X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pan dr mi odpisał, że wyniki nasienia męża są prawidłowe, ale zastanawia się nad wyprowadzeniem antybiotyku, czy to może chodzić o parametr leukocytów wyszły mu 1-2-3 w polu widzenia? Jakby mąż brał antybiotyk, to nie można się starać z 3 miesiące tak?

    Kurcze, ostatnia szansa z tym cyklem, żeby wypaliło coś przed kolejną ewentualna przerwą :-(
    Może uda się z zastrzykiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 22:36

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    a skąd masz te ankiety?

    od kliniki do ktorej jade na wizyte :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelo wrote:
    Jakby mąż brał antybiotyk, to nie można się starać z 3 miesiące tak?

    Jak mój M brał antybiotyk to doktor kazał wznowić badania od razu po skończeniu antybiotyku :)

    :*

    Adelo lubi tę wiadomość

  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Jak mój M brał antybiotyk to doktor kazał wznowić badania od razu po skończeniu antybiotyku :)

    :*

    Kazał wznowić "badania"? Tzn badanie nasienia, żeby sprawdzić jak się trzymają żołnierzyki? Czy wznowić starania? :)

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooj Wkradł się błąd - miało być wznowić starania oczywiście.

    Badań nie kazał robić - oboje leczyliśmy się antybiotykami. Powiedział by w czasie brania nie starać się generalnie z powodu mojego organizmu. Antybiotyk generalnie nie powinien jakoś niesamowicie mocno wybijać żołnierzyków. Pewnie zbyt dobrze im nie robi ale myślę, że nie ma sensu wywalać kasę na kolejne badania. Należy pamiętać, że jest ich miliony i nawet w osłabionym składzie dadzą radę. Gorzej jest w przypadku jednej jedynej komórki jajowej którą masz jedną na cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 14:28

    Adelo lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja raz miałam peak tylko za sprawą jednego dnia śluzu peakowego. A innym razem miałam jeden pojedynczy peakowego i juz zaczęłam odliczanie a tu dwa dni później pojawił się znów śluz peakowy i potem normalny peak. Taki pojedynczy też się zaznacza bo nie wiadomo co się później wydarzy ☺

    Kurcze nie słyszałam o tym żeby tak długo po antybiotyku się nie starać ...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra biorę luteinę. Nic się nowego nie pojawia, papki i papki tylko. No i gdzie ta Niagara wywołana niby wit. B6? Do kitu z takim interesem ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi u mnie nieznacznie coś ruszyło po B6 ale ponoć czasem trzeba kilku cykli

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Zuzzi u mnie nieznacznie coś ruszyło po B6 ale ponoć czasem trzeba kilku cykli

    U mnie jest gorzej, niż było kiedykolwiek wcześniej :/

    A powiedz... nie chce Ci się spać bardziej niż zwykle?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co raczej nie. Ja mam w ogóle niskie ciśnienie i szybko spada mi cukier więc czasem chce mi się bardziej, ale odkąd biorę sobie prenatalne to czuję się o wiele lepiej . Natomiast nie zauważyłam żeby po B6 była jakaś zmiana

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogłabym cały ten cykl przespać i przeryczeć. Szukam winowajców ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    od kliniki do ktorej jade na wizyte :)
    nie to żebym była wścibska czy coś, po prostu mi nie zaproponowali, że dadzą wcześniej te ankiety, tylko wszystko na miejscu, dlatego moje pytanie ;)
    pozdr

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    nie to żebym była wścibska czy coś, po prostu mi nie zaproponowali, że dadzą wcześniej te ankiety, tylko wszystko na miejscu, dlatego moje pytanie ;)
    pozdr
    My dostaliśmy ankiete przed wizyta u lekarza ale drugą (w zasadzie pierwsza a u lekarza druga) dodatkowo ankiete dostaliśmy i przeprowadziła wywiad instruktorka i potem przesłała informacje o nas do lekarza i miałam wrażenie że lekarz wie o nas więcej niż my sami :P Jak coś tam powiedział to byłam w szoku "skąd on to wie" ale Pan Doktor chyba wyczytał z mojej miny to pytanie i powiedział że Pani Instruktorka przesłała informacje i dlatego "o to" pyta.
    Może instruktorka was wypyta jak u nas to było i przesle informacje do lekarza :) a dodatkową dostaniecie tak jak my przed wizytą.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za inf ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    nie to żebym była wścibska czy coś, po prostu mi nie zaproponowali, że dadzą wcześniej te ankiety, tylko wszystko na miejscu, dlatego moje pytanie ;)
    pozdr


    Nie odebralam tego jako wscibskosc ;)
    Pewnie kazda klinika ma inne metody. Ja bede sie leczyc w Anglii tak dla scislosci ;)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ankiecisko dostałam dopiero przed samą wizytą, już w gabinecie. A potem i tak był jeszcze 2-godzinny wywiad.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.

    Przeczytałam caaaały wątek, 63 strony ;O (zajęło mi to tydzień;).

    Mam wrażenie, że jesteśmy dobrymi koleżankami po przestudiowaniu Waszych wszystkich wypowiedzi, tyle się o Was dowiedziałam :-).
    Miło mi Was poznać. :-)

    Czytałam Was ponieważ od 1,5r staramy się z mężem o dziecko. Dokładnie to o drugie dziecko. Za pierwszym razem zaszliśmy w ciążę po 2 latach. Nie przyjmowałam wtedy żadnych leków, bo nie chciałam, i nie miałam wtedy takiego ciśnienia.
    Mam PCOS.

    Leczyłam się w klinice niepłodności, czego efektem było to, że wylądowałam na pogotowiu.
    Gdy mdlejąc z bólu trafiłam na naurologię, stwierdziłam, że koniec tego!
    Dość hormonów i stymulacji na ślepo, bo to w końcu źle się skończy.
    Od hormonów, które przepisywał mi gin, spuchły mi opony mózgowe i wyglądało to niezbyt dobrze.


    No, ale nie będę zanudzać.
    Dziś w końcu zadzwoniłam do kliniki Napotechnologii.

    Wizytę mam na 02.04.2015r u dr Wasilewskiego w Białymstoku.
    Nie mogę się już doczekać.


    Próbowałam się doszukać w Waszych wpisach jakiejś ciąży, ale wyłapałam tylko jedną u użytkowniczki Ity, czy coś przeoczyłam?


    Ściskam Was mocno i pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 14:37

    vanessa, Asiak, KMK, Macierzanka:), Fuma Foch lubią tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Antea :) Gratuluje przede wszystkim wytrwałości w czytaniu wątku :) :) :) i wyboru metody leczenia i lekarza bo ponoć świetny :)

    Ciążą w tym wątku do tej pory jedna ale trzeba wziąć pod uwage to że po pierwsze jest nas tu mało i przede wszystkim to że do lekarzy napro trafiają same trudne przypadki więc trudno spodziewać się ciąży po kilku cyklach bo prawie każda z nas jak trafiła do naprolekarza to najpierw lekarz wziął sie za "uporządkowanie" organizmu bo to podstawa.
    Czasem jest tak (np. u nas) że aby zacząć leczenie które może doprowadzić do ciąży trzeba wyeliminować inne problemy np. takie które moga prowadzic do poronienia, do trudności z zagnieżdzeniem itp. trzeba uzupełnić niedobry np. wit. D3 żeby dziecko jak już zagości pod sercem nie było skazane od urodzenia na niedobór tej witaminy a co za tym idzie na nieprzyjemne skutki tego niedoboru itp.

    fajnie że dołączyłaś :) w kupie raźniej :)

    antea lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dla pokrzepienia :) jakiś czas temu z nudów szperałam po wątkach i znalazłam wpisy dziewczyny (nie pamiętam nicku) która nie modła zajść i właśnie pomogła im naprotechnologia :) Miała suwaczek i Brzdąc na nim miał około roku :) :) :)

    Anulkaa, antea lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Tez u Was snieg pada?
    Ja chyba mam mega PMSa giganta.Wszystko mnie wkurza-to,ze prawdopodobnie bede musiala jechac sama do instruktorki,ze na razie nie mamy kasy na to,w przyszlym miesiacu bedzie dopiero przyplyw gotowki i ze @ jeszcze nie nadeszla i nie wiem na kiedy sie do naprodoktorka umowic.

    Witam nowa kolezanke.

    Dziewczyny zazdroszcze Wam tego doktora Wasilewskiego.Moj tez dobry ale jednak Wasilewski ma za soba wieksze doswiadczenie w napro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 17:10

    antea lubi tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ