X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiadając na pytanie jakie witaminy z grupy B mam brać, odpowiadam. Jeden raz dziennie b2, b3, b6 i b12.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminki miałam bardziej na myśli jakiej firmy suplement przyjmujesz? Bo raczej wszystkie te witaminy w czystej postaci są nie do przełknięcia a na rynku tych suplementów witaminowych jest mnóstwo, ale ich ilość w tabletce śladowa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Embe, moja Pani doktor powiedziała, że mam kupić każdą z tych witamin osobno. W aptece polecono mi te z firmy Teva.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, a też dostałam zalecenie przyjmowania Miovelia. Tylko przed zaleceniem podczas USG, lekarz powiedział, że jestem po "porzadnej"owulacji. Badań krwi jeszcze nie miałam, także nie rozumiem na co Miovelia?;/

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 14 marca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja też dostałam zwykłą miovelie (30 saszetek + 30 kapsułek) - brać codziennie.
    Czy któreś z Was to już pomogło?
    Jakie są wasze opinie na ten temat?

  • Madzia84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie😊 Dziewczyny mam pytanko, gdzie można kupić lek Miovelia? przeleciałam cały Internet wszędzie prawie niedostępny😔 pytałam się w kilku aptekach w Bydgoszczy też zero... nawet dzwonili do hurtowni tam nawet o nim nie słyszeli🤨 Czytałam tu wcześniej że ktoś zamawiał przez Internet...

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia84 ja kupiłam w stacjonarnej aptece GEMINI czy jakoś tak. Mają też sprzedaż internetowa. Na stanie widzę nie mają ale może do nich napisać czy będą mieli

  • siedemnocy Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdźcie na stronce ktomalek.pl

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 14 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawialam na str producenta

    http://www.nutropharma.pl/Produkty,category,1356,product,1357/MIOVELIA

    przyszlo kurierem do domu, platne przy odbiorze :)

    Dziewczyny a orientujecie sie czy w razie ewentualnego zajscia w ciaze nalezy odrazu to odstawic ? pytam z ciekawosci, przy metrofmaxie wlasnie tak mialam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2019, 18:06

  • Natica90 Ekspertka
    Postów: 127 288

    Wysłany: 14 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Lekarz zalecił mi dziś przyjmowanie tych specyfików. Staramy się rok, wszystko niby ok ale ciąży nie ma. Oby pomogło ;)
    ellou wrote:
    Ja zamawialam na str producenta

    http://www.nutropharma.pl/Produkty,category,1356,product,1357/MIOVELIA

    przyszlo kurierem do domu, platne przy odbiorze :)

    Dziewczyny a orientujecie sie czy w razie ewentualnego zajscia w ciaze nalezy odrazu to odstawic ? pytam z ciekawosci, przy metrofmaxie wlasnie tak mialam.
    Również dziś zamawiałam na tej stronie. Mi lekarz powiedział żeby brać do zajścia w ciążę ;)

    eikt43r8o5m825ub.png

    Starania o drugie dziecko od 01/2018
    4.11.19 ET 2BB ☹️
    3.12.19 FET 2BB 🙂
    6dpt beta 10.7
    8dpt beta 41.15
    10dpt beta 107.1
    14dpt beta 475.3
    17dpt beta 1512 jest pęcherzyk
    24dpt beta 9089 jest ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również zamawiałam na stronie producenta, plus od razu zamówiłam sobie Miovelia Nac, żeby nie biegać po aptekach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zamawialam przez www.nutropharma.pl z darmową przesyłką. Ginekolog twierdziła, że jest dostępne w superpharm, u mnie nie ma. Też w sklepie zielarskim Kwiaty Polne warto popytać, w mojej ponoć miewają, ale akurat jak ja szukałam nie było ;)

  • Madzia84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nigdzie nie ma tego... na stronie producenta jest niedostępny... znowu na stronie ktomalek pokazuje kilka aptek gdzie jest dostępny ale możliwy jest tylko odbiór w aptece. Najbliższa jest 70km ode mnie. Co do brania leku to brać do zajścia w ciążę. Chociaż ja przy ostatniej ciąży 2 lata temu brałam Inofolic i przyjmowałam go jeszcze przez 2 pierwsze msc ciąży bo gin powiedziała mi że nie zaszkodzi😊

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwilę obecną na stronie producenta NutroPharma produkty są dostępne

    Madzia84 lubi tę wiadomość

  • Madzia84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz sprawdziłam... lek dostępny na stronie producenta😄😉 już zamówiłam😋 zobaczymy jak działa i czy pomoże...🤔

    ellou lubi tę wiadomość

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dopytać o to moje zażywanie i faktycznie mam brac clo+miovelia nac 😑 czyli jednak to standard tak jak ktoras z was tu pisala. Lek to lek a miovelia nac to jednak suplement. Troche dziwne ze mam sie az tak szprycowac skoro clo super dzialalo samo od siebie :/ no nic trzeba dzialac 💪

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 15 marca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś wie czym się różni miovelia (30 saszetek + 30 kapsułek) od miovelia nac ?

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isiaa wrote:
    Czy ktoś wie czym się różni miovelia (30 saszetek + 30 kapsułek) od miovelia nac ?

    miovelia jest na wspomaganie pracy jajnikow przy pcos, a miovelia nac wspomaga rosniecie pecherzykow, ogolnie i to i to ma poprawic funkcjonowanie jajnikow i owulacji🤔 przynajmniej ja to tak rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 17:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a czy ktos miał juz monitoring po tym leku ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edyta90 wrote:
    Hej :) a czy ktos miał juz monitoring po tym leku ?
    Tak, ja miałam, pęcherzyki cudowne, w jednym i drugim jajniku. Dostałam zastrzyk na pęknięcie i czekam....

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ