X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny postanowiłam zrobić małe porządki i pozbyć się kolekcji książek o niepłodności
    Może któraś z Was będzie chciała zakupić lektury za długie zimowe wieczory

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6675645624

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wysłałam Ci zaproszenie

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    melba wysłałam Ci zaproszenie

    Nie wiem czy udało mi się zaakceptować, ale taki miałam zamiar ;-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wątek jest od kilku lat. Szczerze, przejrzałam wybiórczo. Wiem,że o męskich sprawach jest inna część forum. Ale jestem ciekawa, co stricte lekarze napro podają za przyczynę słabego nasienia, na jakie badania kierują (gdy hormony w normie) Chodzi o wszystko: liczbę, ruchliwość, i morfologię...

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maleba :-) mój M ma krótką żywotność plemników i mało jest żywych. To ci powiem ze ma przepisana dietę, sport i Fertil Men. Tyle hormony miał badane to dostał pół tabletki Euthyroxu na dzień. Badania z krwi i moczu regularnie co 3 miesiące,czy wszystko w normie

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka87, dzięki za info. Mój zajada Salfazin. Jak skończy (a niedawno kupił nowe opakowanie... ;-) ) to chyba spróbuje ten Fertil Men. Chociaż powiem Wam,że czytałam o tych suplementach dla mężczyzn. I zastanawiam się,czy nie ma tu zbyt wiele marketingu, czy nie lepiej byłoby te witaminy itp. zażywać osobno (w odpowiednich dawkach), po zbadaniu poziomów z krwi. Bo pytanie,czy te dawki w danym zestawie są wystarczające. Wiem,że to kosztowne, badać poziomy witamin i mikroelementów. Ale,może byłoby to bardziek efektywne... już sama nie wiem. Macie jakieś doświadczenie w takich badaniach?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ melba, mojemu mężowi naprolożka zapisała takie witaminy:selen 200ug, Nanc N-Acetyl Cysteine 600mg, Co Q10 200mg, Folic Acid(kwas foliowy) 800mcg, oraz MenMag, oraz ma pić dużo wody, poprawiła mu się ilość, przedtem miał 122,41mln, a teraz ma 465mln, więc warto spróbować, może i wam pomoże, jak coś to mogę podać linki. Powodzenia :)
    Ja jutro kończę całą serię badań wszystkich hormonków i biorę się za autoimmunnologie, powiem wam że dzięki napro unormowałam sobie cykle, więc myślę, że zbliżam się coraz bardziej do dzieciaczka, czego i wam życzę :)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Jeśli jeszcze któraś z Was ma jakieś info w sprawie badań,suplementów będę wdzięczna za info. Mój oprócz salfazinu, przyjmuje D3, bo robił badania i był na granicy niedoboru. O q10 czytałam, ale nie poruszałam tego tematu z napro.

    A, i mnie też cykle się uregulowały dzięki napro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 10:18

    archeolog lubi tę wiadomość

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mąż jadł kwas foliowy. Pomogło

    Aneczka80

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie! Z łodzi do białegostoku jest jednak megadaleko. Rozwazamy zmiane lekarza. Kogo i gdzie polecacie?

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottanta, wysłałam Ci zaproszenie ;-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Oxalis Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, którą instruktorkę z Naprocentrum w Gdańsku polecacie?
    U mnie ten cykl jest chyba gorszy od poprzedniego i czasami sama już nie wiem co to będzie. To jest niby dopiero początek kuracji z Napro ale jak widzę wykresy innych dziewczyn to podłapuję lekkiego doła.
    No nic... nie będę tutaj wprowadzać negatywnych emocji. Trzeba po prostu walczyć dalej!

    atdcg7rfqc62tife.png
    atdc6iye2h6c0u4y.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie, chciałabym napisać o tym jak wielką klasę ma dr Kuźnik. W październiku skontaktowaliśmy się z nim w celu zapisania na wizytę. Zostaliśmy umówieni na styczeń. W międzyczasie korzystając z rady Instruktora zaczęłam stosować luteinę dwa dni po dniu peak (a nie jak dotąd od 16 dc) i w efekcie dwa razy zaszłam w ciążę.

    23.10 2016 odnotowałam pozytywny test ciążowy. Dwa dni później zrobiłam betę i wynik wyniósł 82,30 mIU/ml (to był 27 dzień cyklu, prawdopodobna owulacja była w 10 dc). W tym samym dniu zaczęły się brązowe plamienia. Trzy dni później ponowne badanie Beta-hcg dało wynik 365 mIU/ml, a kolejne trzy dni później - 80 mIU/ml. To zdarzenie paradoksalnie pomogło mi nabrać dystansu do sprawy, miałam na horyzoncie wizytę u dr kuźnika wyznaczoną na 31 stycznia i spokojnie na nią czekałam. Po poronieniu biochemicznym zdążyłam zrobić tylko część badań, resztę (także z uwagi na koszty) chciałam rozłożyć w czasie. Nie sądziłam, że tak szybko zajdę w kolejną ciążę, w końcu nie udawało się to przez tyle miesięcy. Ostatnią miesiączkę miałam 29 listopada, prawdopodobną owulację 8 grudnia.
    W poniedziałek Mąż zadzwonił do dr Kuźnika z pytaniem co dalej: przyjeżdżać do niego, czy nie. Pan doktor, który nie widział nas na oczy bardzo poważnie nas potraktował. Poprosił o wysłanie wyników badań, które zdążyłam porobić. Pisanie mejla, w którym opisałam nasza drogę do powtórnego rodzicielstwa zajęło mi ponad godzinę. doktor odpisał tego samego dnia wieczorem, zlecił kolejne badania, zalecił suplementację i poprosił, by stopniowo wysyłać mu wyniki badań w miarę wykonywania ich przez laboratorium.
    Podkreślę: nie widział nas na oczy, bo nie zdążyliśmy pojechać do niego na pierwszą wizytę, a sądząc po czasie oczekiwania na wizytę na brak pacjentów nie narzeka.

    Wszystkie zniechęcone kobiety, które mają dosyć olewających je lekarzy powinny skorzystać z pomocy naprotechnologów. Dla nich pieniądze nie są ważniejsze od człowieka.

    Oxalis lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • frutka. Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka81 wrote:

    Wszystkie zniechęcone kobiety, które mają dosyć olewających je lekarzy powinny skorzystać z pomocy naprotechnologów. Dla nich pieniądze nie są ważniejsze od człowieka.
    proponuję jednak nie uogólniać, bo się można bardzo pomylić

    f2w3rjjgxg214rxd.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tych naprotechnologów aż tylu, ale niech Ci będzie, doprecyzuję: dla dr. Kuźnika pieniądze nie są ważniejsze od człowieka. Teraz może być?

    P.S. Przyznaję, uwielbiam gdy ktoś (w tym wypadku forumowiczka z dwoma postami) wyskakuje jak Filip z konopi po to, by przyczepić się słówek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 09:51

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • frutka. Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka81 wrote:
    Nie ma tych naprotechnologów aż tylu, ale niech Ci będzie, doprecyzuję: dla dr. Kuźnika pieniądze nie są ważniejsze od człowieka. Teraz może być?

    P.S. Przyznaję, uwielbiam gdy ktoś (w tym wypadku forumowiczka z dwoma postami) wyskakuje jak Filip z konopi po to, by przyczepić się słówek.

    skoro mam się czepiać słówek - nie oceniaj, taka rada też Ci się przyda, bo nie wiesz o mnie nic. Nie chce mi się licytować kto jest dłużej na ovu, może kiedyś sama wykasujesz i założysz nowe konto. Nie bierz tak wszystkiego do siebie - bo mój post w przeciwieństwie do Twojej odpowiedzi nie był atakiem na Ciebie ani czepianiem się - mam bardzo długie doswiadczenie ze złym naprotechnologiem, a i wychwalanie calej metody pod niebiosa i tego typu uogólnienia dot. lekarzy uważam po latach leczenia tą metodą za nieuzasadnione, nawet jesli pewnej liczbie osob pomagają.

    f2w3rjjgxg214rxd.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym pociągnąć dyskusję, ale nie będę zaśmiecać wątku, więc - bez odbioru.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • murumru Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było... Mam do sprzedania żel Conceive Plus (ten w aplikatorach 8 szt.) zostało 6 aplikatorów. Gdyby któraś z Was była zainteresowana proszę o kontakt :) U mnie sprawdził się już w pierwszym cyklu :)

    olencja lubi tę wiadomość

    Córeczka ur. 23.11.2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dawno bardzo dawno mnie tu nie było ale w imieniu Vanessy chciałam podzielic sie radosna wiadomoscia,ze dzis ok 5 rano na swiat przez CC przyszła na swiat Jej coreczka wazy ok 2 kg. :) na ten czas i z mama i z coreczka jest wszystko dobrze i wierzymy,ze tak dalej bedzie :)
    Vanessa jak dojdzie do sił i do mozliwosci kontaktu przez internet na pewno napisze cos wiecej.
    Pozdrawiam goraco i życze owocnych cykli <3 :)

    Kajka81, murumru, Asiak, Oxalis, żonaAnia, ara, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    murumru wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było... Mam do sprzedania żel Conceive Plus (ten w aplikatorach 8 szt.) zostało 6 aplikatorów. Gdyby któraś z Was była zainteresowana proszę o kontakt :) U mnie sprawdził się już w pierwszym cyklu :)
    po ile Kochanieńka chcesz go sprzedać? u mnie nie działa ale przynajmniej nie podraznia


    u5cvp2.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ