X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego jesteśmy w napro, lekarze nas wyprowadzą na prostą i słabe żołnierzyki sobie poradzą :)
    Będzie dobrze, ja jestem dobrej myśli.

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze :) a Twój mąż ma jakieś witaminy na poprawę jakości nasienia?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 września 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ma, zlecone przeze mnie :D
    Bierze Cynk, selen, koenzym Q10, l-karnitynę, kwas foliowy, B compleks, wit C i magnez jak pamieta i kupiłam Mu niedawno Bio Marine na ewentualne stany zapalne czyli omega 3. Przede wszystkim wyeliminował razem ze mną z diety to na co ma nietolerancje i twierdzi ze się czuje duzo lepiej, sama widzę że nie jest ciągle zmeczony i ze nie ma juz tak wzdętego brzucha a miał z nim ogromny problem. Niestety nie mogę go upilnować ze słodyczami, fakt nie je dużo ale cukier tak jak u nas rozwala hormony i negatywnie wpływa na organizm.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, optymistki, optymistki ;)
    Pozdrawiam i życzę szczęścia.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 2 września 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Tak ma, zlecone przeze mnie :D
    Bierze Cynk, selen, koenzym Q10, l-karnitynę, kwas foliowy, B compleks, wit C i magnez jak pamieta i kupiłam Mu niedawno Bio Marine na ewentualne stany zapalne czyli omega 3. Przede wszystkim wyeliminował razem ze mną z diety to na co ma nietolerancje i twierdzi ze się czuje duzo lepiej, sama widzę że nie jest ciągle zmeczony i ze nie ma juz tak wzdętego brzucha a miał z nim ogromny problem. Niestety nie mogę go upilnować ze słodyczami, fakt nie je dużo ale cukier tak jak u nas rozwala hormony i negatywnie wpływa na organizm.
    Polecam jeszcze do tego pakietu macę, l-argininę i androvit zamiast B compleks, kwasu foliowego i selenu. U nas na takim pakiecie plemniki z 2% urosły do ponad 40%. Też leczyliśmy się u TW w Białymstoku. Facet naprawdę wie co robi więc trzymajcie się go dziewczyny bo to mądry gość. Nam się udało po 1,5 roku wyjazdów do Białego, ale było warto. Pewnie że mieliśmy myśli, że to nic nam te wyjazdy już nie dają, że błądzimy w koło, ale Dr. W jest bardzo konsekwentny. Na pierwszej wizycie poprosił nas żebyśmy mimo wszystko nie rezygnowali w ciągu 2 lat (dużo-mało, kwestia tego ile się już starasz) i tego się trzymaliśmy. Zawsze w chwilach zwątpienia wiedziałam że dałam mu dwa lata. Zmieścił się i jestem mu bardzo wdzięczna za każde spotkanie :-) Trzymajcie się dziewczyny i powodzenia każdej z osobna.

    Cynamonowaaa, Kajka81 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82, fajnie że piszesz, każdy kto napisze takie świadectwo daje dla nas dużo nadziei.
    My zaczynaliśmy od androvitu już pare miesięcy temu, nic się nie zmieniło w wynikach. Macę tęż. Widocznie nie na każdego tak samo działają suplementy...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 września 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc Janess, a powiedz czy robisz juz obserwacje metodą Creightona? Moze się wydawać że u Ciebie przechodzi wszystko prawidlowo bo masz owulacje, ale moze ona nie być dobra lub za slaby sluz. Mnie tez sie wydawalo ze wszystko ok bo owulka jest co miesiac itd.
    A jakie witaminy dostał mąż?
    ja jestem na początku drogi ale wierze ze po kolejnej wizycie z kartą będzie już cos wiadomo i pomimo słabych plemników to ja będę wyprowadzona na prostą i się uda.
    W jakim miescie wybraliscie napro?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, chyba bym sie nie zdecydowala na napro bez obserwacji, zwykłą robiłam na poczatku staran i po 1 cyklu z Creightonem okazalo sie ze mam nietolerancje pokarmowe, niski progesteron i zobaczymy co jeszcze lekarz wypatrzy jak zaniosę 3 cykle obserwacji. Tez biorę B6 i wiesiolek. Pamietaj że żele, lubrykanty, nawilzacze niszczą plemniki lub utrudniają ruch. Podobno tylko Conceive jest ok.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 4 września 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:33

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 5 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wątek się rozruszał :)

    Dziewczyny u Was parametry i tak do pozazdroszczenia. U nas morfologia 0% a koncentracja 6,6 mln/ml. Takie wyniki wyszły nam w maju w Bocianie (w lutym koncentracja była 3,3 mln/ml). Łykamy teraz suple i profertil i wyniki pewnie ponowimy w listopadzie na pierwszej wizycie z doktorem.
    Jestem ciekawa czy inna metoda pobierania nasienia wpłynie na wynik (niby są lepsze ale nigdzie nie spotkałam konkretnych danych).

    W piątek rozpoczynamy z mężem urlop i już nie mogę się doczekać :) Jedziemy na Chorwację i mamy w planach odwiedzić Medjugorie. Intencja wiadomo jaka ale będę chciała modlić się o wszystkie niepłodne pary by doczekały się swoich małych szczęść jak najszybciej :)

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 września 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, z tym pobieraniem nasienia w napro to róznie wychodzi, mój mąz był mega zestresowany tą sytuacją z szukaniem hotelu, powoływaniu się przy płaceniu na Napromedice, samą tą otoczką i swiadomościa że wchodzisz do pokoju na chwilę w wiadomym celu. U nas wyszly troche gorsze wyniki tym sposobem.
    Też byliśmy na urlopie w Chorwacji, złapiecie witaminki D na zimę :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 września 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszej wizycie miałam swój wynik 34, doktor dał krople Vigantol, 14 kropli czyli 7000 jednostek, zaznaczył zeby sie nie bac takiej dawki. A ja zimą 1000 łykałam i myslałam że to jest suplementacja odpowiednia...:)
    Owszem, niedobór ma wpływ na problmy z zajsściem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 5 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess u nas akurat profertil pomógł (pierwsze badanie było w lutym a następne było w maju) bo ilość zwiększyła się o 100% i ruch się poprawił więc zobaczymy jak teraz będzie.
    Ciekawe czy u nas również będzie zalecenie do CLO bo akurat testosteron mąż ma ładny. Czytałam, że wielu mężczyznom pomógł podnieść parametry. Dobrze rokuje ten testosteron więc trzymam kciuki!

    W Chorwacji we wrześniu upałów już nie ma (temp. 24-26 C), więc o przegrzanie chłopaków jestem spokojna :)

    Aishha bliżej listopada miałam pisać do Ciebie z pytaniem, jak wyglądała u Was cała akcja z pobraniem nasienia. Który hotel i jakie ceny? Cały czas się głowię, jak najlepiej to zorganizować...
    Gdzie byliście w Chorwacji? Dziękuję - witaminki D nigdy za wiele <3

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To napisze w skrócie, po pierwszej wizycie odesłali nas na pobranie nasienia, dostajecie pojemnik i ala gumkę, w której powinniście przywieźc nasienie. Sami organizują hotel (jesli nie macie) w miare najbliżej napro, mówią żeby się powołac na nich i płacisz "trochę" taniej tzn 80 zł...nie jest to jakiś wypasiony hotel dlatego dziwie się że biora takie pieniadze za dosłownie chwile. I tak jak mówiłam, ta otoczka, swiadomosc że babeczka która daje kluczyki wie po co tu jestesmy troche peszy.
    Wrócilismy do napro, oddalismy i czekalismy na spotkanie z instruktorką, w Waszym przypadku pewnie poczekacie na drugą wizytę i wejdziecie dopiero jak będą wyniki.
    Wiem, że wczesniej korzystali z miejsc noclegowych u jakiejś zaprzyjaźnionej Pani, która brała bardzo małe pieniądze ale na okres letni ktoś do niej przyjechał i odmówiła pacjentów. Może już będzie mozliwość skorzystać ja pojedziecie.
    Tak w ogóle to duża rola kobiety żeby nie zrobić z tej sytuacji mega powagi i nie peszyć męża, tylko wprowadzić fajny nastrój i obrócić wszystko w żart. Mój mąż był mega zestresowany :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 5 września 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aishha za informację :) Wcześniej myślałam, że jeśli wizyta wypadnie wiosną/latem, to można nawet uderzyć w plener ale jesienią i zimą taka opcja odpada ...

    Akurat poczucia humoru, oboje z mężem, mamy aż nadmiar więc mam nadzieję, że będzie u nas więcej śmiechu niż paniki ;)

    My po powrocie z urlopu wracamy do suplementacji wit. D bo mieliśmy przerwę przez wakacje.

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 września 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie jednodniowy spadek tempki i plamienie w drugiej połowie cyklu (7-10 dpo) raczej swiadczą o implantacji ale to byłoby za wcześnie. Może jednak owulacja się opóźnila a objawy były zwiastunem. W czasie owulacji ma prawo wystąpić plamienie.
    Jesli nie masz polipa to nie powinno nic złego się dziać.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze że serduchowaliście wtedy kiedy był najlepszy śluz płodny, nie musi to odbywać się w dniu owulacji...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 7 września 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, miałam wizytę z instruktorką w przyszłym tygodniu i musiałam odwołać, bo się okazało że jestem w ciąży!
    mężowi w bocianie w marcu morfologia też wyszła 2%. kupiłam mu różne witaminy, ale nie brał regularnie. nie wiem czy coś się poprawiło w tej kwestii.
    ja natomiast w czerwcu powiedziałam dość. odstawiłam glucophage i luteinę i setki innych witaminek które miały pomóc. brałam kwas foliowy, zaczęłam pić ziółka ojca Sroki i kilka dni po okesie brałam dong quai. nie badałam szyjki, nie sprawdzałam śluzu. ale wiedziałam że moja głowa nie pomaga w zajściu, byłam zafiksowana :(
    polecam Wam książkę "Potęga podświadomości", napisał ją ksiądz, więc dziewczyny wierzące nie bójcie się :) książka podniosła mnie na duchu. codziennie wieczorem wyobrażałam sobie owulację i że już jestem w ciąży. na pewno to coś dało. ja czułam się lżej na duchu, byłam pozytywnie nastawiona. nie wiem czy będziecie się śmiały i uznacie mnie za wariatkę :) trzymam za Was wszystkie kciuki :)
    nie mówię, że moja historia jest lekiem dla wszystkich, bo każdy ma inne schorzenia. ale głowa jest najważniejsza. poświęćcie wieczorem 10 min na wizualizację, a nie pożałujecie :)

    Janess, MisiaABC, Bea_, ewela88 lubią tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak gratulacje! Cudowna wiadomości :)
    Nikt Cie nie uzna za wariatkę, każdy sposób na siebie i swoją głowę jest dobry. A niestety każda z nas potrzebuje jakiegos wsparcia.
    W takim razie życze Ci nudnej ciąży, zdrowia i radości na co dzień :)
    Mam nadzieję, że niedługo będzie nas tu więcej tak szczęśliwych!

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 września 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak- gratuluję

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ