X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie doczytałam juz, byłaś z nami troszkę na 86' :)
    Jakieś zmiany? Widzisz efekty napro? Miałaś problemy z insulina nie?
    U mnie póki co z karty i badań wyszła nietolerancja pokarmowa i walczę z dietą...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam z Wami na 86, a pózniej poszłam z OF bo jakoś czasu nie miałam..

    U mnie była wysoka insulina, mam Glucophage xr 1500 i jest poprawa. teraz mamy we wrześniu dostać stymulację. Obecnie czekamy na wyniki nasienia męża.
    Pewnie, że widzę efekty napro :) już zaczynam wypełniać 2 kartę hehe :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to Ty już jesteś wprawiona! :)
    Dobrze że widzisz, o to chodzi. Zacznijmy do tego owocować to już będzie idealnie :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez stymulacji raczej nic z tego nie będzie... teraz czekam na wizytę 15.09.
    A masz jakieś leki?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nic. Sama obserwacja przez 3 cykle. Ale progesteron na 100% dostanę bo sama widzę że za niski.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha no ja też mam progesteron niski i biorę w tabsach w każdym cyklu przez 10 dni. Do tego mam Euthyrox, Glucophage, wit d3,kwas omega3.

  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się z wynikami:

    1) przeciwciała na pasożyty z krwi wyszły ok - wszystko ujemne
    2) w P+7 estradiol 129 pg/ml, progesteron 18,53 ng/ml
    3) w 5 dc estradiol 30 pg/ml, FSH 7,23 mIU//ml, LH 7,26 mIU/ml

    Czyli na razie wszystko ok. Wyniki posiewu mają iść od razu do kliniki. Aishha czy ktoś z napromedica informował Cię mailowo/telefonicznie o wynikach czy dopiero na wizycie?

    Nie wiem czy to zasługa octu jabłkowego ale skrócił mi się cykl :) Z 35-38 dni na 33 i w końcu mieści mi się w 1 wierszu karty obserwacji ;)


    W sierpniu minął rok naszych starań czyli oficjalnie można już nas uznać za niepłodnych ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 09:40

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia zapomniałam Ci powiedzieć, że wystarczy wziąć kopertę ze znaczkiem i wyslą do Ciebie te wyniki :(
    Ja też nie miałam i poszły do Napro, nikt nie dzwonił. Mam odebrać na wizycie. Ale Pani instruktorka powiedziała, że gdyby były złe to doktor by dzwonił i informował żeby się nie starać bo mozna więcej szkody narobić. Także ufam im :)

    Stosunek LH/FSH masz idealny. Progesteron bez szału, ale wystarczy żeby zajść w ciąże. Pewnie obie dostaniemy suplementację.
    O widzisz jakie cuda robi ocet, ja jakos się nie przemogłam ale dzis 9 dc to mogę jeszcze spróbować przez pare dni. U mnie kiedys cykle po 28 dni, a ostatnio 25...w ogóle to ciekawa jestem co powie doktor na wizycie, szkoda ze do pazdziernika jeszcze dlugo. Fajnie byłoby juz dostac ewentualne leki i wiedzieć, że jest się pod opieką.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 1 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja wczoraj miałam problem by wejść na forum?

    Jeśli chodzi o wyniki z posiewu, to tak samo powiedziała moja instruktorka, gdy pytałam czy poinformują mnie o wynikach. w następną środę mamy kolejne spotkanie na skype z instruktorką więc jeszcze się podpytam o te wyniki.

    Aishha chyba lepiej mieć krótsze cykle niż takie długaśne jak ja, bo jakby nie patrzeć w ciągu roku macie więcej szans na poczęcie :)
    Masz rację, co do opieki - niby człowiek się obserwuje, robi jakieś badania ale nie odczuwa, że leczenie idzie do przodu. Na szczęście wrzesień szybko minie i będzie październik ;) Może dłuższy okres odstawienia alergenów przyniesie upragniony skutek i na następną wizytę pojedziecie na potwierdzenie ciąży :)

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia a Wy gdzie się leczycie?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj raczej nie było problemu z forum, przedwczoraj wieczorem tak.
    Wiesz co Gosia, ja mam co miesiąc owulację i cykle w miarę regularne i co z tego...w tym cyklu w ogóle dziwnie to wygląda, jednego dnia mam 8, drugiego 4...dziwne akcje się dzieją. Chyba u mnie głownie z tym śluzem będzie problem. Dieta jeszcze tez nie przynosi efektów.
    Ja mam 5go spotkanie z instruktorką, zobaczymy co powie.
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu daje sobie większy luz i nie mierzę temperatury dodatkowo ale tym sposobem nie wiem co się dzieje jak jest problem ze śluzem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha u mnie też jest problem ze śluzem. Teraz we wrześniu na wizycie dr ma zdecydować co dalej robimy z tym fantem.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Aishha u mnie też jest problem ze śluzem. Teraz we wrześniu na wizycie dr ma zdecydować co dalej robimy z tym fantem.

    u mnie nie dość że słaby w dni plodne to i w drugiej połowie cyklu mam ciągle 4.
    Gosia tak jak my leczy się w Białymstoku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 13:55

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    u mnie nie dość że słaby w dni plodne to i w drugiej połowie cyklu mam ciągle 4.
    Gosia tak jak my leczy się w Białymstoku.
    U mnie w dni płodne jest max 3 dni śluzu, a niepłodne albo Y albo B.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet z mierzenia temp wynika, że cykle są bez owu...

    https://ovufriend.pl/graph/fa19bc38c9c7b9a0a0f9ea6c1521aea8

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że jak insulina mi spadnie to owulacja wróci...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście słabiutko z tą tempką. U mnie temperatura i wynik progesteronu zawsze potwierdzają owulkę, ale co z tego jak jest zapewne złej jakości. No zobaczymy co na to specjalisci powiedzą. Szczerze to liczę na to że wyjasnią problem i zadziałają. Oby to to własnie było blokadą a nie słabe plemniczki męża, które sobie po prostu nie radzą w takim śluzie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was z wynikami? Morfologia ok?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabe wyniki, morfologia ostatnio z 4 na 3% i 1,2 ml objętości ;/

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas tak samo, morfologia 4%...

‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ