze zrobię gdzieś badania i tu pytanie czy jest sens robic to badanie we wtorek czy w P +12 ??[/QUOTE]

    Ana lekarz zaznacza P+11 (+-1 dzien) wiec myślę że spokojnie możesz robić we wtorek w P+12.

    Ana mam pytanie miałaś wymrażane brodawki - czy musiałaś odczekać jakiś czas zanim zrobiłaś laparoskopię czy od razu było można? ? I wymrażałas przed czy po @, czy nie miało to znaczenia???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 16:11

‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ