X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah...guzik z tego-przecież miałam 10 marca Pregnyl podany :-( no to się nakręciłam

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska testy owulacyjne czesem przed @ wychodza pozytywne bo przed @ jest wztost jakiegos hormonu (nie pamiętam o jaki chodziło) który jest podobny do hormonu LH który wykrywaja testy owulacyjne. Testy owulacyjne nie potrafia rozróżnić tych hormonów.
    Nie chce Ci odbierać nadziei ale wiem z doświadczenia zreszta pewnie Ty też że lepiej sie nie nakrecać.
    Moje sdanie jest takie: lepiej być pozytywnie zaskoczonym niz gorzko rozczarowanym.
    Powodzenia :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:

    Ogolnie moge powiedziec, ze jestem zadowolona, ale nie bylo u mnie efektu wow, ze oni to nam na pewno pomoga. Chyba tylko dlatego, ze boje sie rozczarowania i podchodze z rezerwa. Spodziewalam sie, ze po tym spotkaniu wroce pelna sil, nadziei, wiary, a jest wlasciwie tak samo, jak przed wizyta.
    Mysle tez, ze kolejna wizyta, po 3 miesiacach obserwacji (o ile bedzie potrzebna ;) bedzie bardziej konkretna i moze wtedy poczuje, ze cos dzialamy.
    Nie wiem o jaki efekt WOW Ci chodziło ale powiem tyle. Jak my byliśmy po pierwszej wizycie u naprolekarza to od razu przypadł nam do gustu jako lekarz, bo był przeciwieństwem tych lekarzy z którymi mieliśmy wczesniej do czynienia.
    Tez nie byłam zozanielona czyli nie było efekyu wow tylko widzieliśmy że poważnie podchodzi do tego co robi. z biegiem czasu mnie zaskakuje to że niektóre wyniki sa złe i z tego co wiem inni lekarze twierdza że "z tym" juz nic nie da sie zrobić itp. i da nich jedyna droga to in vitro a naprolekarz tłumaczy nam sposoby leczenia okazuje sie że może to być pierdołka i kieruje do odpowiednich specjalistów którzy sie tym zajmuja Na CODZIEŃ czyli wychodzi że jednak da sie leczyć i to nie od dziś.
    Dla mnie to jest takim mozna poweidzieć efektem WOW bo czasem juz wiezyłam że takie diagnozy to wyrok a jednak to nie prawda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 10:26

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska wrote:
    Ah...guzik z tego-przecież miałam 10 marca Pregnyl podany
    A sama sobie podajesz pregnyl?
    Ja tez mam w planach branie pregnylu i panicznie sie boje jak sobie go wstrzyknę o.O

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa-lekarz mi podał jak byłam na wizycie-jeden raz dawka 10000jednostek.
    Tak więc pewnie ten Pregnyl zafałszował wynik testu.Moja pierwsza myśl, gdy zobaczyłam 2 krechy-aha, mam Cię,to teraz będziemy wiedzieć w którym momencie tracę ciąże.Dopiero po chwili nakręciłam się i chciałam jechać do apteki.Szczęśliwie rozum wziął górę-tym bardziej,że na piecu grzybowa pyrka i nie ma bata-muszę ją skończyc, bo na 14 idę do pracy.Tak a propos pracy-pracuję w firmie produkującej mleka, kaszki i słoiczki dla dzieci :-) ale nie mam z tym problemu-produkcja, produkcja i tylko to się liczy.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Narazie nie ogarniam tego zapisywania obserwacji. Powiedzcie mi, czy jesli papier jest wilgotny, ale nic sie nie da podniesc to tez naklejam dzidziusia? I jeszcze jedno pytanie: wczoraj zaobserwowalam sluz bardzo rozciagliwy, prawie przezroczysty, dzisiaj poki co tylko wilgotny papier. Czy wczoraj mam traktowac jako pik i od dzisiaj naklejac zielone bobaski?
    Prosze o pomoc te bardziej doswiadczone Wybaczcie, ze zameczam pytaniami.


    Anulka,
    Jeśli papier jest tylko wilgotny, to jest to obserwacja 2 i zielony znaczek bez dzidziusia. (chyba że obserwacja jest 1,2,3 dzień po peaku). Jeśli jest wilgotny i widać takie błyszczące, to 4. Jeśli jest mokry i błyszczące to 2W. Masz to wszystko rozpisane w podręczniku. Ja na początku każdą obserwację sprawdzałam z opisem w podręczniku... po ponad roku już jestem bardziej obcykana w tym :)
    Powodzenia!!! Naprawdę dużo można wyczytać z karty i w Waszym przypadku to można idealnie celować w dzień peak (+ - 2 dni) :) To ogromnie zwiększa szanse :)

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje slicznie za podpowiedzi, narazie bede zapisywac obserwacje a potem sie zabiore za naklejki, jak juz to troche ogarne. Obserwacje sa latwe, gorzej z zapisywaniem co sie widzialo ;) tyle tych kategorii...






  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze juz znacie, ale polecam - kilka pokrzepiajacych historii i ogolnie bardzo ciekawy portal o naprotechnologii i nie tylko:

    http://abrahamisara.pl/

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Byc moze juz znacie, ale polecam - kilka pokrzepiajacych historii i ogolnie bardzo ciekawy portal o naprotechnologii i nie tylko:

    http://abrahamisara.pl/
    Tam tez mozna zadać pytanie instruktorce CrMS jeżeli ma sie jakieś wątpliwości w zapisie lub obserwacji.

    Anulkaa, KMK, Gianna lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie w naprolekarza.
    W dużym skrócie - przede mną ostatni stymulowany cykl przed laparoskopią i histeroskopią. Czeka mnie szereg badań potrzebnych do zabiegu i za miesiąc sam podwójny zabieg. Wiele zaczyna wskazywać że mam endometriozę, choć lekarz nie pozwolił mi się na zapas martwic. Niestety od dawna mam wszechogarniające przeczucie, że to właśnie TO! Będę się modlić, żebym się myliła...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak POWODZENIA :) <3

    Asiak lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak jesteś w dobrych rękach! A endomenda to jeszcze nie wyrok. To problem gdy się panoszy nierozpoznana ale jak się ją usunie to organizm odżywa i można znów działać.
    Ale życzę Ci byś po pierwsze na zabieg nie musiała iść ;) A jak już pójdziesz by się okazało, że to nie endometrioza.

    Będzie dobrze!

    Asiak lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 22 marca 2015, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udalo sie jestem w ciąży, obserwacje modelem creightona rozpoczelismy w czerwcu 2013 roku, 21 marca 2015 r pozytywny test ciążowy, w drugim cyklu po hsg.

    Adelo, Asiak, KMK, Ewosińska, vanessa, Anulkaa, Maczek lubią tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • amryta Przyjaciółka
    Postów: 131 38

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    udalo sie jestem w ciąży, obserwacje modelem creightona rozpoczelismy w czerwcu 2013 roku, 21 marca 2015 r pozytywny test ciążowy, w drugim cyklu po hsg.

    Gratuluje. Wreszcie dobra wiadomość. Jest nadzieja dla nas, nie podłamujemy się , idzie wiosna będzie dobrze. Myślimy pozytywnie.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    starania od 2005r.; 6 IUI; 3 IVF
    od IX.2014 naprotechnologia
    lata lecą
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Sylwunia :-) uściski dla Was <3 jesteś nadzieja dla endokobietek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 08:39

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    udalo sie jestem w ciąży, obserwacje modelem creightona rozpoczelismy w czerwcu 2013 roku, 21 marca 2015 r pozytywny test ciążowy, w drugim cyklu po hsg.

    Cudownie Sylwunia! Ratulacje, zdrówka dla Was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia - cudowna wiadomość :)

    Czyli potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość.
    Tak więc kochane naprostaraczki - jest jeszcze dla nas jakaś szansa !!!

    Ewosińska, sylwiunia, Anulkaa, Adelo, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    udalo sie jestem w ciąży, obserwacje modelem creightona rozpoczelismy w czerwcu 2013 roku, 21 marca 2015 r pozytywny test ciążowy, w drugim cyklu po hsg.

    Gratuluję z całego serducha! No, to teraz czekamy na kolejną z nas :-)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny!
    czy macie kogoś może z Poznania lub okolic wartego polecenia? zastanawiam się nad napro...
    pozdrawiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ara :) Witaj witaj :)

    Za raz się pewnie dziewczyny odezwą.

    Jak długo się staracie?


    ara lubi tę wiadomość

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ