X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie szkoda go przegapić, w tym cyklu chyba zaryzykujemy :) bo już nie mam pomysłu jak tu dodatkowo zwiększyć Nasze szanse.

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee czasem dobrze sobie trochę odpuścić i cieszyć się seksem bez myślenia ‚ooo może teraz’. W sumie to trudne, ale jak ma być to będzie. A o małżenstwo trzeba dbać :)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Megi'87 Przyjaciółka
    Postów: 97 53

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam ogromną prośbę ma któraś z Was namiary na Vanesse, chciałabym bardzo się z nią skontaktować !! Moje leczenie trwa już od 2014 roku, bez rezultatu po sprawdzeniu drożności, laparoskopii, histeroskopii i X stymulowanych cyklach :( Niby wszystko jest ok tylko mam bardzo skąpy okres w sumie plamienie, a czytałam, że Vanessa się z tym uporała - bardzo zależy mi na jakimś kontakcie z nią, pomóżcie !! :)

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę, ale wydaje mi się,że ona czas do czasu pokazuje się na forum.
    A lekarz nic Ci na te skąpe okresy nie radzi?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Izka*** Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co polecacie na poprawę nasienia? I czy morfologia 3% to bardzo źle??

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka*** wrote:
    Dziewczyny co polecacie na poprawę nasienia? I czy morfologia 3% to bardzo źle??

    To zależy jak pozostałe parametry :) zależy co jest przyczyną. Jak bakterie to suplami je można podkarmić...
    tak przy okazji, byliśmy ostatnio na konsultacji u innego napro i on zalecił mężowi zrobienie posiewu, ale minimum 7 dni ma brać spore dawki (2000-3000 jednostek) l-karnityny, l-argininy i keszcze czegoś tam, co ma jeśli dobrze zrozumiałam umożliwić wykrycie balterii.

    W sumie (co mnie dziwiło), jak u mnie w posiewach coś wychodziło to u męża nigdy. Dr powiedział, że u faceta budowa jest bardzoek skomplikowana i może okazać się,że wynik wychodzi fałszywie ujemny. No kestem ciekawa... zobaczymy i dam Wam znać :)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Megi'87 Przyjaciółka
    Postów: 97 53

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Niestety nie pomogę, ale wydaje mi się,że ona czas do czasu pokazuje się na forum.
    A lekarz nic Ci na te skąpe okresy nie radzi?


    X lekarzy stwierdzi, że taka moja uroda bo hormony mam ok, owulacja potwierdzona w monitoringu i progesteron 7 dpo też bardzo dobry :( Teraz byłam u lekarza w Angelusie w Katowicach i mam mieć biopsję endometrium w II fazie cyklu.
    Już sama nie wiem co robić :(

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie też miałam ‚nagle’ (czyli po rozpoczęciu starań) skąpy okres, ale w sumie u mnie to się łączyło z potwierdzonym cienkim endometrium (nie wiem, czy to jakakolwiek reguła). Ja teraz z supli przyjmuję witaminy z grupy b, d3, metformine i letrox (ale to od początku starań). I nie wiem czy to te b (lekarz twierdzi,że tak), ale endo jest piękne i @ ‚normalne’. :)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Izka*** Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostałe parametry w normie oprócz ruchu postępowego (przy normie >32 wyszło 24%). Kupiłam mężowi salfazin i mam nadzieję, że to trochę pomoże.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka*** wrote:
    Pozostałe parametry w normie oprócz ruchu postępowego (przy normie >32 wyszło 24%). Kupiłam mężowi salfazin i mam nadzieję, że to trochę pomoże.


    Eeee no to nie jest źle :) mam znajomą, która z podobnymi wynikami męża za chwilkę rodzi :)

    A ja sobie zrobiłam ana1 (ujemne) i NK (no i tu coś wyszło nie halo, co prawda na wątku o immunologii dziewczyny mnie uspokoiły, że dramatu nie ma. Ale jeszcze poczekam co mi na to dr powie. Dobra, lecę na spacer. Żal zmarnować tak piękną pogodę <3

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melba gdzie robiłaś NK ? Czy w Diagnostyce można zrobić?

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Garbarach. Podobno na Rokietnickiej też robią.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Dziewczyny mam ogromną prośbę ma któraś z Was namiary na Vanesse, chciałabym bardzo się z nią skontaktować !! Moje leczenie trwa już od 2014 roku, bez rezultatu po sprawdzeniu drożności, laparoskopii, histeroskopii i X stymulowanych cyklach :( Niby wszystko jest ok tylko mam bardzo skąpy okres w sumie plamienie, a czytałam, że Vanessa się z tym uporała - bardzo zależy mi na jakimś kontakcie z nią, pomóżcie !! :)


    Megi,
    nie pomogę Ci w kontakcie do Vanessy, ale mam IDENTYCZNE jak Ty wszystkie daty, objawy, zabiegi i objawy.

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Izka*** Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Eeee no to nie jest źle :) mam znajomą, która z podobnymi wynikami męża za chwilkę rodzi :)

    A ja sobie zrobiłam ana1 (ujemne) i NK (no i tu coś wyszło nie halo, co prawda na wątku o immunologii dziewczyny mnie uspokoiły, że dramatu nie ma. Ale jeszcze poczekam co mi na to dr powie. Dobra, lecę na spacer. Żal zmarnować tak piękną pogodę <3
    . Melba u mnie ANA 1 i ANA 2 dodatnie, do tego endometrioza, Hashimoto, wodniak jajowodu lewego i niedrożnosc prawego. Do tego słabe wyniki męża ale nadal walczymy. Czekam na laparotomie i mam nadzieję, że uda naprawić się co trzeba.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka, to jakoś nie pokojarzyłam,że masz aż takie jazdy ze sobą :|
    Ale co do wyników to bym się cieszyła, gdyby mój mąż miał takie :-)
    Ja się zastanawiam co u nas jeszcze może wyjść. Ciekawa jestem co mi dr zaleci odnośnie tych wyników nk.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    W końcu i my odebraliśmy wyniki. U Nas pogorszenie... Ponownie nie została zrobiona morfologia z powodu niskiej koncentracji. W sumie nie wiem jak to interpretować gdyż jak porównuję wyniki z innej kliniki rok temu to też koncentracja była niska a morfologia jednak została wykonana. Mieszkam stosunkowo blisko Białegostoku więc wszystkie takie badania ostatnio staramy się wykonać w Napromedice. Jak u Was z tym jest? Z czterech badań to te ostatnie po kuracji Profertilem plus clo plus diecie eliminacyjnej (dość dużej) jest najgorsze. Zmniejszyła się objętość jak i liczba plemników a ruch z 60% spadł na 25% ;( Jesteśmy załamani, jutro wizyta ciekawe co doktor Wasilewski Nam powie...

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzik a robiliscie testosteron?
    Nie raz dziewczyny piszą że clo wręcz pogorszyło wyniki Ale skoro doktor dał to wiedział co robi...
    Ja już chyba nic nie jestem w stanie doradzić bo sama mam trudny czas. Myślę o inseminacji bo ta nasza mała objętość nasienia chyba się nie zmieni.
    Mam mętlik w głowie i jakiś żal wewnętrzny.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie robiliśmy testosteronu lekarz nie mówił o jego sprawdzeniu, i w sumie się zdziwiłam, może jutro przed wizytą mąż zrobi bo i tak pewnie godzina poślizgu będzie jak zwykle. Aishha ja dzisiaj jak odebrałam wyniki to też zaczęłam myśleć o inseminacji. Trochę kwestie religijne mną motają, nie jestem w stanie sama sobie odpowiedzieć na ile jest mi już to ingerencja w Boży plan a na ile po prostu nowy sposób na pokonanie niepłodności. znalazłam coś takiego w necie, zawsze warto poczytać http://mateusz.pl/pow/011119.htm

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Dzik Przyjaciółka
    Postów: 132 40

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się też nad tą morfologią czemu nie jest robiona nawet na tej małej koncentracji skoro w innej klinice była. Nie mamy pojęcia czy na przestrzeni roku choćby ona się trochę poprawiła. Z mężem kusi Nas zrobienie wyników w innej klinice.

    starania od 2016
    Oligaasthenozoospermia & PCOS

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest bardzo mała objętość a jednak są w stanie zrobić morfo. Po clo się poprawiła ale ruch pogorszyl a i tak jest słaby. Zbyt wysoki testosteron też pogarsza wyniki dlatego pytam.
    U mnie kwestie religijne grają ogromną rolę i wiem że cuda się zdarzają nawet w dużo gorszych przypadkach.
    Tylko ja się boję że mi glowa siadzie tak, ze w pewnym momencie stracę swoje zdrowie i małżeństwo. Mąż jest bardzo za inseminacja. O in vitro nie ma mowy nawet. To już innny kaliber.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ