X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 5 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w lapro wyszło mi,ze miałam torbiel,wszędzie zrosty,niedrożny 1jajowod,1jajawod podkręcany i zrośnięty z jelitem

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to trochę tego u Ciebie było. Tylko zawsze zostaje wątpliwość czy lekarz wszystko naprawił jak się należy. Tak ja robiłam laparo u Tomaszewskiego. W klinice spędziłam 24H. Czułam się wyśmienicie. Strach ma wielkie ocz. nie było źle. Ja starałam się zaraz po zabiegu na 4 dzień chyba. Potem miałam miesiąc wstrzemięźliwości bo brałam visanne na endometriozę i Wasilewski zabronił się starać. No i teraz skończyłam brać te hormony i jutro zobaczymy co powie. No ale zaczynamy na poważnie dalszą walkę o maleństwo

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak interesuje Cię temat to jest o laparoskopii oddzielny wątek. Trochę tam pisałam. Ogólnie Tomaszewski to super specjalista i jakby co będziesz w dobrych rękach. Chyba jesteśmy ten sam rocznik 85 :-)

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ten sam rocznik

  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to krótko leżałas, js to chyba z 3 dni .i dopiero po m-cu zaczęliśmy sie starać i to chyba było juz za późno o zrosty znowu sie pojawiły. Podobno w napro laparoskopia juz dokładniejsza i używają tego żelu antyzrostowego.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 5 marca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaatarina1985 ja jestem po laparo robionej przez dr Tomaszewskiego. Miałam ją we wtorek, jutro jadę na zdjęcie szwów. Oba jajowody były niedrożne. Udrożnili je i zastosowano żel antyzrostowy.
    W klinice byłam 24 h.

  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak do maja nie zajde w ciąże to tez czeka mnie laparoskopia, narzie w tym cyklu przyjmuje Pregnyl i czekam na bedzie, planowo w nastepnym tygodniu powinnam dostac okresu a teraz tak strasznie boli mnie brzuch i od 2 dni mam 37 temperatury

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się udało ;) Trzymam kciuki

    Kaatarina1985 lubi tę wiadomość

  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki , ja za Ciebie Agnieszko też trzymam kciuki :)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziś byłam u Wasilewskiego i cóż kazał się starać i daje nam 3 cykle. Dołożył naltrexone. Dopytałam go co to za lek i okazuje się że jest stosowany w leczeniu uzależnień A w małych dawkach dobrze działa na płodność :-) czy Was też irytują te opóźnienia u niego? Normalnie przesiedziałam w poczekalni 2 godziny i myślałam że jajo zniosę

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś słyszałam o tym leku, ale nie miałam go nigdy.
    Fakt opóźnienia tam są i to niemałe.

  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 7 marca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go od tego cyklu tez przyjmuje naltrexone,cały czas mnie po nich boli brzuch. Całe szczęście ja wchodziłam ma czas, bez poślizgów

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 8 marca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez biore naltrekson. Od pol roku. Bez efektów. Oczywiście, ze wkurzaly mnie opóźnienia. Zrezygnowalam z niego ze względu na odległość od mojego zamieszkania. Teraz pojde do Kuczapskiej, do Warszawy. Ale jestemjuz na etapie konca walki o dziecko, godze sie na bezdzietnosc pomału

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottana czy do tej pory napro coś wyjaśniło dlaczego nie możesz zajść w ciążę? Może warto wziąć pod uwagę inne metody np. In vitro

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po 6 inseminacjach i in vitro. Ostatnio wyszly nieprawidłowości immunologiczne, jestem po serii lekow. Niestety do immunologa musialam isc sama, w sensie nikt mnie nie pokierowal, Wasilewski wrecz uwazal, ze to bez sensu, a tam wyszly pierwsze od 6 lat nieprawidłowe wyniki.przestaje ufac lekarzom, nawet tym od napro, dzialaja po omacku

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ottana a laparo mialas robione?


    u5cvp2.png
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 9 marca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. I droznosc jajowodow 2 razy, tzn. Ambulatoryjnie i podczas laparo. Mialam ze tak powiem wszystko :-) dlatego pora na bezdzietnosc myślę. Mysle, czy w ogole jechac do tej Kuczapskiej.znow wydamy kase, znow zleci te same badania...

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 9 marca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottanta, głowa do góry. Przypomnij sobie historie Aneczki80 i Vanessy. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedz,moze ktos cos przegapil,moze jest jeszcze cos do sprawdzenia
    a genetyka jak?


    u5cvp2.png
  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 11 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja dzisiaj odebralam swoje wyniki jestem w 27dc i mam takie wyniki
    progesteron 37,94
    estradiol 254,41

    wiecie moze co to oznacza??

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ