X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Widać, jak każdy lek na każdą z nas działa inaczej... Mam generalnie kłopot z nastrojem, wynik wieloletnich starań. Przeszłam też depreche z tego też powodu. Do tej pory mam problem ze snem...Wybudzam się w nocy, albo nie jestem w stanie zasnąć... Tak bardzo chciałabym byśmy wszystkie zafasolkowały!!! Z całego serducha tego Wam i sobie życzę. P.s czy któraś z Was nosi może pasek Św. Dominika?
    Mój tylko wisi na łóżku od dwóch lat :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka, ja nosiłam przez pół roku pasek, a potem dosyć długo się codziennie modliłam w ten sposób 😊 po jakimś czasie stwierdziłam, że nie ma znaczenia rodzaj modlitwy tylko jej gorliwość ;-)

    Krąsi lubi tę wiadomość

  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam wczoraj do laparoskopii u Tomaszewskiego HBs antygen i jest niereaktywny ale Przeciwciała anty HBs wyszły mi 6,39 mIU/mI i dziś byłam zapytać u rodzinnego o szczepienie bo Tomaszewski powiedział że jeśli będzie poniżej 10 to mam przyjąć 2 szczepionki a lekarz rodzinny powiedział że tylko jedną bo 2 wcześniej były podawane. I teraz nie wiem czy przyjąć jedną bo rodzinny wypisze receptę tylko jedną czy prosić o dwie, żeby Tomaszewski się nie przyczepił w dniu operacji...

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm nie miałam takiej sytuacji ale proponuje zadzwonic do Tomaszewskiego i powiedziec wprost ze masz problem z rodzinnym i chce dac tylko jedną i czy wystarczy. On jest super i pomoże, nie ma co się obawiać pytań.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki. Też uważam, że lepiej zadzwonić do Tomaszewskiego. Ja miałam powyżej 10 -ciu, dawno temu przyjęłam 2 szczepionki i całe szczęście nie trzeba było kolejnej. Aishha jak się czujesz, masz jakieś dolegliwości ciążowe?

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o te pierwszego trymestru to w wiekszosci juz przeszly, mdlosci minęły, zmęczenie też, wrócił apetyt w sensie czucia głodu ale nie wszystko moge jesc. Najbardziej odrzuciło od mięsa i słodkiego. Ale na samym początku to nic nie szło, nie wazne czy to były warzywa, owoce czy kanapki, wstręt do jedzenia niesamowity. Waga stoi w miejscu. Nadal męczy mnie niskie cisnienie i wysoki puls przez co kręci się w głowie. Przeszłam już przez zaparcia i mega bolesną kolkę jelitową ale staram się więcej pić i jeśc jabłka i jakoś daję radę. W poniedziałek mam usg prenatalne i ide z wynikiem testu pappa, mega się tym stresuje także proszę o kciuki dziewczyny :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjęłam już dziś jedną szczepionkę, na szczęście lekarz rodzinny powiedział, że jak trzeba będzie to kolejna za miesiąc i wtedy lipa bo nie wyszedłby mi zabieg w maju ale dodzwoniłam się do Tomaszewskiego do kliniki ale on do 6 maja na urlopie i pielęgniarka powiedziała że wystarczy 1 przypominająca bo jakbym miała wynik poniżej 2 to trzeba dwie a tak jak ja mam 6,39 to jedna wystarczy ;-)

    Aishha lubi tę wiadomość

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Jesli chodzi o te pierwszego trymestru to w wiekszosci juz przeszly, mdlosci minęły, zmęczenie też, wrócił apetyt w sensie czucia głodu ale nie wszystko moge jesc. Najbardziej odrzuciło od mięsa i słodkiego. Ale na samym początku to nic nie szło, nie wazne czy to były warzywa, owoce czy kanapki, wstręt do jedzenia niesamowity. Waga stoi w miejscu. Nadal męczy mnie niskie cisnienie i wysoki puls przez co kręci się w głowie. Przeszłam już przez zaparcia i mega bolesną kolkę jelitową ale staram się więcej pić i jeśc jabłka i jakoś daję radę. W poniedziałek mam usg prenatalne i ide z wynikiem testu pappa, mega się tym stresuje także proszę o kciuki dziewczyny :)
    Kciukasy będę trzymała, napewno będzie dobrze. Miałam podobnie na konie 12 tygodnia ważyłam 49 kg, waga na początku ostro spadła, potem było lepiej, ale całą prawie ciąże nie jadłam mięsa i słodyczy. Za to warzywa i owoce tonami, głównie grejfruty. Mąż od samego patrzenia, jak siedzę i pochłaniam 4 szt. na raz miał dosyć hehehe

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilola wrote:
    Przyjęłam już dziś jedną szczepionkę, na szczęście lekarz rodzinny powiedział, że jak trzeba będzie to kolejna za miesiąc i wtedy lipa bo nie wyszedłby mi zabieg w maju ale dodzwoniłam się do Tomaszewskiego do kliniki ale on do 6 maja na urlopie i pielęgniarka powiedziała że wystarczy 1 przypominająca bo jakbym miała wynik poniżej 2 to trzeba dwie a tak jak ja mam 6,39 to jedna wystarczy ;-)
    Super, czyli dobra wiadomość! Skoro nie trzeba drugiej to nie trzeba, zabieg będzie w terminie, zobaczysz ;). Trzymam kciukasy!

    Pilola lubi tę wiadomość

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha daj znać proszę po wizycie. Czekam na dobre wieści! Ściskam wirtualnie.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Aishha daj znać proszę po wizycie. Czekam na dobre wieści! Ściskam wirtualnie.
    dam znac ale mój stres chyba sięga zenitu...dziś do wizyty jestem w stanie wszystkie ewentualności sobie wmówić.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w w posiewie z kanału szyjki macicy wyszła Lactobacillus spp NIELICZNE i tak czytam, że to nie jest bakteria którą się leczy ale chyba powinnam mieć ich więcej żeby chroniły przed bakteriami itp. Będę i tak w maju dzwoniła do Tomaszewskiego pytać czy mam antybiotyk brać ale z tego co czytam to kiszonki, lactovaginal itp. Miałyście taki wynik ? ;-)

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    dam znac ale mój stres chyba sięga zenitu...dziś do wizyty jestem w stanie wszystkie ewentualności sobie wmówić.
    Nic sobie nie wmawiaj!!! Będzie wszystko ok! Pod sercem masz ZDROWĄ DZIDZIULKĘ!!! Jestem o tym przekonana i na takie wieści czekam! Pilola u Tomaszewskiego posiew robiłaś? Jak się u niego robi to on odrazu patrzy na wynik i z wynikiem daje ewentualną receptę, jeśli jest taka potrzeba. Niestety nie miałam takiej sytuacji, więc bazując na moim doświadczeniu, nie pomogę :(

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie robiłam u niego posiewu tylko u siebie ;-) Zadzwonię do niego za tydzień jak wróci z urlopu ;-)

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilola wrote:
    Nie, nie robiłam u niego posiewu tylko u siebie ;-) Zadzwonię do niego za tydzień jak wróci z urlopu ;-)
    A skąd jesteś? Kobietki drogie jak z Waszymi dietami? Powidzcie proszę jakie macie nietolerancje? U mnie pszenica, mleko, całe jaja i drożdże. Generalnie jeszcze kukurydza i warzywa strączkowe, ale doktor kazał wyeliminować tylko z trzema plusami. Czasem brakuje mi weny co jeść, chęci by czytać etykiety. Podzielicie się pomysłami, co jecie? Co przyżądzacie? Może się zainspiruję.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po badaniu prenatalnym, maluszek jest trochę wiekszy niż wskazuje aktualny czas ciąży czyli ma 12+6 ale jest wszystko ok. Ma 6,5 cm Ryzyka tych 3 głównych chorób genetycznych praktycznie nie ma. Nie chciał współpracować za bardzo bo był zajęty ssaniem kciuka 😂 ale ogólnie rączki i nóżki były w ruchu. Wstępnie chłopak bo kikutka było widać ☺ według crl termin mamy na 5 listopada.

    Calypso, Dzik, melba, Sansivieria, Babelki lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Jesteśmy po badaniu prenatalnym, maluszek jest trochę wiekszy niż wskazuje aktualny czas ciąży czyli ma 12+6 ale jest wszystko ok. Ma 6,5 cm Ryzyka tych 3 głównych chorób genetycznych praktycznie nie ma. Nie chciał współpracować za bardzo bo był zajęty ssaniem kciuka 😂 ale ogólnie rączki i nóżki były w ruchu. Wstępnie chłopak bo kikutka było widać ☺ według crl termin mamy na 5 listopada.
    Baaaaaarrrrrdddddzzzzzzooooo się cieszę, serdecznie gratuluję ZDROWIUTKIEGO MALUSZKA!!! Dbaj o siebie i o swoje maleństwo! Czas szybko płynie i lada moment będziesz tuliła do siebie swoje CUDEŃKO.
    Kobietki, tak wogle to po ile macie lat? Jestem ciekawa czy na forum jestem najstarszą staraczką....

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Pilola Przyjaciółka
    Postów: 291 49

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    A skąd jesteś? Kobietki drogie jak z Waszymi dietami? Powidzcie proszę jakie macie nietolerancje? U mnie pszenica, mleko, całe jaja i drożdże. Generalnie jeszcze kukurydza i warzywa strączkowe, ale doktor kazał wyeliminować tylko z trzema plusami. Czasem brakuje mi weny co jeść, chęci by czytać etykiety. Podzielicie się pomysłami, co jecie? Co przyżądzacie? Może się zainspiruję.

    Ja jestem z Lubelskiego i mam 29 lat ( 3 lata starań) ;-) Ja dietę sobie odpuściłam troszeczkę przez cały kwiecień, bo tyle dolegliwości jakie miałam od czasu stosowania tej diety czyli od października więc stwierdziłam ,że sobie troszkę odpuszczę. Głownie chodzi o słodycze bo je uwielbiam... Miałam już straszną niedowagę, przytyłam teraz 2 kg ale co z tego jak zauważyłam że powróciły bóle podbrzusza przez cały cykl czego nie było podczas stosowania diety, tak samo ze zmęczeniem tego też nie było. Więc teraz ostro wracam i ograniczam słodycze do zera bo to zło ;-)Ja jestem uczulona na mleko, drożdże, kukurydzę, grzyby i orzechy brazylijskie i nie jadłam tego w ogole przez 5 miesięcy. Ale myślę, że u mnie ta dieta nie spowoduje, że zajdę w ciąże tak jak jest u niektórych dziewczyny, u mnie jest zapewne inny problem ;-)

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AA)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2CC)
    brak zarodków...
  • Babelki Przyjaciółka
    Postów: 107 27

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pilola jest taka czekolada - firma Cocoa - rewelacje. w skladzie samo kakao, tluszcz kakaowy, cukier z palmy kokosowej :) moje dziecie alergiczne to jadlo. Droga mocno bo ok 10 zl za 50g ale polecam - bardzo smaczna, zwlaszcza biala tj kokosowa :) mysle ze mozesz ja na diecie wcinac :)

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy znacie jakieś zamienniki na jajka? Od grudnia mam ochotę na placki, jakiekolwiek, ale bez jaj i z mąką żytnią bądź semoliną się rozpadają.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
‹‹ 384 385 386 387 388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ