X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aissha a ile masz tego Naltrexonu,jaką dawkę przyjmujesz? Ja obecnie mam 4,5 mg i nie zaobserwowałam zmniejszenia śluzu. Ogólnie widzę, że jak biorę Letrozol na ppoczątku cyklu do stymulacji to mam lepszy śluz. Teraz drugi cykl piję ziółka ojca Klimuszki ochyda ale co tam ;)też pomagają, wyciszają mam wrażenie nasze "kobiece" emocje.
    Ostatnio na wizycie u instruktorki u mnie (Gdańsk 50 zł.) przejrzałysmy moje wszystkie karty (teraz zaczynam 5-tą) to obecne cykle nie umywają się do początków!!! Pierwsza, druga karta praktycznie zero śluzu, plamienia... ogólnie kolorowo;P teraz wszystko jest tak jak powinno być... cykle ustabilizowane max 30 dniowe (miesiączka, sucho, śluz, sucho i koniec) tak samo jak poprzedniczki może na dzień dzisiejszy nie mam bobasa ale Napro mogę zawdzięczyć ustabilizowanie cykli miesiączkowych :)
    Instruktorka mówiła mi na wizycie, że przede mną była kobieta, która kończyła pierwszą kartę i była załamana, że nie ma żadnej poprawy...niestety to dzieje się w nas naturalnie, stabilizujemy się z miesiąca na miesiąc to wymaga czasu, także dla początkujących: CIERPLIWOŚCI KOCHANE :)

    Schmetterling, MisiaABC, Agafia83 lubią tę wiadomość

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Kochana, u mnie od pierwszej karty idealne cykle, kończę siódmą, a dzidziusia jak nie ma, tak nie ma.

    Agafia83 lubi tę wiadomość

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z innej beczki. Wiem,że ten tenat był tu poruszany, ale nie mogę namierzyć...

    Wiem,że robiłyście badania na alergie/nietolerancje pokarmowe. Polecacie (albo nie) jakieś konkretne badanie? Z tego co patrzyłam kwoty znaczące, więc jak już mam wydać to chcę sensownie. Z góry dzięki za odp.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Aissha a ile masz tego Naltrexonu,jaką dawkę przyjmujesz? Ja obecnie mam 4,5 mg i nie zaobserwowałam zmniejszenia śluzu. Ogólnie widzę, że jak biorę Letrozol na ppoczątku cyklu do stymulacji to mam lepszy śluz. Teraz drugi cykl piję ziółka ojca Klimuszki ochyda ale co tam ;)też pomagają, wyciszają mam wrażenie nasze "kobiece" emocje.
    Ostatnio na wizycie u instruktorki u mnie (Gdańsk 50 zł.) przejrzałysmy moje wszystkie karty (teraz zaczynam 5-tą) to obecne cykle nie umywają się do początków!!! Pierwsza, druga karta praktycznie zero śluzu, plamienia... ogólnie kolorowo;P teraz wszystko jest tak jak powinno być... cykle ustabilizowane max 30 dniowe (miesiączka, sucho, śluz, sucho i koniec) tak samo jak poprzedniczki może na dzień dzisiejszy nie mam bobasa ale Napro mogę zawdzięczyć ustabilizowanie cykli miesiączkowych :)
    Instruktorka mówiła mi na wizycie, że przede mną była kobieta, która kończyła pierwszą kartę i była załamana, że nie ma żadnej poprawy...niestety to dzieje się w nas naturalnie, stabilizujemy się z miesiąca na miesiąc to wymaga czasu, także dla początkujących: CIERPLIWOŚCI KOCHANE :)

    Mam 4 mg i pierwszy cykl, w którym dzień peak przypadł na 19 dc zamiast 13,14. Nie wiem czy w ogóle miałam owulacje a nie było z tym problemu. Pierwszy cykl z lekami wygląda zle. Nie wiem czy to efekt leku czy coś innego. Drugi dzień biorę luteine 300 dziennie, mam nadzieję że unormuje trochę.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi napro kazał zrobić food detective, odrzucilam to co wyszło i to jest pierwszy cykl od lipca kiedy nie mam codziennie 4AD.

    A powiedzcie czy po Naltreksonie też macie problem z głupimi snami? Strasznie mnie męczą i budzą. Dziś np w szpitalu kazano mi coś wypić i wyrzygac własny żołądek...który widziałam jak na żywo. Mogłabym wydać książkę ze snami, tylko że to nie są zabawne sny :/

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, a jam myślę, że może Ty za bardzo wnikasz, analizujesz, doszukujesz się jakiegoś dziwnego działania Naltrexonu, ja mam generalnie bardzo ciekawe sny, i z Naltrexonem i bez, być może to efekt bujnej wyobraźni, wrażliwości, bogatego wnętrza. Pewnie masz tak samo, tylko bez Naltrexonu wcześniej tak się temu nie przyglądałaś, naczytałaś się o nim, zresztą bardzo krótko bierzesz ten lek. Ja brałam półtora roku.Wiesz, teraz mój mąż bierze ten lek od półtora miesiąca, też go zapytałam o sny - nie widzi różnicy. Więc spokojnie :)

  • moli5 Autorytet
    Postów: 476 461

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam naltrexsone chyba półtora roku.I też miałam po nim dziwne sny. Mój lekarz tłumaczył to tym ,że ten lek wpływa na endorfiny w mózgu i może mieć wpływ na sny.
    Nie zauważyłam aby naltrexsone wpływal u mnie na cykl.
    A mam takie pytanie na co bierzecie ten naltrexsone w sens w jakim celu?
    Ja miałam ten lek na obniżenie przeciwciał przeciwtarczycowych i zastanawiam się jakie ma działanie poza tym.

    Co do testu na nietolerancje ja robiłam food profil w alaabie.
    Mam masę nietolerancji i nie udawało mi się trzymać diety w 100%.
    Dopiero teraz po stracie maluszka czuję się zmotywowana do diety chociaż nie jest to łatwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 13:34

    MisiaABC lubi tę wiadomość


    mt7wfge.png
    2nn3gzu3xr2ol32b.png
    09.2015- początek leczenia (napro)
    6.06.1016- synek, nasz cud (16 mc starań)
    3.10.2017Aniołek 8tydz.6 dz.(




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że naltrexon to taki lek czary-mary, na wszystko i na nic :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Ja brałam naltrexsone chyba półtora roku.I też miałam po nim dziwne sny. Mój lekarz tłumaczył to tym ,że ten lek wpływa na endorfiny w mózgu i może mieć wpływ na sny.
    Nie zauważyłam aby naltrexsone wpływal u mnie na cykl.
    A mam takie pytanie na co bierzecie ten naltrexsone w sens w jakim celu?
    Ja miałam ten lek na obniżenie przeciwciał przeciwtarczycowych i zastanawiam się jakie ma działanie poza tym.

    Co do testu na nietolerancje ja robiłam food profil w alaabie.
    Mam masę nietolerancji i nie udawało mi się trzymać diety w 100%.
    Dopiero teraz po stracie maluszka czuję się zmotywowana do diety chociaż nie jest to łatwe.

    u mnie chyba na stany zapalne. Endometrioza została wykluczona ale Wasilewski nadal twierdzi że ją mam to pewnie na to :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Ja brałam naltrexsone chyba półtora roku.I też miałam po nim dziwne sny. Mój lekarz tłumaczył to tym ,że ten lek wpływa na endorfiny w mózgu i może mieć wpływ na sny.
    Nie zauważyłam aby naltrexsone wpływal u mnie na cykl.
    A mam takie pytanie na co bierzecie ten naltrexsone w sens w jakim celu?
    Ja miałam ten lek na obniżenie przeciwciał przeciwtarczycowych i zastanawiam się jakie ma działanie poza tym.

    Co do testu na nietolerancje ja robiłam food profil w alaabie.
    Mam masę nietolerancji i nie udawało mi się trzymać diety w 100%.
    Dopiero teraz po stracie maluszka czuję się zmotywowana do diety chociaż nie jest to łatwe.

    A którą wersję robiłaś? Tą najszerszą?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówił, że biorę Naltrexon na poprawę jakości jajeczek :)
    A mój mąż bierze z nakazu lekarza na wspomaganie diety, lepszy metabolizm, przy okazji ma odrobinę ponoć schudnać :)

    Także ten... mówię: czary-mary :)

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomożecie wyznaczyć dzień pik? Proszę...
    13dc 4ad
    12dc 8kl ad
    11dc 10kl ad
    10dc 6gy×2
    Czy pik miałam w 11dc??
    Będę wdzięczna za podpowiedź bo robię dopiero drugi cykl na karcie i nie mam pewności.

    age.png
    age.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dziewczyny pomożecie wyznaczyć dzień pik? Proszę...
    13dc 4ad
    12dc 8kl ad
    11dc 10kl ad
    10dc 6gy×2
    Czy pik miałam w 11dc??
    Będę wdzięczna za podpowiedź bo robię dopiero drugi cykl na karcie i nie mam pewności.

    A jaka jest reguła dnia peak? :) ostatni dzień śluzu przezroczystego i/lub bardzo rozciagliwego i/lub z lubrykacja. 12dc zaznaczylas k/l czyli to był dzień peak.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest,zagdzam się z Aishhą

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Myślałam że ważniejsza jest ta 10 z przodu a nie że k/l.
    Super że można tu zapytać i dostać odpowiedź od bardziej doswiadczonych

    age.png
    age.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy że zauważysz nawet jeden objaw 10, k lub l to chyba najprostsze tłumaczenie. Zaznacz sobie na karcie z tyłu te 3 opcje w kółeczko i już nie będziesz się zastanawiać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 20:31

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Wystarczy że zauważysz nawet jeden objaw 10, k lub l to chyba najprostsze tłumaczenie. Zaznacz sobie na karcie z tyłu te 3 opcje w kółeczko i już nie będziesz się zastanawiać.
    Mądrze gada, polać jej :-)

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia83 wrote:
    Mądrze gada, polać jej :-)

    Haha przy piątku chętnie coś wypije :D

    Agafia83 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczyny, które brałyście Naltrekson, miałyście w pierwszym cyklu jakieś odchyły od normy? zmiany w śluzie, owulacji? Nie moge wyznaczyc dnia peak zeby wziąc luteine. Zazwyczaj mialam dzien peak w 13, 14dc a teraz w 14, 15 bylo juz sucho po czym wczoraj w 16 znowu pojawił sie sluz płodny i to w ogromnej ilości. Napisałam do instruktorki to ona nie wie czy Naltrekson może coś rozregulować.
    Aishha nie wiem, czy Ci pomogę ale u mnie ten cykl również był prawie suchy raptem jeden dzień ( i to który 20 dc) ze śluzem. Instruktorka moja powiedziała że niektóre kobiety tak reagują na przesilenie pór roku. I coś w tym może jest bo w maju miałam niemal identyczny cykl... Ależ te nasze organizmy wrażliwe.... :-)

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha a przy tym całym Naltrekson można drinkować?

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ