X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest tu wogole ktos z wawy?


    u5cvp2.png
  • murumru Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja napisałam do Ciebie na priv

    olencja lubi tę wiadomość

    Córeczka ur. 23.11.2016 r.
  • gabi12 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść... Pzrzeczytałam troche tutaj,,, nieco sie dowiedziałam i troche sie przekonałam do napro,choć słyszałam o tym jakis czas temu. Czy zna ktos dobrego instruktora i lekarza ...najbliżej mam do krakowa. Pozdrawiam

  • gabi12 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacjae dla Vanessy. Wiem , ze ona chyba z okolic Krakowa i troche liczyłam na jej pomoc..ale bede musiec poczekać..... Jej przypadek(akurat czytałam jej wątki od początku do końca(pomijając środek...nie byłam w stanie wszystkiego) daje nadzieje....
    Pozrowionka dla niej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi12 wrote:
    CZeść... Pzrzeczytałam troche tutaj,,, nieco sie dowiedziałam i troche sie przekonałam do napro,choć słyszałam o tym jakis czas temu. Czy zna ktos dobrego instruktora i lekarza ...najbliżej mam do krakowa. Pozdrawiam
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 10:18

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz lekarzowi nierówny. Również w przypadku napro. Kraków mi nie po drodze, więc nie pomogę. Ale trzymam kicuki żebyście dobrze trafiły

    Selina lubi tę wiadomość

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 7 lutego 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny!

    mam do sprzedania suplementy dla mężczyzny poprawiające nasienie. Suplementy były przepisane przez lekarza naprotechnologa, pomogły :) Mąż miał ogolne słabe wyniki nasienia, brał to wszystko ok 3msce i pomogło, bo obecnie jestem w połowie ciąży. Sprzedaje wszystko za 50zł z wysyłką.

    Swanson - kwas alfa liponowy 300mg 79 tabletek
    L-Carnitine 1000mg 60 tabletek
    Salfazin 45 tabletek firma OstroVit
    Addyzoa charak 33tabletek

    wiadomość na prv

    olencja, Kajka81 lubią tę wiadomość

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka wrote:
    hej Dziewczyny!

    mam do sprzedania suplementy dla mężczyzny poprawiające nasienie. Suplementy były przepisane przez lekarza naprotechnologa, pomogły :) Mąż miał ogolne słabe wyniki nasienia, brał to wszystko ok 3msce i pomogło, bo obecnie jestem w połowie ciąży. Sprzedaje wszystko za 50zł z wysyłką.

    Swanson - kwas alfa liponowy 300mg 79 tabletek
    L-Carnitine 1000mg 60 tabletek
    Salfazin 45 tabletek firma OstroVit
    Addyzoa charak 33tabletek

    wiadomość na prv


    priv


    u5cvp2.png
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, przyjęłam Cię do przjaciółek, napisz jeszcze raz, bo nie widzę.

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednataka ogloszenie juz nieaktualne? ;)

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesli nic nie pomaga a nie ma konkretnej przyczyny to moze warto zrobic badania immunologiczne. Z krwi. U mnie okazało sie, ze mam przeciwciala przeciwplemnikowe, i bialka atakujące zarodek.z takimi wynikami, bez wprowadzenia terapii nic nie pomoze, ani napro ani invitro. Ja lykam leki,dostałam na 14 dni. Potem mamy probowac. Nie wykluczam napro absolutnie, bo mysle ze duzo mi daje. Ale jak widac trzeba czehos heszcze

    Oxalis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottanta jak sie nazywaja badania ktore zrobilas? Drogie są?

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam skierowanie od immunologa, dr. Paśnik - łódź. Z mojego wywiadu wynikało, że trzeba było zrobić natural killers, przeciwciała przeciwplemnikowe, łożyskowe, antykardiolipinowe. Test cytokin. Pewnie każdy ma trochę coś innego, w zależności od sytuacji.

    Zaplaciliśmy niecałe 1000 zł, co w porównaniu z pieniędzmi jakie wydaliśmy do tej pory to pikuś

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro dzwonie umowic sie na laparo, wreszcie


    u5cvp2.png
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 20 lutego 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może któraś skorzysta

    http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/176333,300-tys-zl-na-naprotechnologie-na-mazowszu.html

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam termin 3go kwietnia :))

    Selina lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety "nieco" przejechalam sie na naprotechnologu z Krk. W necie polecany i ogolnie super specjalista oracujacy w szpitalu rowniez. Wiece, ja wszystko rozumiem, ze on podchodzi holistycznie do kazdego przypadku i bardzo indywidualnie. Poswiecil godzine na wizyte z usg, przewertowal wywiad ze mna i badania wszystkie. Spisal na kartce pare rad dla mnie (wizyta u dietetyka, eliminacja bialka i nabialu jako mozliwe uczulajacych itd itp), ogolnie rzeczy ktore sama wiedzialam i nic nowego ogolnie o sobie nie uslyszalam. Wiem, ze podczas 1 wizyty cudow nie ma i gosc rtg w oczach nie ma ny mnie zdiagnozowac, jednak ekhmm 400zl za wizyte z usg, to jest chore. Wbilo mnie w fotel i ogolnie cale szczescie, ze mialam taka kwote przy sobie (akurat mialam robic oplaty zwiazane z firma i niestety przez ten wydatek musialam je pare dni odroczyc...). Wyszlam stamrad oszolomiona, skolowana czy dalam sie zrobic w bambuko czy jednak naprotechnolodzy sa az tak drodzy :/
    Koniec koncow, choc bardzo chcialam, nie moge pojsc ta droga, bo zwyczajnie mnie nie stac. Dziecko warte jest kazdej ceny, oczywiscie, ale najpierw musi byc kogos na to stac. Ci lekarze chca by kobiety naturalnie zachodzily w ciaze itd., ale w nosie maja jak wiele wyrzeczen je to kosztuje, wiec co im tam! Daja ceny z kosmosu, w koncu kazda pragnaca dziecka przyjdzie i zaplaci...
    Niestety, moja noga juz u niego nie stanie.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wizyty napro sa bardzo drogie, ale moim zdaniem warto sprobowac
    jesli chodzi o moj przypadek to wreszcie doczekalam sie laparo, a dwa lata na nfz chodzac slyszalam ze nie trzeba- jest cudownie, te plamienia sa normalne!

    wiedzialam ze predzej czy pozniej wyladuje u napro, czekalam tylko az troche z kasa bedzie lepiej, bo bylam gotowa na spore wydatki, poki co od stycznia poszlo jakies 1300zl na wizyty, badania, spotkania z instruktorem


    u5cvp2.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, właśnie dlatego ja sobie dałam spokój z krakowskimi naprotechnologami i od razu zdecydowałam się na dojazdy do Skoczowa. Pan doktor jest po pierwsze dość skuteczny, a po drugie tani (3-godzinna wizyta kosztuje 140 zł, w cenie usg położnicze, piersi i tarczycy). Jeszcze przed wizytą konsultował mnie via e-mail, zlecał badania itp.

    Selina lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    A ja jutro mam wizytę u ginekologa naprotechnologa. Wiąże z tym wiele nadziei.

    k91 lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ