Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Ewelina26 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babelki wrote:
    @Ewelina26, dziękuję Ci za informacje, przeszłaś cały cykl szczepień tj 3 razy? I kiedy je robiłaś - patrzę ta stopkę u Ciebie i chciałam podpytać czy pomogły czy jeszcze nie sprawdziliście....

Szczepiłam się 3 razy( kwiecień- maj ) i MLR wzrosło do ponad 20 .W czerwcu Prof.M dał nam zielone światło i mogliśmy zacząć starania ale trzeba było co 2 miesiące się doszczepić. W grudniu w 5cs zaszłam w ciaze ale okazało się że to ciaza biochemiczna 😔.Zaczynam starania od nowa 🤷‍♀️ jeżeli do lutego nie zejdę w ciążę to będę się szczepić 8 raz ( 3 podstawowe + 5 doszczepień
    co 2 miesiące ).
    Znam parę dziewczyn(z forum) które razem ze mną zaczęły szczepienia i udało im się zajść w ciążę i na razie wszystko jest dobrze .Mam nadzieję że przyjdzie kiedyś i dla mnie taki czas .

Babelki lubi tę wiadomość

Starania od 07.07.2018
    Aniołek25.11.18[*]5/9tc
    Aniołek13.11.19[*]6/10tc
    Ciąża biochemiczna 03.01.2021[*]

ON: 2% ,3%,9% prawidłowego nasieniaDFI:20%
    ONA: mutacja genu MTHFR heterozygota 1298 AC , 677 CT, dodatnie ANA 1 miano 1:160
    **Problemy immunologiczne :(
    *Szczepienia limfocytami męża

Okolice Lublina
  • Doma Debiutantka

Wysłany: 13 lutego, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy któraś z Was miała robioną laparoskopię i histeroskopie w Białymstoku u Doktora Tomaszewskiego?

• aniołkowa_mama Autorytet

Wysłany: 15 lutego, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma wrote:
    Witam mam pytanie czy któraś z Was miała robioną laparoskopię i histeroskopie w Białymstoku u Doktora Tomaszewskiego?
    tak, w maju 2019 miałam

Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Doma Debiutantka

Wysłany: 16 lutego, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na drugi dzień po laparoskopi i histeroskopi może występoać krwawienie?

• vanessa Autorytet

Wysłany: 16 lutego, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma wrote:
    Czy na drugi dzień po laparoskopi i histeroskopi może występoać krwawienie?
    Tak oczywiście. Krwawienie po takich zabiegach nie powinno niepokoić. Ja po histeroskopii miałam plamienie do samej miesiączki a zabieg miałam w 11 dc. A po laparoskopii lekarz powiedział mi że moge dostać miesiączke zaraz po zabiegu. Ja nie miałam ale sąsiadka z łóżka obok tez po laparo dostała okresu na drugi dzień po zabiegu i lekarz powiedział jej że to normalne.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Doma Debiutantka

Wysłany: 17 lutego, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tych zabiegach( histeroskopi i laparoskopii) miałam ból brzucha podobny do tego przed miesiączką. Ja nie plamię tylko to jest pewnie okres ale nie taki obfity jak zawsze. Ja mam zalecone przyjmować żel dopochwowy Abiofem przy antybiotykoterapii ale nie mogę go przecież przyjmować przy miesiączce ale czy można po miesiączce i antybiotykoterapii?

• aniołkowa_mama Autorytet

Wysłany: 17 lutego, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ja krwawiłam/plamiłam ok tygodnia

Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
‹‹ 442 443 444 445 446
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego