X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 15 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja dostałam miovelia 30 saszetek plus kapsułki. W 13 dc miałam pęcherzyk 11mm i ponoć był mały. Mam nadzieję że to pomoże :(

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isiaa wrote:
    W sumie ja dostałam miovelia 30 saszetek plus kapsułki. W 13 dc miałam pęcherzyk 11mm i ponoć był mały. Mam nadzieję że to pomoże :(

    moze w nastepnym cyklu dolozy Ci miovelie nac ;)
    a to w 1cyklu na mioveli taki efekt czy juz w ktoryms z kolei ?

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jaki jest koszt takiego monitoringu prywatnie ? Ja brałam pierwszy cykl miovelię nac i czułam dość intensywnie ból w lewym jajniku a we wtorek test owulacyjny wyszedł pozytywny ale czy tak naprawdę owulacja była to nie wiem. Czy w okresie okołoowulacyjnym tzn np. dzień przed dzień owu i dzień po przytulacie się codziennie? czy raczej co drugi dzień?

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 16 marca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Dziewczyny a jaki jest koszt takiego monitoringu prywatnie ? Ja brałam pierwszy cykl miovelię nac i czułam dość intensywnie ból w lewym jajniku a we wtorek test owulacyjny wyszedł pozytywny ale czy tak naprawdę owulacja była to nie wiem. Czy w okresie okołoowulacyjnym tzn np. dzień przed dzień owu i dzień po przytulacie się codziennie? czy raczej co drugi dzień?


    Wszystko zalezy od cennika lekarza,ja za wizyte z wywiadem i badaniem usg placilam 100 - 150 zl, nastepna wizyte- tydzien pozniej w celu sprawdzenia czy pęcherzyk pekl placilam 50 zl. Co do przytulania moj lekarz mowi zeby robic to codziennie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 13:09

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 16 marca 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellou wrote:
    moze w nastepnym cyklu dolozy Ci miovelie nac ;)
    a to w 1cyklu na mioveli taki efekt czy juz w ktoryms z kolei ?

    Ja dostałam miovelia dopiero teraz jak zobaczył że mam małe pęcherzyki. Kazał brać aż pomoże.
    A co do przytulania kazał co dwa dni bo jeżeli codziennie to nasienie jest jakościowo lepsze ale za to z mniejszą ilością plemników A co drugi dzień to ilość plemników jest większa i są silniejsze.
    Ja płacę 150 zł i chodzę narazie raz na miesiąc. Od przyszłego miesiąca idę prawdopodobnie na symulacje owulacji jeżeli miovelia nie pomoże

  • Batonik33 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    chciałam się Was poradzić, dostałam zalecenie przyjmowania MioVelia Nac od 3 dnia cyklu przez 5 dni, wiem że jest jeszcze MioVelia, którą się bierze przez cały cykl i pytanie czy zaczynałyście brać od nowego cyklu ? czy podczas przyjmowania MioVelia Nac czyli od 3 do 5 dc mam przestać brać zwykłą MioVelia ?

    Dzięki za odpowiedź ;-)

    Batonik33
  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam i zaczynam od nowego cyklu :)
    stwierdziłam, ze tak bedzie lepiej (jak sie skończą to w podobnym czasie a nie beda rozjechane i łatwiej bedzie mi zamawiac) co do zażywania to nie chce nic sugerować , ponieważ sama pewna nie jestem. Szczerze myslalam, ze non stop ale przyznam,ze teraz zaczelam sama sie zastanawiac 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 09:43

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 18 marca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał brać miovelie 30 saszetek plus kapsułki od razu jak mi to zalecił. Nie czekać na nowy cykl. Więc tak robię :)

  • Juzia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 marca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po miesiącu stosowania - niestety brak ciąży. Zamówiłam 2 opakowanie choć już sił brak. Ponad rok starań. W tym czasie ciąża (poronienie) załamuje mnie to. Wybrałam niby dobrego lekarza i jeżdżę po 80 km do niego. Nie wiem co dalej robić. Tsh wynik 1.8. Biorę letrox kas foliowy Wit. D. Wit A i E. Co jeszcze zrobić ?

  • Szczęśliwa_ Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 21 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Długo zbierałam się aby coś napisać, ponieważ tak się cieszę, ze do mnie to nadal nie dociera....
    Staraliśmy się o Dziecko od ponad roku, lekarze, badania i pełno stresu. W tym dniu znów wizyta u Mojego Doktora - i mówi, ze jest Nowy produkt wspomagający leczenie niepłodności, ze to produkt premium, ze dostępny w necie, ze spróbujmy... no to sobie myśle.... no tak, znów wiadomo o co chodzi....
    Ale pomyślałam, Ze mam zaufanie do lekarza, ze jest dobry, wiec spróbujmy. Przepisał miovelia i miovelia nac.... ze mam brać min 3 miesiące. Może tez ze mną mąż brać nucleoks, tak dla wspomagania. Stwierdziliśmy, ze okej sprobujemy Kupowałam w necie po jednym opakowaniu dla siebie i męża, bo to są koszty, po jednym nic :( po drugim.....nic. Ale nagle nie mam krwawienia, kupiłam test i oczom nie wierze. Dzwonię do dr i mówię, to on żebym się pojawiła. I faktycznie stwierdził wczesna ciąże !!!! Matko popłakałam się , skakałam pod sufit, bo już miałam wizje, ze czeka mnie klinika niepłodności i znów kasa. Także Dziewczyny to naprawdę działa!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

    Madzia84, Eja89, Mggg lubią tę wiadomość

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 21 marca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juzia i Szczęśliwa_ bierzecie miovelia czy miovelia nac ?

  • Juzia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Miovelia nac. 1 miesiąc i teraz czaję drugi
    2.

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 21 marca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_ wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Długo zbierałam się aby coś napisać, ponieważ tak się cieszę, ze do mnie to nadal nie dociera....
    Staraliśmy się o Dziecko od ponad roku, lekarze, badania i pełno stresu. W tym dniu znów wizyta u Mojego Doktora - i mówi, ze jest Nowy produkt wspomagający leczenie niepłodności, ze to produkt premium, ze dostępny w necie, ze spróbujmy... no to sobie myśle.... no tak, znów wiadomo o co chodzi....
    Ale pomyślałam, Ze mam zaufanie do lekarza, ze jest dobry, wiec spróbujmy. Przepisał miovelia i miovelia nac.... ze mam brać min 3 miesiące. Może tez ze mną mąż brać nucleoks, tak dla wspomagania. Stwierdziliśmy, ze okej sprobujemy Kupowałam w necie po jednym opakowaniu dla siebie i męża, bo to są koszty, po jednym nic :( po drugim.....nic. Ale nagle nie mam krwawienia, kupiłam test i oczom nie wierze. Dzwonię do dr i mówię, to on żebym się pojawiła. I faktycznie stwierdził wczesna ciąże !!!! Matko popłakałam się , skakałam pod sufit, bo już miałam wizje, ze czeka mnie klinika niepłodności i znów kasa. Także Dziewczyny to naprawdę działa!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.




    No i pieknie ! duzo zdrowka ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_ wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Długo zbierałam się aby coś napisać, ponieważ tak się cieszę, ze do mnie to nadal nie dociera....
    Staraliśmy się o Dziecko od ponad roku, lekarze, badania i pełno stresu. W tym dniu znów wizyta u Mojego Doktora - i mówi, ze jest Nowy produkt wspomagający leczenie niepłodności, ze to produkt premium, ze dostępny w necie, ze spróbujmy... no to sobie myśle.... no tak, znów wiadomo o co chodzi....
    Ale pomyślałam, Ze mam zaufanie do lekarza, ze jest dobry, wiec spróbujmy. Przepisał miovelia i miovelia nac.... ze mam brać min 3 miesiące. Może tez ze mną mąż brać nucleoks, tak dla wspomagania. Stwierdziliśmy, ze okej sprobujemy Kupowałam w necie po jednym opakowaniu dla siebie i męża, bo to są koszty, po jednym nic :( po drugim.....nic. Ale nagle nie mam krwawienia, kupiłam test i oczom nie wierze. Dzwonię do dr i mówię, to on żebym się pojawiła. I faktycznie stwierdził wczesna ciąże !!!! Matko popłakałam się , skakałam pod sufit, bo już miałam wizje, ze czeka mnie klinika niepłodności i znów kasa. Także Dziewczyny to naprawdę działa!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

    Zaintrygowałaś mnie nucleoks. Od początku Mąż brał czy zaczął później niż Ty?
    Widziałam trzeci produkt na stronie, ale skupiłam się na dwóch pozostałych, zleconych przez lekarza. Podpytam o nucleoks, jeśli tym razem nam się nie uda.
    Dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 23:43

  • siedemnocy Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nucleox jest strasznie drogi, są preparaty dla mężczyzn o podobnym składzie, a wiele tańszych. Nie ma co przepłacać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa _ .. gratulacje :) jaki był przebieg Twojego leczenia ? I co było powodem ze nie mogłaś zajść w ciąże ? :) bym była wdzięczna jak byś napisała cos o swoich staraniach wczesniej :) Pozdrawiam.

  • Isiaa Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 30 marca 2019, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? Może ktoś już się czymś pochwalić czy niestety nie? :)

  • ellou Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 30 marca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie czekają na efekty ☺ Ja dopiero swoja przygode z mioveliami zaczelam w tym cyklu :) organizm musi sie przestawic po metformaxie, wiec jeszcze troche drogi przede mna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2019, 19:16

  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 30 marca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety po pierwszym miesiącu stosowania miovelia nac brak efektów. Gin stwierdziła że owulacja była ale mam podwyższoną prolaktyne i może przez to się nie udało.

    Julia1430 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Niestety po pierwszym miesiącu stosowania miovelia nac brak efektów. Gin stwierdziła że owulacja była ale mam podwyższoną prolaktyne i może przez to się nie udało.

    Jakie badania kontrolne zlecił Ci lekarz, że wyszła prolaktyna podwyższona? Wszystkie hormony czy wybrane?
    Ja kończę drugie opakowanie mio nac + clo, zobaczymy... Pierwszy miesiąc, podobnie jak u Ciebie, nie przyniósł wyczekiwanego efektu...

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ