X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    ja gdy mam plamienia i brązowe plamienia to zaznaczam B. Z tym, że u mnie B to takie mocne B... a nigdy nie miałam czerwonych plamień, ewentualnie różowe, albo beżowe...
    Jak jest do tego papka, to piszę jeszcze PC, a jak śluz na przykład średnio rozciągliwy, ale z krwią to 8/L.

    Pod sam koniec, to mam też beżowy, ale wtedy kiedy mam brązowy, to mam nie tylko brązowy tylko też czerwony, często się tak zdarza, i też myślałam o wypisywaniu tych 2 obserwacji.

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • paletka Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    znalazłam wyniki i fsh 5,6 iu/l, a lh 9,0 iu/l w trzeim dniu cyklu
    a co do glukozy na czczo 79 mg/dl ,
    potem po obciązeniu po 30 minutach 150mg/dl,
    po 60 minutach 124 mg/dl,
    po 120 miutach 106 mg/dl.
    A tym samym czasie miałam robioną insuline taki stosunek jest glukozy do insuliny
    i oto wyniki na czczo 12,2 uiu/ml,
    po 30 minutach 121,7 uiu/ml,
    po 60 minutach 78,3 uiu/ml,
    po 120 minutach 29,6 uiu/ml.
    Jeśli któraś z Was zna się na tych wynikach to proszę o interpretacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:

    ktosik też chciałam mierzyć nadal tempkę z ciekawości, ale tak mi się nie chce :)

    no ja jeszcze ten cykl skończę z temperaturą a później to zobaczę ;) tylko taki fajny nowy termometr sobie kupiłam, i teraz mam go nie używać? hihi ;/
    jestem już po owulacji i mało mam obserwacji, a dopiero zaczęłam przygodę z naprotech. W nowym cyklu mam nadzieję, że będzie co obserwować ;) tylko na razie mamy się nie serduszkować bo trenerka mówiła, że łatwiej mi będzie rozpoznawać śluz, a nam się teraz tak chce.. :/ ehh, no cóż, trzeba się poświęcić ;)
    miłego dnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 10:29

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pojutrze miałam umówioną wizytę u Naprotechnologa.
    Ale jej nie doczekałam..
    Wczoraj wyszedł mi pozytywny test ciążowy.
    Dzisiaj też.
    Zrobiłam już dla pewności róznych firm, i są dwie krechy wyraźne.
    ..Zaszłam od samego myślenia o Naprotechnologii.. ;-)

    Dziś odwołałam wizytę także jak coś to czwartek 02.04 jest wolny u dr Wasilewskiego w Białymstoku :-)

    Anulkaa, Maczek, Adelo, Gianna, Renia7910, Nanatasza, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antea gratuluję ;)
    zaczęłam leczenie u dr Wasilewskiego, on chyba zaczarowuje kobiety ;) więc może i nam się uda ;)

    antea, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Lolaa Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja dzisiaj miałam laparoskopie, piszę teraz leżąc na szpitalnym łóżku... Okazało się, że endometrioze miałam wszędzie, liczne zrosty i do tego wodniak jajowodu ... I jak ja z takim dziadostwem miałam w ciążę zajść???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 21:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antea gratulacje! Rzeczywiscie szybko pomoglo u Ciebie naproleczenie ;)

    U mnie niestety nie ma tak latwo,wlasnie zbliza sie @, plamienia juz od kilku dni, chodze tylko i krzycze na meza i wszystko mnie drazni ;)

    Wlasnie uswiadomilam sobie, ze przez te obserwacje jestem skazana na myslenie o zajsciu non stop, kazdego dnia. I tak nie udawalo mi sie o tym calkowicie zapomniec, ale bywaly takie dni, ze nie wiedzialam ktory to dzien cyklu, czy plodny i tak dalej. Zdarzalo sie, ze przez wiekszosc dnia (zazwyczaj jak bywalam poza domem) nie myslalam o tym wszystkim, cieszylam sie urlopem, wyjsciem ze znajomymi. A teraz kazda wizyta w toalecie bedzie mi o tym przypominac. Nie marudze, ale takie mam spostrzezenie ;) Widocznie cos za cos.

    Ktosiku ja wlasnie odliczam te bez serduszkowe dni ;)


    antea, ktosik lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa, ja tak miałam bardzo krótko. Teraz po prostu zapamiętuję obserwacje, wieczorem z mężem zapisujemy i tyle. Odruchowo, rutynowo i bez emocji ;) emocje się pojawiają tylko przy interpretacji, kiedy cykle wyczyniają dziwne rzeczy ;)

    Antea, gratulacje!!!

    Lolaa i co teraz? Jakoś to powycinali? Będą leczyć? Co dalej?

    antea, Lolaa lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Lolaa Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powycinali wszystko, lekarz powiedział, że od następnego cyklu mamy się już starać, ale z droznoscia może być problem za jakiś czas znowu i wtedy hsg.
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 21:48

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 31 marca 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolaa wrote:
    Powycinali wszystko, lekarz powiedział, że od następnego cyklu mamy się już starać, ale z droznoscia może być problem za jakiś czas znowu i wtedy hsg.
    .

    No to dobrze, że to ogarnęli. :)

    Lolaa lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie lekarz powiedział, że jak nic nie będzie pomagało to też będę musiała mieć laparoskopie by sprawdzić drożność jajowodów, zrosty itp. i ewentualnie naprawić co się da.. tylko ja jak słysze słowo laparoskopia to od razu przypominam sobie sytuację sprzed roku, ten płacz, ból, widok zatroskanego męża, który nie wiedział co z sobą zrobić. ehh, ale może dr Wasilewski tak mnie zaczaruję, że niedługo zafasolkuję ;)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolaa wrote:
    Powycinali wszystko, lekarz powiedział, że od następnego cyklu mamy się już starać, ale z droznoscia może być problem za jakiś czas znowu i wtedy hsg.
    .
    To wracaj szybko do pełni sił i starań daj Boże owocnych :)
    Wysłałam Ci zaproszenie :) chciałam coś zapytać na priv.

    Lolaa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolaa - najważniejsze, że pozbyłaś się tego dziadostwa! Odpoczywaj i nabieraj sił :)

    Antea gratulacje <3 :)

    Lolaa lubi tę wiadomość

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • ewa85 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antea gratulacje!:)dużo zdrówka życzę.

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Antea!!! :)
    Spokojnego czasu oczekiwania!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • paletka Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antea gratuluje i życze zdrówka
    zrobiłam progesteron11,27 ng/ml a estradion <5 pg/ml i co z tym zrobić jeszcze takiego nie miałam tragedia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paletka a który to byl dc?

    Pamiętaj że oba te hormony łatwo suplementować :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 22:36

  • paletka Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmk w p+8 bo jeden dzień przegapiłam
    Tylko wychodzi na to że na luteine chyba nie ide bo mam ją dopochwowo 3razy po 2 tabletki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paletka

    Świetnie nie jest to fakt. Ale zobacz - znowu jakaś ważna informacja. I tak kroczek po kroczku do celu. Jak spotkasz się z lekarzem daj nam znać co postanowił :*

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego z te Święta!
    Życzę Wam owoców tej ciężkiej pracy... <3

    Paletka, pytałaś kiedyś o insulinę i glukozę. Nie podałaś norm...
    U mnie duży wyrzut insuliny wielokrotnie przekraczający normę, ale wyniki głukozy mam zupełnie inne. Cukier spadał szybko, wręcz po 2h był lekko poniżej normy.

    Ktosik i jak idą obserwacje? ten pierwszy cykl można wytrzymać... jakoś ;) ale to prawda, wtedy największa pokusa :D

    Lolaa, szybkiego powrotu do starań. Mam do Ciebie pytanie. Czy miałaś różnego rodzaju bóle w podbrzuszu w ciągu cyklu (we wszystkich fazach) zanim Cię skierowano na laparo?

    Antea, moje ogromne gratulacje!!! <3

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ