X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 13 listopada 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Biorę go nadal, przez pierwsze 6 tygodni brałam po jednej tabletce, a teraz biorę co drugi dzień po pol tabletki. Po trzech miesiącach zaczęło być widać ze puchne (autentycznie..) najbardziej ucierpiała moja twarz i szyja... no i przedramiona (wszystkie bluzki w rękawach są niestety ciasne 😭). Ale nie martw się na zapas moze u Cb nie będzie tak drastycznie, głowa do góry!
    U mnie problem z owulka miała i mama i siostra a jednak jakoś zaszły w ciaze i to nie raz ;) wiec dziewczyny głowy do góry bo nie ma rzeczy niemożliwych! 🙂

    Edit. No i te ciagle pytania „co Ci się stało, ze tak przytyłaś.. ?” Nie napawają optymizmem, ale trzeba i na to być przygotowanym, bo ludzie widzą, nie są ślepi i od razu snują różne teorie ;)

    Bardzo, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Słowa wsparcia są niezwykle ważne.
    Czytam to forum i tak liczę że którejś z nas uda się zobaczyć upragnione 2 kreski. Tak bardzo Wam kibicuje... czekamy dalej 💜

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 13 listopada 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 4 dniu z miovelia NAC odziwo @ przyszła w terminie , ale strasznie bolą mnie jajniki momentami nie idzie wytrzymać wy też tak macie ?

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestałam brac miovelle NAC w poniedziałek dzisiaj idę do ginekologa monitoring - zobaczymy co z tego wyjdzie. I kłują mnie trochę jajniki ale to nie jest jakiś uciążliwy ból. Najbardziej obawiam się że bardziej kłuje mnie ten lewy - gdzie miałam dość sporą cystę z niepeknietego pęcherzyka. Boje się że się nie wchłonęła ☹️

    @Jula może właśnie stymulacja tak działa że jajniki zaczynają pracować i stąd ten ból? Ja dopiero pierwszy cykl miałam z miov.nac myślę że najlepiej skonsultować to z ginekologiem jeżeli jest to aż taki ból

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 10:25

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dzisiaj miałam wizytę to lekarz odmówił więc czekam do Nast czwartku zobaczymy co też mi powie.
    Ja jeszcze tak z innej beczki miała któraś wymrażania nadżerkę ?

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    No właśnie dzisiaj miałam wizytę to lekarz odmówił więc czekam do Nast czwartku zobaczymy co też mi powie.
    Ja jeszcze tak z innej beczki miała któraś wymrażania nadżerkę ?
    Ja miałam leczoną farmakologicznie ale to było chyba z 8 lat temu. Ginekolog takim patyczkiem aplikowała lek na nadżerkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 16:01

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    No właśnie dzisiaj miałam wizytę to lekarz odmówił więc czekam do Nast czwartku zobaczymy co też mi powie.
    Ja jeszcze tak z innej beczki miała któraś wymrażania nadżerkę ?
    Ja mialam, straszny ból, podobno juz lepiej tego nie robic

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w styczniu wymrazana przeżyłam nie było źle . Mój gin upiera się że musi minąć rok od zabiegu aby planować ciaze nie wiem czy to nie przesada ... Wiem że jak lekarz mówi to nie powinnam mieć wątpliwości ale nie chce stracić kolejnych miesięcy gdzie już bym mogła skorzystać gdzie akurat mąż będzie 2 miesiące w domu a nie za granicą.

  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na monitoringu, jest piękny pęcherzyk tym razem w prawym jajniku. Mamy już działać z mężem. W poniedziałek idę na monit sprawdzić co z pęcherzykiem czy pękł itp. Cysta z lewego jajnika się wchłonęła.
    Ale ja czuję że ogólnie nic z tego nie będzie, jakoś tak jestem zrezygnowana.
    Następny cykl odpuszczam.

    Irola lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 15 listopada 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena - to wspaniała wiadomość!!! Jest pęcherzyk 😍😍😍
    Ja się zastanawiam co z moim aktualnym cyklem... Czy coś w ogóle z tego będzie... W sensie owulki

    Arwena89 lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 15 listopada 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Arwena - to wspaniała wiadomość!!! Jest pęcherzyk 😍😍😍
    Ja się zastanawiam co z moim aktualnym cyklem... Czy coś w ogóle z tego będzie... W sensie owulki
    Dzięki Arwena :) z tym że do tej pory nie było u mnie problemów z pęcherzykami one były, ale czy pękały? A jeśli tak to czy się zagnieżdżało itd. po 3 latach bez zabezpieczenia tylko raz nam udało się zajść w ciążę zakończona niestety poronieniem. Więc myślę że jest gdzieś problem tylko jeszcze nie wiemy gdzie.
    A czujesz coś? Mnie kłuł prawy jajnik i faktycznie w tym urósł pęcherzyk. Ale bez miovelli też tak miewałam. Więc nie wiem czy to zasługa tego leku. Nie chcesz zrobić sobie monitoringu?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie niby coś delikatnie czuje, jakieś kłucie, ale takie delikatne. Ja zawsze czuje po prawej stronie a lekarz mówił ostatnio, że owulka z lewego jajnika więc już sama nie wiem :p. W poniedziałek idę na monit. Do soboty jeszcze po za domem i nie mam tu wszystkich swoich miksturek na śluz itd i zastanawiam się czy coś z tego będzie :p

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że masz ten monit w poniedziałek, więc trzymam kciuki żeby owulka była. Który masz dc?
    U mnie też że śluzem jakaś bida nie wiem dlaczego, zawsze miałam dużo płodnego, a teraz po tym poronieniu już drugi cykl słabiutko. Nie wiem czy się nie wspomóc tym żelem conceive+

    A powiedz jeszcze Irola jakie to miksturki masz na śluz? 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 15:31

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 8 dc. Ostatnio 10 dc pęcherzyk był już 20 mm a sluzowka trojwarstwowa. Ciekawe jak będzie teraz... Kochana piłam wtedy przede wszystkim duuuzo wody, kisiel z siemienia i olej z wiesiołka :) i tak skomentował doktor więc myślę, że to coś zadziałało na pewno

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Arwena89 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola Właśnie słyszałam o tym oleju z wiesiołka. Na innym forum dziewczyny wychwalały ale można go pić tylko do owulacji podobno. Jak Ty go stosujesz? 😊 Ja na szczęście uwielbiam pić dużo wody więc akurat z tym nie ma problemu. A wczoraj jednak miałam trochę śluzu płodnego ale to nie to co kiedyś. Dziś 12dc.
    Dziewczyny umiecie sobie badać szyjkę macicy?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kochana, ja również pije do owu. Ponoć wiesiołek może powodować mikroskurcze macicy, które mogą być przyczyną wczesnego poronienia.

    Arwena89 lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam 🙂

    Ja też nigdy nie miałam problemu z płodnym śluzem, było go dużo.. dopóki nie zaczęłam brać clo. To samo, łykam olej z wiesiołka 3x2, do tego po miesiączce pije kisiel z siemienia i efekty są marne.. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu, dziś 7dc..

    Milego wieczoru dziewczyny 😘

    Arwena89 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 16 listopada 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije od niedawna len mielony ale bardziej jako osłona na żołądek. Po tych wszystkich lekach meczy mnie okropna zgaga. Ja mam 3 dc i jestem bez żadnych leków. Tylko miovelia. Zobaczymy jaka długość w tym miesiącu będzie miał mój cykl. W tym cyklu nie będzie monitoringu. Może nawet w następnym też sobie odpuszczę i wrócę do starań w kwietniu, ale Wam życzę oby najbliższy czas pokazał piekne dwie kreski.

    Arwena89 lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia - jak go przyrządzasz? Pijesz rano czy wieczorem?
    Dziękujemy :***

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 17 listopada 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Asia - jak go przyrządzasz? Pijesz rano czy wieczorem?
    Dziękujemy :***
    Ja mam len o nazwie LenVitol. Wsypuję łyżeczkę i zalewam gorącą ale nie wrzącą wodą. Co chwilę mieszam i jak jest letni to dolewamy soku malinowego i pije. Staram sie pić rano i wieczorem. Pomaga na zgage więc staram się być systematyczna. 😜😜😜

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 17 listopada 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to podobnie jak ja :) tylko piłam raz dziennie, ale myślę, że może zwiększe dawke 😋

    Asia1989 lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ