Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet

Wysłany: 23 lipca, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CestLaVie wrote:
    Witaj ;)
    Jak zdiagnozowane u Ciebie LUF? Boję się że i ja to mam... fsh też ok 10tki więc mogłoby być niższe :(

Często torbiele czynnościowe 😞 i to spore ok 5 cm. Organizm się nakręca i nie daje rady.
    Eh tracę nadzieję powoli. Próbujemy jeszcze obniżyć prolaktynę i zaczęłam zmieniać dietę wg zaleceń z Akademii Płodności. Zobaczymy jak wyjdzie

"I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Instynktowna29 Nowa

Wysłany: 24 lipca, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

Staramy się z mężem o maleństwo ponad rok . Po pierwszych badaniach nasienia okazało się, że mąż ma słaba morfologię 1% , ale w tym samym miesiącu zaszlam w ciążę i niestety poroniłam w 5 tygodniu .
    Mąż Po słabej morfologii otrzymał profertil od androloga , efekt ? Totalne pogorszenie wynikow nasienia Po 3 miesiącach morfologia 0% plus brak ruchliwosci plemnikow I w ogóle otrzymaliśmy informację, że wyniki są bardzo złe . Zalecono nadal przyjmować profertil i znowu zgłosić się po 3 miesiącach Po badaniach . Mam dosyć już tego czekania. Mieszkamy w Poznaniu i została tam polecona dr Laura Grzeskowiak ( naprotechnolog ) jesteśmy umówieni do niej na sierpień. Powiedzcie mi tylko czy naprotechnologia radzi sobie również że słabym nasieniem u mężczyzn? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji . U mnie pod kątem ginekologicznym jest wszystko w porządku . Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

👩‍❤️‍💋‍👨 Starania od 04.2020r.

🙋Ona 91'
    * Hiperprolaktynemia - Bromergon

🧔On 90'
    * Teratozospermia - Morfologia 1%
    * Lepkość nasienia ++/ norma +

👩‍⚕️01.03.21r - konsultacja lekarska

Jest nadzieja ❤️

* Suplement profesil
    * Sport
    * Zdrowa żywność

👩‍⚕️ 06.21r. - ponowne badanie nasienia

Walczymy 💪👩‍❤️‍💋‍👨
  • Lena235 Koleżanka

Wysłany: 25 lipca, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instynktowna, z tego co wiem i słyszałam to dr Laura Grześkowiak bada też dokładnie mężczyzn i szuka przyczyn słabego nasienia, tak że myślę, że może pomóc. Sama wybieram sie do niej we wrześniu (byly długie terminy)😊
    Mój mąż mial 0 procent prawidlowych plemników i wyniki bardzo poprawily mu sie po 2 miesiacach stosowania Supramenu. Wzrosly do 7 procent i wtedy zaszłam w ciąże😊Teraz znów ma 3 procent i zacząl brac juz osobno rozne leki, typu l karnityna, antyoksydany, l arginina. W razie jak to nie pomoze to wezmie Supramen😊
    Po profertilu (bral też 2 miesiące) tez pogorszyly mu sie wyniki i zle się po tym leku czul. Tak że my osobiscie preferujemy Profertil😊i niech Twoj mąz je orzechy brazylijskie😊
    Trzymam kciuki😊😊😊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:18

• Kami93 Debiutantka

Wysłany: 24 sierpnia, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chcialabym zapytac czy ktoras z Was leczyla sie lub leczy u dr Leszka Lachowicza z Krakowa?

• Kasiastaraczka Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami93 wrote:
    Cześć, chcialabym zapytac czy ktoras z Was leczyla sie lub leczy u dr Leszka Lachowicza z Krakowa?
    Na FB jest grupa o naprotechnologii,na pewno znajdziesz tam kogoś od tego doktora

Starania-23cykl
    ja '88 + on '87

Boże dziękujemy Ci za Cud Życia ❤️
    7u22s65g44plwk36.png
  • Kami93 Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Na FB jest grupa o naprotechnologii,na pewno znajdziesz tam kogoś od tego doktora

Sprawdzę. Dzięki :)

Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

‹‹ 443 444 445 446 447
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego