X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało byś przy szyjce a nie szyjące :p

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 wkładkę bym zignorowała

    Za to ładowanie paluchów tam gdzie nie trzeba robi same złe rzeczy:P
    1) prędzej czy później nabawisz się bakterii (możesz ich nie czuć a będą psuć Ci zdrowie)
    2) tego typu obserwacje zaburzają późniejsze obserwacje napro
    3) sugerując się szyjką będziesz sobie wkręcać inne objawy płodności lub jej braku

    :)

    Adelo, ana90, majeczka87, Ewosińska lubią tę wiadomość

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badanie szyjki to taki zły nawyk bo zawsze 3 -4 dni przed @ mam tam plamienie i sprawdzam i wtedy wiem kiedy @ przyjdzie i mnie nie zaskoczy :p
    Ale obiecuje poprawę jesli to moze zaburzyć obserwacje to przestaje pchać paluchy tam gdzie nie trzeba :p
    Czyli rozumiem ze zapisuje 0?:)

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zero :)

    Oj zazdroszczę Ci tego zera...
    Zamienimy się? Oddam Ci kilka 4AD

    EDIT

    A będę rozrzutna! Oddam 10KLAD bo mam ich kila w miesiącu. Tylko niech mi ktoś da zero! Dziewczyny ja zaczęłam już 4 kartę i w życiu zera nie uświadczyłam. Co za niesprawiedliwość!

    :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 23:11

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jak jest "0" to też dobrze? tzn wiem że na pewno lepiej niż 4, bo to świadczy o jakiś nietolerancjach pokarmowych? ja to teraz modlę się, żeby nie mieć 2W bo to by mogło świadczyć, że nie pozbyłam się ureoplasmy albo nabawiłam się czegoś jeszcze. dziewczynki po niedzieli będę miała wyniki z wymazu kontrolnego, mam nadzieję, że już nie mam bakterii i będziemy mogli działać..

    majeczka87 lubi tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik czekamy na wiadomości do Ciebie :* powodzenia ;)

    KMK idziemy na zamianę ;) od zaraz ;)

    KMK lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta-u nas lipa w tym miesiącu, nic z tego nie będzie.Byliśmy dziś u naprodoktorka-okazało się,że mam torbiel i to całkiem sporą 3cm, doktor zmartwił się, bo tak dobrze znoszę stymulację a tu taka niespodzianka.No, ale zadziałał-wypisał receptę na Agolutin, podjechaliśmy do Czech do apteki, wróciliśmy do doktora, zapodał zastrzyk( 4 ampułki),i pojechaliśmy do Opola.Za tydzień ponowna wizyta-lekarz chce sprawdzić czy ta torbiel zmniejsza się.

    Ach, trudno, bywały gorsze sytuacje-przynajmniej małżeńskie orgietki nie bądą w tym miesiącu wymuszane ;-)

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie drugą kartę dokańczam wypełniać i też jeszcze ani razu nie uświadczyłam 0 ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska ja od półtorej roku łarzę z torbielą... Ale lekarz mówi że czesto jak sie zachodzi w ciaże to sie wsiakaja ;) u mnie zadne leki nie rozbiją torbieli bo mam ednometrialne inaczej czekoladowe, a one są bardzo zbite w calosc. Kiedys tylko na modlitwie uzdrowienia znikneły całkowicie, ale to już inna sprawa ;) Teraz mnie pewnie laparo czeka

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka-mam nadzieje,że moja zniknie.Napisz o tym zdarzeniu z modlitwą o uzdrowienie, nawet na priv.ja w miarę możliwości chodzę na te msze w Opolu

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to była nie msza tylko modlitwa wstawiennicza we wspólnocie ezechiasz. raz na jakiś czas spotykają się i osoby świeckie poprostu modlą się w intencji o które je prosisz ;) I tak z dnia na dzień zostałam całkowicie uzdrowiona ;) Chwała Panu ;)

    Adelo lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kMk nie oddam bo to moje jedyne 0 które po analizie dnia stało sie bardziej 4 niz 0 :p bo miałam ciężki dzien i nie do końca zawracałam uwagę na śluz jedynie widziałam plamienie i po wypełnieniu karty wieczorem jak juz sobie leżałam to obmyślalam jaki śluz widziałam przez całym dzien :p i było 4 raz albo dwa ale było :p

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. przed chwilą rozmawiałam z dr Wasilewskim, pozbyliśmy się ureoplasmy i mamy zielone światełko... :DD możemy działać ;) mam nadzieję, że się uda i wkrótce będę w zdrowej ciąży ;)

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniale wiesci :) bardzo sie ciesze i zycze Ci bys szybko zasza w ciaze :)powodzenia :*

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik bardzo się cieszę! Może nie zakładajcie że od razu się uda bo każda porażka strasznie boli ale pewne jest to, że zrobiliście WIELKI krok ku płodności :) Powodzenia! Już czas przenieść nasz wątek na fioletową stronę :)

  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTOSIK-bede trzymac kciuki za sukces.Za wszystkie dziewczyny trzymam.

    My postanowilismy wybrac sie do Czestochowy.W piatek jedziemy.Pomodle sie za Was wszystkie a Wy, przy okazji pomodlcie sie, prosze ,na moja intencje.
    A jak sie juz nam wszystkim uda to mozemy sobie zorganizowac pielgrzymke dziekczynna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 19:40

    ara, Asiak, Ewosińska, Bratek, Gianna, sylwiunia, Adelo lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Ktosik bardzo się cieszę! Może nie zakładajcie że od razu się uda bo każda porażka strasznie boli ale pewne jest to, że zrobiliście WIELKI krok ku płodności :) Powodzenia! Już czas przenieść nasz wątek na fioletową stronę :)
    dzięki KMK za "kubeł zimnej wody" :D takie otrzeźwienie też jest potrzebne bo od razu się nastawiam na ciążę, a nie wiadomo jak będzie.. no ale cieszymy się, że nie mamy już bakterii i jakoś tak mam takie przeczucie, że teraz będzie już tylko lepiej ;)
    u nas właściwie tylko ta bakteria chyba była problemem, mąż ma super wyniki, ja witaminki biorę, więc myślę, że będzie dobrze ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ktosik że wyszło tak dosadnie ale jak ostatnio dostałam zastrzyki też pomyślałam "teraz to już się uda na bank - wszak to najcięższa artyleria"

    2 cykle z zastrzykami minęły bezowocnie i kilka dni temu wpadłam w bardzo bardzo duże przygnębienie z tym związane. Na pewno by tak nie było gdybym nie podeszła z takim entuzjazmem do nowych leków.
    Lepiej się nie nastawiać i rozczarować się pozytywnie :) Co nie zmienia faktu że Twoja sytuacja zaczyna wyglądać bardzo obiecująco :) :P

  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta-wczoraj miałam lekkie plamienie, właściwie brudzenie(18dc, torbiel o średnicy 3cm).Czy to też zapisuję na karcie jako plamienie? Takie dziwne-brzuch mnie zabolał jak przed nadejściem miesiączki, przez moment dosłownie, a jakieś pół godziny później poszłam do toalety i się zdziwiłam.Mam nadzieję,że to nic poważnego-ale w sobotę jadę do doktorka.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Przepraszam ktosik że wyszło tak dosadnie ale jak ostatnio dostałam zastrzyki też pomyślałam "teraz to już się uda na bank - wszak to najcięższa artyleria"

    2 cykle z zastrzykami minęły bezowocnie i kilka dni temu wpadłam w bardzo bardzo duże przygnębienie z tym związane. Na pewno by tak nie było gdybym nie podeszła z takim entuzjazmem do nowych leków.
    Lepiej się nie nastawiać i rozczarować się pozytywnie :) Co nie zmienia faktu że Twoja sytuacja zaczyna wyglądać bardzo obiecująco :) :P

    kochana wcale nie czuje się urażona ;) doskonale Cię rozumiem,
    cieszę się, że jesteśmy już wolni od bakterii, i że możemy działać, jedynie czego trochę się obawiam to serduszkowania w wyznaczonych dniach, no i nie codziennie co by plemniczki zdążyły dojrzeć :D będę chyba musiała zacisnąć zęby i nie kłócić się z mężem bo często akurat w dni płodne my akurat mamy dni ciche, jak na złość... ale może Matka Boska pomoże, no i znalazłam modlitwę o cud poczęcia ;D

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ