X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie doczytałam juz, byłaś z nami troszkę na 86' :)
    Jakieś zmiany? Widzisz efekty napro? Miałaś problemy z insulina nie?
    U mnie póki co z karty i badań wyszła nietolerancja pokarmowa i walczę z dietą...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam z Wami na 86, a pózniej poszłam z OF bo jakoś czasu nie miałam..

    U mnie była wysoka insulina, mam Glucophage xr 1500 i jest poprawa. teraz mamy we wrześniu dostać stymulację. Obecnie czekamy na wyniki nasienia męża.
    Pewnie, że widzę efekty napro :) już zaczynam wypełniać 2 kartę hehe :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to Ty już jesteś wprawiona! :)
    Dobrze że widzisz, o to chodzi. Zacznijmy do tego owocować to już będzie idealnie :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez stymulacji raczej nic z tego nie będzie... teraz czekam na wizytę 15.09.
    A masz jakieś leki?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nic. Sama obserwacja przez 3 cykle. Ale progesteron na 100% dostanę bo sama widzę że za niski.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha no ja też mam progesteron niski i biorę w tabsach w każdym cyklu przez 10 dni. Do tego mam Euthyrox, Glucophage, wit d3,kwas omega3.

  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się z wynikami:

    1) przeciwciała na pasożyty z krwi wyszły ok - wszystko ujemne
    2) w P+7 estradiol 129 pg/ml, progesteron 18,53 ng/ml
    3) w 5 dc estradiol 30 pg/ml, FSH 7,23 mIU//ml, LH 7,26 mIU/ml

    Czyli na razie wszystko ok. Wyniki posiewu mają iść od razu do kliniki. Aishha czy ktoś z napromedica informował Cię mailowo/telefonicznie o wynikach czy dopiero na wizycie?

    Nie wiem czy to zasługa octu jabłkowego ale skrócił mi się cykl :) Z 35-38 dni na 33 i w końcu mieści mi się w 1 wierszu karty obserwacji ;)


    W sierpniu minął rok naszych starań czyli oficjalnie można już nas uznać za niepłodnych ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 09:40

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia zapomniałam Ci powiedzieć, że wystarczy wziąć kopertę ze znaczkiem i wyslą do Ciebie te wyniki :(
    Ja też nie miałam i poszły do Napro, nikt nie dzwonił. Mam odebrać na wizycie. Ale Pani instruktorka powiedziała, że gdyby były złe to doktor by dzwonił i informował żeby się nie starać bo mozna więcej szkody narobić. Także ufam im :)

    Stosunek LH/FSH masz idealny. Progesteron bez szału, ale wystarczy żeby zajść w ciąże. Pewnie obie dostaniemy suplementację.
    O widzisz jakie cuda robi ocet, ja jakos się nie przemogłam ale dzis 9 dc to mogę jeszcze spróbować przez pare dni. U mnie kiedys cykle po 28 dni, a ostatnio 25...w ogóle to ciekawa jestem co powie doktor na wizycie, szkoda ze do pazdziernika jeszcze dlugo. Fajnie byłoby juz dostac ewentualne leki i wiedzieć, że jest się pod opieką.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 1 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja wczoraj miałam problem by wejść na forum?

    Jeśli chodzi o wyniki z posiewu, to tak samo powiedziała moja instruktorka, gdy pytałam czy poinformują mnie o wynikach. w następną środę mamy kolejne spotkanie na skype z instruktorką więc jeszcze się podpytam o te wyniki.

    Aishha chyba lepiej mieć krótsze cykle niż takie długaśne jak ja, bo jakby nie patrzeć w ciągu roku macie więcej szans na poczęcie :)
    Masz rację, co do opieki - niby człowiek się obserwuje, robi jakieś badania ale nie odczuwa, że leczenie idzie do przodu. Na szczęście wrzesień szybko minie i będzie październik ;) Może dłuższy okres odstawienia alergenów przyniesie upragniony skutek i na następną wizytę pojedziecie na potwierdzenie ciąży :)

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia a Wy gdzie się leczycie?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj raczej nie było problemu z forum, przedwczoraj wieczorem tak.
    Wiesz co Gosia, ja mam co miesiąc owulację i cykle w miarę regularne i co z tego...w tym cyklu w ogóle dziwnie to wygląda, jednego dnia mam 8, drugiego 4...dziwne akcje się dzieją. Chyba u mnie głownie z tym śluzem będzie problem. Dieta jeszcze tez nie przynosi efektów.
    Ja mam 5go spotkanie z instruktorką, zobaczymy co powie.
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu daje sobie większy luz i nie mierzę temperatury dodatkowo ale tym sposobem nie wiem co się dzieje jak jest problem ze śluzem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha u mnie też jest problem ze śluzem. Teraz we wrześniu na wizycie dr ma zdecydować co dalej robimy z tym fantem.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Aishha u mnie też jest problem ze śluzem. Teraz we wrześniu na wizycie dr ma zdecydować co dalej robimy z tym fantem.

    u mnie nie dość że słaby w dni plodne to i w drugiej połowie cyklu mam ciągle 4.
    Gosia tak jak my leczy się w Białymstoku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 13:55

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    u mnie nie dość że słaby w dni plodne to i w drugiej połowie cyklu mam ciągle 4.
    Gosia tak jak my leczy się w Białymstoku.
    U mnie w dni płodne jest max 3 dni śluzu, a niepłodne albo Y albo B.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet z mierzenia temp wynika, że cykle są bez owu...

    https://ovufriend.pl/graph/fa19bc38c9c7b9a0a0f9ea6c1521aea8

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że jak insulina mi spadnie to owulacja wróci...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście słabiutko z tą tempką. U mnie temperatura i wynik progesteronu zawsze potwierdzają owulkę, ale co z tego jak jest zapewne złej jakości. No zobaczymy co na to specjalisci powiedzą. Szczerze to liczę na to że wyjasnią problem i zadziałają. Oby to to własnie było blokadą a nie słabe plemniczki męża, które sobie po prostu nie radzą w takim śluzie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was z wynikami? Morfologia ok?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabe wyniki, morfologia ostatnio z 4 na 3% i 1,2 ml objętości ;/

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas tak samo, morfologia 4%...

‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ